Wczytuję dane...

Recenzja suszarki do rąk Halny 1200 W

Recenzja suszarki do rąk Halny 1200 W

Informacje ogólne o suszarce Halny 1200 W

Mała można by rzec kompaktowa suszarka do rąk Halny 1200 W firmy Faneco to idealne urządzenie, które sprawdzi się w niewielkich toaletach, gdzie każdy centymetr jest na wagę złota.

Największą zaletą suszarki Halny są niewątpliwie jej niewielkie rozmiary:

  • wysokość 27 cm

  • szerokość 18 cm

  • głębokość 12 cm

Istotnym czynnikiem, który również decyduje o jej atrakcyjności jest jej niska cena. Suszarka do rąk Halny zaliczana jest do tzw. suszarek budżetowych. Niewielkie rozmiary i moc rzędu 1200 W, pozwala na stosowanie jej w łazienkach o niewielkim natężeniu ruchu.


Montaż suszarki do rąk Halny 1200 W

Instalacja suszarki do rąk Halny jest bardzo prosta, a ułatwia to przewód długości 0,8 m.

W celu montażu należy wyciągnąć element montażowy, który znajduje się na tylnej części obudowy przyłożyć go do ściany w miejscu w którym ma być zamontowana suszarka i zaznaczyć 3 punkty montażowe. Następnie wywiercić otwory i zamontować kołki rozporowe, które załączone w kartonie wraz z suszarką.

Przy montażu należy zwrócić uwagę na odpowiednie odległości pomiędzy suszarką a powierzchnią poziomą, gdyż jej czujnik wychwytuje ruchy w zakresie 50 - 200 mm, dlatego też zaleca się aby taka odległość wynosiła ok. 40 cm.

Ważne również, aby korzystanie z elektrycznej suszarki do rąk było wygodne jest zamontowanie jej na odpowiedniej wysokości od posadzki w łazience. Za taką uniwersalną odległość uznaje się w tym przypadku 110 cm.

Zobacz także: