Wczytuję dane...

Suszarki do rąk

Suszarki do rąk są dziś niemal nieodłącznym elementem wyposażenia łazienek w rozmaitych obiektach użyteczności publicznej. Spotkać je można w szkołach, centrach handlowych, placówkach medycznych, hotelach, restauracjach, na basenach i w wielu innych miejscach. Suszarka do rąk doskonale zastępuje inne tradycyjne rozwiązania, na czele z ręcznikami papierowymi i materiałowymi, które wymagają nieustannego uzupełniania zapasów i usuwania zużytych ręczników. 

Elektryczne suszarki do rąk to innowacyjne urządzenia, wyróżniające się doskonałą wydajnością, krótkim czasem działania i wysokim poziomem higieny. Mnogość dostępnych na rynku modeli sprawia, że z łatwością dopasować je można do stylu, w jakim zaaranżowana jest dana łazienka publiczna. 

Profesjonalne suszarki łazienkowe

Jak działają elektryczne suszarki łazienkowe do rąk? Te elektryczne urządzenia osuszają dłonie za pomocą strumienia powietrza. Suszarki łazienkowe można uruchomić i wyłączyć w sposób automatyczny – poprzez zbliżenie mokrych dłoni w kierunki czujnika i następne ich oddalone po wysuszeniu. Niektóre modele wyposażone są w specjalny przycisk. Pierwsza elektryczna suszarka do rąk powstała w drugiej dekadzie XX wieku. Na początku elektryczne suszarki do łazienek nie cieszyły się najlepszą sławą – były głośne, uznawano je za siedlisko bakterii, a do tego samo suszenie było dość czasochłonne. Dopracowana przez lata dzisiejsza suszarka elektryczna do rąk jest w pełni zaawansowanym urządzeniem, jakiego nie może zabraknąć w żadnej publicznej łazience. 

Elektryczne suszarki łazienkowe na ścianę

Rynek elektrycznych suszarek łazienkowych na ścianę oferuje dziś właścicielom publicznych łazienek mnogość rozwiązań. Dostępne urządzenia podzielić możemy przede wszystkim na sposób osuszania dłoni. I tak, wyróżniamy dwa typy suszarek – tradycyjne i kieszeniowe.

Pierwsze z nich montowane są na ścianie, na wysokości ramion użytkownika. Do uruchomienia suszarki konieczne jest zbliżenie dłonie w kierunku fotokomórki. Drugie, nazywane zamiennie strumieniowymi, montuje się na wysokości pasa. Uruchomienie czujnika przepływu powietrza następuje po umieszczeniu dłonie w specjalnej kieszeni, której suszarki te zawdzięczają swoją nazwę.

Powietrze w ich przypadku wydmuchiwane jest przez wąskie szczeliny z dużą prędkością, dzięki osuszanie dłonie trwa średnio około 7-10 sekund. Współczesne suszarki do rąk elektryczne wyróżnia nie tylko wydajność działania, ale i niebanalny design, umożliwiający swobodne dopasowanie urządzenia do wystroju miejsca montażu. Przede wszystkim wybrać możemy rodzaj obudowy suszarki – metalowy lub plastikowy. Suszarki metalowe ze stali nierdzewnej są wyjątkowo łatwe w czyszczeniu i na długo zachowują swój nowoczesny wygląd.

Podobną trwałość wykazują plastikowe suszarki do rąk, odporne na promieniowanie słoneczne. To jednak nie koniec, bo wśród suszarek spotkać można również urządzenia, które szczególne świetnie sprawdzą się na basenach i w hotelach. Uniwersalne urządzenia służyć mogą zarówno do osuszania rąk, jak również włosów i całego ciała. Ich wysoka moc pozwala na zmniejszenie wydatków na elektryczność w danym obiekcie. Ważną funkcją jest zabezpieczenie przed przegrzewaniem się, które przydatne jest w miejscach o dużej intensywności ruchu.

Automatyczne suszarki łazienkowe w naszej ofercie

W ofercie naszego sklepu zgromadziliśmy szeroki wybór suszarek do rąk – tradycyjnych i kieszeniowych, wykonanych z plastiku i metalu, jak również suszarek basenowych i hotelowych, pozwalających na osuszanie włosów i całego ciała. Prezentujemy wyłącznie urządzenia renomowanych producentów, takich jak Dyson, Faneco, Levante, Moon, Ekaplast. Impeco, In-Tec, Linea Trade, Merida, Sanjo, Bisk czy Warmtec.

Oferowane na stronie modele objęte są 2- lub 3-letnią gwarancją, a średni czas na osuszenie nimi dłoni wynosi zaledwie od kilku do kilkunastu sekund. Wygoda użytkowania, szybkie działanie i niskie koszty utrzymania sprawiają, że wybrane przez nas automatyczne suszarki łazienkowe sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających inwestorów.  Wysokiej jakości urządzenia doskonale sprawdzą się w codziennej eksploatacji i będą świetną alternatywą dla ręczników jednorazowych. Z powodzeniem, za sprawą swojego schludnego i nowoczesnego wyglądu, mogą stać się prawdziwą ozdobą łazienki. Wszystkie elektryczne suszarki łazienkowe dostępne są w atrakcyjnych cenach, a ich zakup, za sprawą oszczędności energii, to pewność szybkiego zwrotu. 

Zobacz nasze suszarki plastikowe