loadingimg

Wczytuję dane...
Produktów: 0 szt.
na kwotę 0.00 PLN
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:

Przewijaki dla niemowląt

Przewijak łazienkowy to dziś jeden z podstawowych elementów wyposażenia toalety publicznej. Swoje miejsce powinien znaleźć nie tylko w szpitalu czy przychodni, ale również w hotelu, restauracji oraz galerii handlowej. Przewijaki dla niemowląt mimo, iż nie są wymogiem sanitarnym, ułatwiają funkcjonowanie świeżo upieczonym rodzicom. Przede wszystkim pozwalają na bezpieczne, a także wygodne i higieniczne przewinięcie malucha.

Obecnie dostępne przewijaki dla niemowlaka to bardzo komfortowe rozwiązanie dla każdego rodzica. Większość modeli gwarantuje sterylność podczas przewijania dziecka. Współczesne przewijaki wykonane są z wysokiej jakości materiałów niepowodujących podrażnień. Dodatkowo większość modeli posiada specjalny pas bezpieczeństwa, który chroni maluszka przed upadkiem. Popularne przewijaki ścienne montuje się pionowo lub poziomo na ścianie, co sprzyja wygodzie rodziców, a jednocześnie pozwala na inteligentne zagospodarowanie przestrzeni w toalecie publicznej.

Typy przewijaków dla niemowląt

Przewijaki mogą być dostępne w różnych rodzajach, w zależności od ich przeznaczenia. Popularne są zarówno modele stojące i mobilne, jak również ścienne. Te ostatnie najlepiej sprawdzają się w toaletach publicznych. W ofercie naszego sklepu posiadamy przewijaki ścienne o konstrukcji pionowej lub poziomej. Wygodnym rozwiązaniem jest składany przewijak. Tego typu model w sytuacjach wymagających przewinięcia malucha doskonale spełnia swoją funkcję po rozłożeniu, zaś po przeprowadzeniu czynności pielęgnacyjnych można go swobodnie zamknąć i tym samym uzyskać wolną przestrzeń.

Niektóre modele przewijaków mogą być wyposażone w akcesoria ułatwiające czynność przewijania. Obok pasów bezpieczeństwa, są to: półki na pieluchy, wieszaki na torby lub pojemniki na mokre chusteczki. Przewijaki dla niemowląt mogą być też wykonane z różnych materiałów. Bardzo popularne są modele wykonane z antyalergicznego i trwałego termoplastycznego polietylenu, który zapewnia bezproblemowe utrzymanie odpowiednich warunków higienicznych przewijaka.

Gdzie powinno się montować przewijaki

Tak naprawdę każda toaleta publiczna powinna być wyposażona w przewijak. Stanowiska do przewijania powinny znaleźć się w miejscach takich, jak hotel, restauracja, placówka medyczna, basen, sala zabaw, galeria handlowa, itp. Przewijaki dla niemowlaka można zamontować w toalecie lub specjalnie przeznaczonym do tego celu miejscu, jakim jest pokój dla matki i dziecka.

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 11 / 11
ukryj filtrowanie produktów