Wczytuję dane...

Suszarki hotelowe do włosów

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Suszarka hotelowa do włosów nie jest dziś żadnym luksusem. To jeden z podstawowych elementów wyposażenia pokoju hotelowego. Suszarki hotelowe wyznaczają jakość usług świadczonych w danym obiekcie. Nie powinno więc ich zabraknąć zarówno w niewielkim pensjonacie, ośrodku wypoczynkowym, jak również w mniejszym i większym hotelu. Standardem jest dziś elektryczna suszarka do włosów.

Najlepsza i najwygodniejsza suszarka to suszarka wisząca, inaczej ścienna. Tego typu model znacznie ułatwia gościom hotelowym suszenie włosów i zapewnia pełną swobodę. Ale hotelowe suszarki do włosów to nie tylko przedmioty użytkowe. Odpowiednio dobrane, z powodzeniem będą zdobić wnętrze i dodawać mu prestiżu. Dlatego przy ich wyborze warto zapoznać się z całym proponowanym asortymentem i wybrać modele wykonane z trwałych, wytrzymałych i estetycznych materiałów, jak np. tworzywo ABS.

Asortyment suszarek hotelowych w naszej ofercie jest bardzo szeroki i urozmaicony. Poszczególne modele różnią zakresem działania, a także kolorystyką i wzornictwem. Dzięki temu można je dopasować do stylu hotelu czy miejsca przeznaczenia. Wydajne urządzenia sprawdzą się nie tylko w hotelowej łazience, jako uzupełnienie standardowego wyposażenia pokoju. Są też niezastąpione tam, gdzie korzystanie z różnych form rekreacji czy zabiegów wiąże się z zamoczeniem włosów.

Suszarka hotelowa do włosów na basen i do centrum Wellness & SPA

Od kilkudziesięciu lat coraz większą popularność zyskują obiekty hotelowe i pensjonaty z ofertą Wellness & SPA. Wielu gości wybiera te miejsca, aby zrelaksować się po miesiącach pracy w stresie i odbudować siły witalne. Dlatego systematycznie korzystają z atrakcji hotelowych, od których oczekują wysokiego komfortu.

Suszarki hotelowe, które oferujemy w naszym sklepie są niezastąpione w takich centrach, a także na basenach oraz w innych miejscach wodnej rekreacji. Umożliwiają suszenie włosów po kąpieli w jacuzzi lub pływaniu w basenie. Ich wyjątkową przydatność goście docenią zimą, kiedy wyjście na zewnątrz z wilgotną głową grozi przeziębieniem.

Rodzaje suszarek hotelowych w naszej ofercie

Suszarki do włosów przeznaczone do obiektów hotelowych i miejsc publicznych charakteryzują się sposobem mocowania. Zazwyczaj montowane do ściany są stałym elementem wyposażenia i nie mogą być przenoszone przez gości. W efekcie zawsze można je znaleźć w wyznaczonym miejscu.

Różnorodność oferowanych modeli sprowadza się do ich wymiarów i wydajności oraz zaprogramowanych funkcji. W asortymencie mamy niewielkie suszarki hotelowe przeznaczone do montażu w łazienkach pokojowych. Atrakcyjna cena tych urządzeń pozwala na zakup wielu urządzeń do wszystkich łazienek w obiekcie.

W sprzedaży mamy również różne rodzaje suszarek basenowych począwszy od uniwersalnych modeli do włosów, ciała i rąk, po modele o dużej mocy, przeznaczony do intensywnego użytku na publicznych.

Suszarki do łazienek hotelowych

Suszarka łazienkowa ścienna charakteryzuje się niewielkimi wymiarami i prostą obsługą. Ze względu na budowę bardzo podobną do tradycyjnych modeli domowych, nie wymaga specjalnej wiedzy na temat tego, jak korzystać z takich urządzeń.

Zestaw składa się z uchwytu, który jest montowany do ściany, oraz zasadniczej suszarki, połączonej z nim elastycznym przewodem. Moc takich urządzeń zazwyczaj nie przekracza 1200 W, a wśród standardowych funkcji jest dwustopniowa regulacja mocy grzałki.

Suszarki uniwersalne

W przeciwieństwie do suszarek łazienkowych modele uniwersalne mają znacznie szersze zastosowanie. Jest ono możliwe dzięki budowie urządzenia, którego końcówka z nawiewem jest połączona z podstawą elastycznym wężem.

Stwarza on szerokie możliwości manewrowania, dzięki czemu umożliwia nie tylko suszenie włosów, ale również rąk i innych partii ciała. Modele z tej kategorii mają moc około 800 W, regulację temperatury grzałki, a także wyłącznik czasowy. Nie wymagają też włączania, gdyż uruchamiają się automatycznie po zdjęciu z uchwytu.

Suszarki basenowe

Basenowe suszarki do włosów charakteryzują się dużą mocą oraz wysoką wydajnością. Są przeznaczone do montażu w obiektach kąpielowych i pływackich, w których panuje wysoki poziom wilgoci. Konstrukcja modeli jest wyjątkowo solidna, dzięki czemu sprawdzają się przy intensywnej eksploatacji w miejscach o dużym natężeniu ruchu.

Szczególnie wytrzymała jest suszarka do włosów Warmtec BarrelFlow HR o mocy znamionowej aż 2500 W. Urządzenie nie zostało wyposażone w żadne ruchome części, co dodatkowo zwiększa jego wytrzymałość. Model charakteryzuje też bardzo duża prędkość nadmuchu, dzięki której suszenie włosów trwa bardzo krótko.

Czym się kierować przy wyborze suszarki hotelowej?

Suszarka hotelowa powinna niezawodnie spełniać swoje funkcje. Dlatego należy dostosować jej parametry techniczne i wydajność do miejsca, w których będzie wykorzystywana. Małe, jednofunkcyjne modele łazienkowe z pewnością nie sprawdzą się na uczęszczanych basenach, ze względu na mniejszą moc strumienia powietrza, grzałek i dłuższy czas suszenia.

Z kolei tam, gdzie z suszarki korzystają jedna lub dwie osoby, jest zbędne instalowanie dużego i drogiego urządzenia. Nie tylko zajmie ono zbyt wiele miejsca, ale też z pewnością nie wkomponuje się dyskretnie w wystrój hotelowej łazienki, a jego możliwości nie zostaną w pełni wykorzystane. Do łazienek hotelowych i pensjonatów proponujemy małe modele o tradycyjnej, dobrze znanej budowie. Na duże baseny i kąpieliska rekomendujemy wspomniany model Warmtec.

Na basenach szkolnych oraz w centrach rekreacji sprawdzą się urządzenia wielofunkcyjne, przeznaczone do suszenia włosów, rąk, ciała i garderoby. Wszystkie nasze suszarki hotelowe są wykonane z trwałego tworzywa ABS, które sprzyja utrzymaniu urządzeń w czystości.

Ma to szczególne znaczenie w miejscach publicznych, w których z jednej suszarki korzysta wielu gości. Wyróżniają się też estetycznym designem, intuicyjną obsługą oraz są zabezpieczone przed przegrzaniem.

Koniecznie zapoznaj się też z innymi kategoriami: dozowniki mydła, pojemniki na papier, poręcze i uchwyty dla niepełnosprawnych, wyposażenie toalet publicznych. Sprawdź też jak wybrać suszarkę do hotelu!