Wczytuję dane...

Plastikowe suszarki do rąk

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Plastikowe suszarki do rąk

W ofercie naszego sklepu znajdziecie szeroki wybór wydajnych plastikowych suszarek do rąk renomowanych producentów jak Impeco, Faneco. Nowoczesny design oraz łatwa do utrzymania w czystości obudowa wykonana z tworzywa sztucznego odpornego na promieniowanie słoneczne sprawią, że suszarki doskonale wyglądać będą przez lata eksploatacji.

Elektryczna suszarka do rąk to doskonała propozycja do wszelkiego rodzaju przestrzeni sanitarnych użytkowanych przez wiele osób, jak toalety w restauracjach, biurach czy hotelach. Wydajny silniczek suszarki pozwala na szybkie osuszenie rąk, przy jednoczesnym niewielkim zużyciu energii elektrycznej.

Nasza oferta to również suszarki firm Bisk, Sanjo oraz Warmtec.

Czym kierować się podczas wyboru plastikowe suszarki do rąk?

Suszarka do rąk jest coraz bardziej popularna, zarówno w miejscach publicznych, takich jak galerie handlowe, sklepy, kina, teatry, muzea, ale także i w domach prywatnych. Wybierając odpowiednią suszarkę do rąk, powinniśmy przede wszystkim kierować takimi aspektami, jak jej moc, czas suszenia, rodzaj włącznika, natężenie hałasu jaki wywołuje, oraz wszystkie inne elementy, które są niezwykle ważne przy doborze suszarki, która będzie spełniała wszystkie nasze oczekiwania. Suszarki, których obudowa zrobiona jest z tworzywa ABS, są znacznie tańsze od tych z obudową metalową, ale ich trwałość jest zdecydowanie porównywalna, dlatego modele z plastikową obudową ABS są dziś prawdziwym hitem sprzedażowym. Takie plastikowe suszarki doskonale sprawdzają się w miejscach o różnym natężeni ruchu, a ze względu na swoją niższą cenę są dziś wyjątkowo mocno popularne.

Szybkość plastikowej suszarki automatycznej

Jednym z ważniejszych elementów, na jakie zwraca się uwagę podczas wyboru suszarki automatycznej do rąk, jest szybkość, z jaką jesteśmy w stanie wysuszyć ręce. Przywykliśmy do tego, że suszarki są bardzo głośnymi urządzeniami, które wywołują hałas podobny do przejeżdżającego obok pociągu. Otóż takie suszarki odeszły już do lamusa i są symbolem poprzedniej generacji, ponieważ dzisiejsze suszarki automatyczne są o wiele cichsze, niż ich poprzedniczki. Oczywiście należy zauważyć, że suszarki, które wyróżniają się ekstremalnie szybkim czasem suszenia, są trochę głośniejsze od tych standardowych, jednakże nie jest to na pewno natężenie hałasu, do którego przywykliśmy przez lata.

Jako przykład suszarki, która wyróżnia się wyjątkowo dużą mocą i szybkością suszenia, możemy przytoczyć suszarkę Sanjo LUPUS RS - L1 ABS W 2500W. Posiada ona obudowę z tworzywa ABS, dzięki czemu jest trwała, łatwa w czyszczeniu i odporna na uszkodzenia, czy promieniowanie UV. Jest ona automatyczna, dzięki czemu nie trzeba nawet dotykać powierzchni suszarki, w celu włączenia. Optyczny czujnik automatycznie włącza grzałkę oraz wentylator w momencie wykrycia ruchu. Co więcej, urządzenie samoczynnie się wyłączy już w kilka sekund po zabraniu rąk, dzięki czemu suszarka Sanjo LUPUS jest niebywale ekonomiczna i oszczędna. Jeśli chodzi o natężenie dźwięku, to suszarka ta wytwarza hałas o natężeniu 70 dB, co jest ogólnie przyjętym dziś standardem. Warto dodać, że czas, w jakim suszarka ta suszy ręce jest wyjątkowo krótki, dlatego model ten jest szczególnie polecany we wszystkich łazienkach, które charakteryzują się średnim i dużym natężeniem ruchu. Średni czas skutecznego suszenia rąk tą suszarką wynosi około 15 sekund, co jest bardzo dobrym wynikiem. Co więcej, dodatkowym atutem suszarki Sanjo LUPUS RS jest obrotowa dysza, dzięki której możemy precyzyjnie skierować strumień powietrza na nasze ręce. Moc grzałki to aż 2500 W i to właśnie dlatego czas suszenia rąk jest tak krótki.

Model ten, jak i cała seria LUPUS od Sanjo z powodzeniem montowane są w łazienkach hoteli, restauracji, stacji benzynowych, a także w mieszkaniach prywatnych i domach. Szybkość suszenia rąk, w połączeniu z niedużym natężeniem dźwięku i atrakcyjną ceną, sprawiają, że model ten jest wyjątkowo popularny. Warto zaznaczyć, że kosztuje on jedynie ponad 300 zł, co sprawia, że jest znacznie tańszy, niż suszarki, które mają metalową obudowę, a takie same parametry techniczne. Co więcej, temperatura suszenia oscyluje w okolicach 54 stopni Celsjusza, co sprawia, że nie jest to zbyt gorące powietrze, ale jest na tyle ciepłe, iż skutecznie suszy ręce w 15 sekund. Wentylator wydmuchuje podgrzane powietrze z prędkością 20 m/s. Suszarka posiada wszystkie najważniejsze certyfikaty i pozwolenia, dlatego jest to produkt wyróżniający sie wysoką jakością wykonania. Jej uniwersalny i elegancki wygląd sprawia, że świetnie nadaje się do łazienek urządzonych w każdym stylu.

Dlaczego plastikowe suszarki do rąk są tak bardzo higieniczne?

Zachowanie odpowiednio wysokiego poziomu higieny jest niezwykle ważne w łazience, a szczególnie w tych, które umiejscowione są w miejscach publicznych. Specjaliści podkreślają, że to właśnie w takich miejscach mamy kontakt z największą ilością bakterii i zarazków, dlatego łazienki w hotelach, restauracjach, czy galeriach handlowych muszą spełniać szereg norm. W takich miejscach coraz częściej widzimy suszarki do rąk, ponieważ pozwalają one na zachowanie bardzo wysokiego poziomu higieny. Plastikowe suszarki stają się standardem, ponieważ przy wznoszeniu nowych budynków są one uwzględniane już na etapie projektów. W łazienkach umiejscowionych w restauracjach, kinach, teatrach, czy na stacjach benzynowych zabronione jest zawieszanie ręczników, dlatego zamiast nich stosowało się papierowe ręczniki. Taka metoda suszenia rąk jest znacznie mniej higieniczna i droższa, niż plastikowa suszarka do rąk. Dlaczego?

Używając ręcznika papierowego, trzeba umytymi rękoma dotknąć dozownika z papierem, po czym wyrzucić go do kosza. Przez to nasze ręce mogą zawierać na sobie bakterie i wirusy, mimo tego, iż chwile wcześniej je umyliśmy. Plastikowa suszarka do rąk całkowicie eliminuje ten problem, ponieważ świeżo umyte ręce nie mają z niczym kontaktu – suszarki włączają się automatycznie. Co więcej, niektóre modele plastikowych suszarek posiadają także filtr HEPA, który dokładnie filtruje przepuszczane przez siebie powietrze, dzięki czemu to, które wychodzi na ręce jest w 99,9% wolne od wszelkich drobnoustrojów, patogenów, bakterii i wirusów. Dziś, kiedy cały świat zmaga się z pandemią szalejącego koronawirusa, jest to szczególnie ważne i istotne. Plastikowe suszarki do rąk są także o wiele bardziej ekonomiczne, niż odchodzące do lamusa, papierowe ręczniki. Jedynym kosztem jaki ponosi się przy automatycznej suszarce, jest opłata za energię elektryczną oraz ewentualnie za wymanię co jakiś czas filtru HEPA. W przypadku papierowych ręczników trzeba pamiętać o ciągłym zapasie nowych ręczników, workach, do których wyrzucane są te zużyte, a także systematycznym wywozie śmieci, który kosztuje.

Wysoka wydajność plastikowych suszarek do rąk

Kupując plastikową suszarkę do rąk, mamy pewność, że urządzenie to posłuży nam całe lata. Wytrzymałe tworzywo ABS doskonale znosi próbę czasu, dzięki czemu inwestycja w suszarkę jest długofalowa. Co więcej każda suszarka, którą sprzedajemy w naszym sklepie objęta jest 24 miesięczną gwarancją. Co więcej, niektóre modele mają nawet 36 miesięczny okres gwarancyjny. Warto to podkreślić, ponieważ każdy producent jest na tyle pewny swojego produktu, że zapewnia przez okres gwarancyjny pełne wsparcie. Oczywiście sytuacje, w których suszarki przestają działać zdarzają się niezmiernie rzadko, jednakże dobrze jest mieć pewność, że nawet jeśli taka sytuacja będzie miała miejsce, to producent od razu zareaguje w odpowiedni sposób.

