Dostawa gratis od 399,99 PLN
Możliwość zwrotu towaru do 30 dni
Gwarantujemy satysfakcję z zakupu
podstawowe informacje
Model: LT3500
Kod producenta: LT3500
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 14.00 PLN
Producent: Ecochem

Ecochem LT 3500 preparat konserwujący do podłóg

Ecochem LT 3500 preparat konserwujący do podłóg - samo nabłyszczający detergent do twardych powierzchni. Odpowiedni dla wszelkiego rodzaju podłóg. Nie reaguje z emulsjami polimerowymi i woskami ze względu na swoje neutralne działanie. Polecany do bieżącej pielęgnacji podłóg zabezpieczonych LT 3300 i LT 3100. Dodatkowo utrwala warstwę polimerową zapewniając jej dłuższą żywotność. Posiada doskonałe działanie samo nabłyszczające. Posiada przyjemny i świeży zapach. Może być stosowany ręcznie lub z wykorzystaniem maszyny czyszczącej, bez potrzeby zmywania.

Sposób użycia:
Konserwacja tradycyjna: w zależności od rodzaju usuwanych zanieczyszczeń stosuje się roztwory o stężeniach: 0,5% - 2,0% (50 ml - 200 ml na 10 l wody). Z powierzchni usunąć kurz i brud. Rozprowadzić roztwór na podłodze za pomocą mopa. Poczekać do wyschnięcia podłogi bez wycierania i spłukiwania.
Konserwacja z użyciem sprayu: w zależności od rodzaju usuwanych zanieczyszczeń sporządzić roztwór 5% - 15% użyć automatycznej maszyny czyszczącej. Dla maszyn osiągających wysoką prędkość sporządzić roztwór 10% - 20%.

Uwagi:
Chronić przed dziećmi. Zanieczyszczone oczy przemyć natychmiast dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. Przechowywać w temp. powyżej 0 C i z dala od Ľródła światła.

Podstawowe dane:

  • Opakowanie : 1l
  • Składniki: poniżej 5% nie jonowe i anionowe środki powierzchniowo czynne, kwas etylenodiaminotetraoctowy, stabilizatory, konserwanty, kompozycje zapachowe, barwniki
  • Ulega biodegradacji: > 90 %
  • pH: ok. 10,3 koncentratu