Wczytuję dane...

Odświeżacze powietrza

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Odświeżacze powietrza do łazienki i pokoju

Dobry odświeżacz powietrza do pokoju czy łazienki to znakomity sposób na neutralizację nieprzyjemnych zapachów oraz nadaniu otoczeniu świeżości i pięknego aromatu. Rozwiązanie to przydaje się nie tylko w toalecie, gdzie jest najczęściej stosowane, ale też do pokoju. Stanowi on również standardowy element wyposażenia łazienki. W naszej ofercie można znaleźć różne rodzaje odświeżaczy, dobrych zarówno do domu, jak i do obiektów użyteczności publicznej.

Na rynku można znaleźć różne warianty odświeżaczy powietrza do pokoju, w naszej ofercie jednak znajdują się tylko najlepsze. Mamy odświeżacz automatyczny, z czujnikiem ruchu, a także elektryczny, czyli do kontaktu. Oferujemy także wkłady do takich typów odświeżaczy, w wielu wspaniałych zapachach.

Automatyczny odświeżacz powietrza

Proponowany przez nas automatyczny odświeżacz powietrza to świetne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie potrzebna jest wygoda. Tego typu akcesoria łazienkowe są bardzo łatwe w użytkowaniu, zarówno jeśli chodzi o codzienną eksploatację, jak i wymianę wkładu. Polecamy ich wybór także z tego powodu, iż mamy w ofercie tylko wysokiej jakości produkty.

Automatyczne odświeżacze powietrza, jakie posiadamy w naszym asortymencie, pozwalają na ustawienie dogodnej ilości dozowania odświeżacza. Czyni to produkt łatwym w użyciu i gwarantuje, że przez cały czas można będzie cieszyć się świeżym, pozbawionym przykrych zapachów powietrzem w otoczeniu.

Odświeżacz powietrza z czujnikiem ruchu

Nowatorski odświeżacz powietrza z czujnikiem ruchu to świetny wybór zwłaszcza do pokoju oraz innych miejsc, w których pożądane jest świeże i pięknie pachnące powietrze. Istnieje możliwość ustawienia, w jakich ilościach urządzenie będzie emitować zapach. Czujnik ruchu działa niezawodnie i pozwala cieszyć się pięknym zapachem przez długi czas.

Ponieważ odświeżacze powietrza z czujnikiem ruchu muszą znajdować się w widocznych miejscach, oferujemy szczególnie estetyczne urządzenia. Ich atrakcyjny wygląd dodaje nowoczesności otoczeniu. Przede wszystkim jednak automatyczny odświeżacz z czujnikiem ruchu jest doskonałym sposobem na zapewnienie sobie pięknego zapachu w otoczeniu.

Jak wybrać odświeżacz powietrza do 

Wybierając odświeżacz powietrza do domu czy firmy, warto zastanowić się, który wariant będzie najbardziej optymalny: odświeżacz automatyczny, z czujnikiem ruchu czy elektryczny. Trzeba to uzależnić od wygody stosowania oraz częstotliwości użytkowania pomieszczeń. Potem już tylko wystarczy wybrać wkład o preferowanych nutach zapachowych.

Zobacz także nasze wieszaczki łazienkowe