Nasze suszarki do rąk posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty

Dziś produkty wysokiej jakości poznaje się przed wszystkim po tym, że mają one szereg certyfikatów potwierdzających ich dopuszczenie do sprzedaży. Do jednego z takich oznaczeń zaliczyć możemy certyfikat CE, który oznacza, że dany produkt spełnia wszystkie normy i wymagania dyrektyw tzw. „Nowego Podejścia” Unii Europejskiej. Wszystkie suszarki w naszym sklepie posiadają certyfikat CE, dlatego wyróżniają się najwyższą jakością. Dzięki temu klient ma pewności, że inwestując w plastikową suszarkę do rąk, kupuje urządzenie, które będzie doskonale mu służyło przez długie lata.

Wysoka cena, to nie zawsze wysoka jakość, czyli dlaczego suszarki plastikowe są dziś tak popularne?

Jako konsumenci dość mocno przyzwyczailiśmy się do stereotypu, że jeśli coś dużo kosztuje, to na pewno musi być dobrej jakości. I idąc analogicznym tokiem rozumowania, rzeczy tańsze uważam za coś mniej wartościowego. Dzisiejszy rynek suszarek do rąk całkowicie redefiniuje takie podejście, ponieważ obecnie tanie suszarki wcale nie odbiegają jakością od tych, za które trzeba płacić dwa, czy trzy razy więcej. To co wpływa dość mocno na cenę suszarki automatyczne, to oczywiście jej moc, ale także i rodzaj obudowy. Suszarki z metalową obudową są znacznie droższe od tych z obudową z tworzywa ABS, jednakże jeśli chodzi o trwałość, to nowoczesne tworzywo ABS w niczym nie ustępuje obudowom z metalu. Właśnie dlatego plastikowe suszarki są dziś tak bardzo popularne i pożądane. Warto zaznaczyć, że suszarki z obudową wykonaną z tworzywa ABS mogą być w różnych kolorach, co tylko ułatwia dostosowanie ich do łazienki urządzonej w każdym stylu, zarówno tym nowoczesnym i minimalistycznym, jak i tradycyjnym. Niska cena, a także wysoka jakość plastikowych suszarek sprawia, że są one zauważane w coraz większej ilości miejsc publicznych, takich jak centra handlowe, kina, teatry, muzea, a także w miejscach prywatnych jak domy jednorodzinne, czy mieszkania.

Suszarka elektryczna do rąk, czyli najbardziej ekologiczny sposób osuszania rąk

Ekologia i troska o nasze środowisko przyświeca dziś każdemu przedsięwzięciu. Bycie eko stało się nie tylko modne, ale także i doceniane. Z tego powodu zaczęto zwracać coraz większą uwagę na to, jak dużo energii, czy materiałów marnujemy każdego dnia na całym świecie. Do wytworzenia papierowych ręczników potrzebne są całe hektary drzew, a gdy ręczniki są zużyte, to i tak trafiają do kosza bez możliwości jakiegokolwiek ich przerobienia. Stosując w łazienkach suszarki do rąk pobiera się jedynie energię elektryczną, która w coraz większej części uzyskiwana jest z odnawialnych źródeł energii, czyli fotowoltaiki, czy wiatraków. Dzięki temu używając suszarki do rąk zostawia się znacznie mniejszy „ślad węglowy”, niż w przypadku odchodzących do lamusa papierowych ręczników.

Plastikowe suszarki są już dziś standardem w miejscach takich jak kina, ekskluzywne restauracje, czy hotele, a niska cena plastikowych suszarek do rąk sprawia, że pozwolić może sobie na nią każdy z nas, niezależnie od tego, czy wykorzystywane będzie ona w łazienkach publicznych, czy też prywatnych. Skorzystaj z atrakcyjnej oferty naszego sklepu i kup swoją plastikową suszarkę do rąk jeszcze dziś! 

Zobacz nasze suszarki do rąk metalowe, suszarki do rąk kieszeniowe, suszarki do rąk Merida oraz aktualne wyprzedaże!