Wczytuję dane...

Poręcze kątowe dla niepełnosprawnych

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Wygodna kabina prysznicowa dla niepełnosprawnych musi zawierać poręcz, zapewniającą bezpieczeństwo w trakcie kąpieli. W sklepie Sanjo.pl profesjonalne uchwyty dostępne są w wielu różnych wariantach, jednak pod prysznic polecamy szczególnie poręcze kątowe, które mają znacznie większą powierzchnię chwytną.

W zależności od indywidualnych potrzeb zakupisz u nas inny rodzaj uchwytu, pod prysznic rekomendowana jest poręcz kątowa 90°. Każda poręcz oferowana w naszym sklepie posiada odpowiedni certyfikat, a także wykonana jest z wysokiej klasy stali. Dodatkowo niektóre modele w celach estetycznych pokryte są białą farbą.

Poręcz kątowa typu L dla niepełnosprawnych

W wannie szczególnie istotne jest bezpieczeństwo osoby niepełnosprawnej, dlatego trzeba pomyśleć o właściwych udogodnieniach i akcesoriach. W takim miejscu najlepiej wykorzystać kątowy uchwyt łazienkowy L, który umożliwia stopniowe wychodzenie z wody, bez konieczności montowania dodatkowych poręczy.

Kątowy uchwyt L w naszym sklepie dostępny jest w wielu modelach, różniących się od siebie długością oraz stroną ustawienia. Nasze poręcze znajdziesz w rozmiarze 60/40 oraz 80/40 centymetrów. A dzięki możliwości wybrania ustawienia lewego lub prawego możesz dopasować uchwyt do dowolnej łazienki i wanny.

Poręcz kątowa przysedesowa dla niepełnosprawnych

Wybierając akcesoria łazienkowe dla seniora lub niepełnosprawnej osoby, nie można zapominać o uchwycie koło muszli sedesowej. Taki przedmiot będzie niezastąpiony dla osób o mniejszej sprawności, dzięki poręczy każda osoba może zyskać większą niezależność. W naszym sklepie uchwyty dostępne są w wielu rodzajach.

Szczególnie zalecana jest poręcz kątowa 130° przysedesowa, która dzięki optymalnemu rozstawieniu ramion, zapewnia maksimum wygody i bezpieczeństwa. Model wykonany jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu jest nie tylko mocny, ale również odporny na wilgoć, pleśń, a także drobnoustroje.

Kątowy uchwyt łazienkowy

Poręcze do wanny czy pod prysznic zalecane są nie tylko w przypadku osób niepełnosprawnych. Takie akcesoria sprawdzają się też w przypadku osób starszych i w pełnie zdrowych, ułatwiając bezpieczne wyjście z wanny czy brodzika. Bardzo dużą popularnością w naszym sklepie cieszą się kątowe chwyty łazienkowe.

Szczególnie polecamy model Bisk Masterline PRO 04776, dostępny w Sanjo.pl w bardzo atrakcyjnej cenie, za jedyne 112 złotych. Model ten posiada maksymalne obciążenie rzędy 150 kg, dlatego jest polecany również osobom o bardziej masywnej budowie ciała. Uchwyt wykonany jest ze stali nierdzewnej, dodatkowo krytej białą emalią.

Poręcz prosta

U nas znajdziesz profesjonalne wyposażenie łazienek, sklep internetowy Sanjo.pl oferuje szeroki wybór akcesoriów dla osób niepełnosprawnych, zapewniających wygodę i bezpieczeństwo. W naszej ofercie dostępne są uchwyty proste, kątowe oraz łukowe, dzięki czemu idealnie dopasujesz dodatek do swoich potrzeb.

Poręcz prosta to rozwiązanie najbardziej uniwersalne, zalecana jest zarówno dla niepełnosprawnych i seniorów, jak i osób sprawnych. Zamontowana w pobliżu wanny będzie bardzo pomocna przy wstawaniu, zapewniając dodatkowo maksimum bezpieczeństwa. Uchwyt dostępny jest w wielu rozmiarach, a także kolorach.

Poręcz wannowo-prysznicowa

W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości poręcz wannowo-prysznicową od renomowanego producenta Faneco. Jest to uchwyt typu łukowego, który w znacznym stopniu ułatwia stopniowe wychodzenie z wanny. Model wykonany jest ze stali nierdzewnej, która jest wytrzymała i odporna na drobnoustroje, grzyby oraz pleśń.

Zobacz nasze uchwyty nad wannę,   poręcze łukowe dla niepełnosprawnych krzesełka pod prysznic, poręcze proste.