Wczytuję dane...

Dozowniki do zapachów

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Dozowniki do zapachów Sanjo.pl pozwalają na regularne odświeżenie pomieszczenia, piękną wonią. To niewielkie urządzenia, które z łatwością możesz przymocować do ściany w łazience domowej, biurze, czy szkole. W naszej ofercie znajdują się klasyczne odświeżacze powietrza oraz z czujnikiem ruchu. Wybierz dozownik idealny dla siebie i wypełnij łazienkę lub mieszanie pięknym zapachem.

Zainteresowały Cię automatyczne odświeżacze powietrza i chcesz dowiedzieć się o nich czegoś więcej? Przed zakupem skontaktuj się z nami – chętnie udzielimy wszelkich niezbędnych informacji.

Automatyczne odświeżacze powietrza Sanjo.pl – dlaczego warto?

Automatyczne odświeżacze powietrza zyskują na popularności dzięki swojemu szerokiemu zastosowaniu oraz uniwersalności. Użyjesz ich nie tylko w domach, ale także miejscach publicznych i instytucjach. W kilka sekund niwelują brzydkie zapachy, które są trudne do usunięcia przy pomocy domowych środków lub manualnych odświeżaczy. Wydzielają zapach w określonych odstępach czasu lub poprzez wykrycie przykrej woni – dzięki temu pozbywasz się jej regularnie.

Nowoczesne elektroniczne odświeżacze do powietrza są w stanie pokazać stan baterii oraz wkładu. Znacząco ułatwia to korzystanie z produktów – dzięki temu można być pewnym o ich nieustannej gotowości do eliminacji nieprzyjemnej woni. Możesz programować je poprzez ustalanie częstotliwości działania.

Automatyczne odświeżacze do zapachów z czujnikiem ruchu i LCD

Czujnik ruchu w odświeżaczach do powietrza pozwala na optymalne zużycie wkładu i wygodne użycie. Rozpoczyna swoje działanie po wykryciu jakiegokolwiek ruchu w swoim otoczeniu. Umieść go w okolicy drzwi łazienkowych, a po ich uchyleniu czujnik rozniesie piękny zapach. Włączy się także, gdy miniesz go przechodząc po łazience.

Wyróżnia się ekonomicznym użyciem. Gdy w jego otoczeniu nie zostaje wykryty żaden ruch lub będzie on zaprzestany, czujnik automatycznie przestaje działać. Model dostępny w sklepie internetowym Sanjo.pl działa w systemie 7,5 lub 15 minut i jest zasilane dwoma bateriami.

Odświeżacz zapachowy z LCD Sanjo.pl informuje o stanie naładowania baterii i zastosowanym trybie pracy. Posiada specjalny programator, który daje możliwość ustawienia interwałów czasowych 1/1 min. do 1/24 h.

To nowoczesne rozwiązania, które warto mieć w swoich łazienkach. Ekonomiczne rozwiązania z czujnikiem ruchu lub LCD przydadzą się szczególnie w toaletach publicznych, gdzie zużywany jest duży nakład wkładów.

Wszelkie wkłady są możliwe do zakupu w sklepie Sanjo.pl. Zostały one przystosowane do oferowanych przez nas modeli odświeżaczy.

Dozowniki do zapachów – higieniczne urządzenia wysokiej jakości

Oferowane w Sanjo dozowniki do zapachów zostały wykonane z wysokiej jakości tworzyw, które łatwo utrzymasz w czystości. Jedne z najtańszych modeli odświeżaczy wyprodukowano z tworzywa sztucznego ABS. Jego powierzchnia jest łatwa do oczyszczenia przy pomocy ścierki i płynu dezynfekującego.

Warto mieć na uwadze, że dozowniki automatyczne nie niszczą się w tak szybkim tempie, jak miałoby to miejsce w przypadku modeli manualnych. Tutaj nie dochodzi do kontaktu urządzenia z człowiekiem – często pozostają więc w idealnej kondycji.

Dzięki braku zniszczeń i wysokiej jakości materiałom, dozowniki świetnie prezentują się w toaletach znajdujących się w lokalach, biurach i instytucjach użyteczności publicznej. To świetna inwestycja, która posłuży na lata.

Zalety automatycznych dozowników do zapachów Sanjo.pl

Dozowniki do zapachów pełnią oczywistą funkcję – dzięki nim pozbywamy się nieprzyjemnej woni. Jednak warto mieć na uwadze, jak dużą rolę odgrywa w przestrzeni dobrze dobrany zapach. Powoduje on, że z dużo większą chęcią przebywamy w danym miejscu i automatycznie nabiera innego charakteru.

To zaleta szczególnie dla klientów chcących stworzyć ze swojej łazienki swój kąt do odpoczynku. Długie kąpiele będą jeszcze przyjemniejsze, gdy otaczać nas będzie lubiona woń – np. kwiatów.

Dobrze dobrany zapach jest bardzo ważny w toaletach znajdujących się w toaletach publicznych eleganckich budynków. W ich przypadku każdy aspekt musi być dopięty na ostatni guzik. Musi komponować się razem z wystrojem, więc nie należy go bagatelizować.

Automatyczne odświeżacze powietrza Sanjo.pl – poznaj naszą ofertę

Odświeżacze powietrza Sanjo.pl możesz nabyć w niskiej cenie – już od 48 zł. Za tak niewielką kwotę otrzymasz wysokiej jakości urządzenie, które zapewni Ci eliminację wszelkich nieprzyjemnych zapachów i pozostanie w dobrej kondycji mimo wielu lat użytkowania. Nie należy pominąć też aspektu wizualnego – oferowane produkty zostały wykonane w stonowanej kolorystyce i prostej formie. Dzięki temu pasują do wszystkich eleganckich toalet publicznych oraz domowych.

Nie czekaj i złóż swoje zamówienie już teraz. Wkrótce trafi on do Ciebie! Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych dozownikach? Skontaktuj się z nami, dzwoniąc lub wysyłając wiadomość. Odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy Ci podjąć najlepszą dla Ciebie decyzję zakupową. 

Sprawdź także: