loadingimg

Wczytuję dane...
Produktów: 0 szt.
na kwotę 0.00 PLN
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:

Suszarki do rąk

Suszarki elektryczne są dziś podstawą wyposażenia łazienek w obiektach użyteczności publicznej. Świetnie sprawdzają się w centrach handlowych, szkołach, placówkach medycznych, hotelach czy restauracjach. Doskonale zastępują tradycyjne metody osuszania rąk, jak np. ręczniki papierowe. Są wydajne i higieniczne. Współczesne suszarki do rąk dostępne są w wielu rodzajach.

Największą popularnością cieszy się klasyczna suszarka automatyczna łazienkowa, jednakże coraz więcej klientów decyduje się na nowoczesne suszarki łazienkowe kieszeniowe. Suszarki do rąk mogą być wykonane z plastiku, wytrzymałego tworzywa ABS oraz stali nierdzewnej. Mogą mieć także zróżnicowaną moc. Najtańsze są modele plastikowe, z kolei najwięcej trzeba zapłacić za suszarki ze stali.

Suszarki łazienkowe

Suszarki łazienkowe to wbrew pozorom bogata gama urządzeń, zróżnicowanych nie tylko pod względem mocy i designu, ale także sposobu uruchamiania. Wyróżnia się suszarki w plastikowej lub metalowej obudowie, półautomatyczne lub całkowicie zautomatyzowane. I tak np. do użytku prywatnego lub niewielkiej łazienki w szkole czy przedszkolu można wybrać suszarkę z przyciskiem. Taka suszarka włącza się po naciśnięciu guzika i wyłącza po ustalonym czasie. Do łazienek o dużym natężeniu ruchu poleca się suszarki elektryczne uruchamiane automatycznie.

Suszarki do rąk automatyczne uruchamiają się tylko wtedy, kiedy zbliżymy do nich dłonie. Podstawową zaletą automatycznych suszarek do rąk jest większa higiena. Użytkownik nie musi dotykać obudowy urządzenia aby wysuszyć dłonie, dzięki czemu nie ma kontaktu z bakteriami. Inną zaletą modeli automatycznych jest mniejsze zużycie energii. Tego typu suszarki do rąk przestają działać zaraz po odsunięciu dłoni z obszaru działania fotokomórki. Warte uwagi są suszarki do rąk kieszeniowe. Wyróżnia je nie tylko nowoczesny design, ale także większa wydajność i efektywność suszenia rąk, co z kolei przekłada się na znaczną oszczędność energii.

Dlaczego warto kupić suszarkę elektryczną

Suszarki elektryczne niosą za sobą wiele zalet. Przede wszystkim są tańsze w eksploatacji niż ręczniki papierowe. Owszem, zakup suszarek nie jest niski, ale późniejsza ich eksploatacja zawsze wychodzi na plus. Porównanie kosztów suszarki do rąk i ręczników papierowych wyraźnie pokazuje, że suszarki łazienkowe są zdecydowanie tańsze. Zaletą suszarek automatycznych, w tym nowoczesnych suszarek kieszeniowych jest również higiena suszenia rąk. Suszarki elektryczne uruchamiane automatycznie niwelują ryzyko kontaktu z bakteriami, gdyż chcąc wysuszyć dłonie nie trzeba nawet dotykać urządzenia. Inną ważną zaletą suszarek elektrycznych jest gwarancja większego porządku w łazience. W przeciwieństwie do ręczników papierowych, suszarka nie generuje żadnych odpadów i tym samym nie zaśmieca łazienki. Suszarki łazienkowe pozwalają również oszczędzić czas. W ich przypadku nie trzeba pamiętać o częstym uzupełnianiu braków, co ma miejsce w przypadku pojemników na ręczniki papierowe.

 • Suszarki plastikowe

  Suszarki plastikowe

 • Suszarki metalowe

  Suszarki metalowe

 • Suszarki kieszeniowe

  Suszarki kieszeniowe

 • Suszarki basenowe

  Suszarki basenowe