Wczytuję dane...

Metalowe suszarki do rąk

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Metalowe suszarki do rąk

Szeroka oferta wysokiej jakości automatycznych suszarek do rąk - w naszym sklepie znajdziesz propozycje od czołowych producentów, jak Warmtec, Sanjo, Faneco, Impeco. Automatyczne suszarki wyróżnia także wysoka wydajność, dzięki czemu nie zużywają dużej ilości energii, co ochroni Cię przed wysokimi rachunkami.

Suszarki posiadają metalową obudowę wykonaną ze stali nierdzewnej, dzięki czemu zachowają swój doskonały wygląd przez długi czas. Obudowy są bardzo łatwe w czyszczeniu, a dzięki temu że suszarki są bezdotykowe, nie jest narażona na zabrudzenia, a to oznacza, że idealnie sprawdzą się w publicznych toaletach.

Na co zwracać uwagę przy wyborze metalowej suszarki automatycznej?

Automatyczne suszarki do rąk zrewolucjonizowały sposób, w jaki suszymy ręce w miejscach publicznych. Dzięki suszarkom automatycznym eliminowana jest konieczność dotykania jakiejkolwiek powierzchni dopiero co umytymi rękoma. Wybierając suszarkę, należy zwrócić uwagę na jej moc, sposób włączenia, rodzaj obudowy, czas, w jakim można wysuszyć ręce, rodzaj montażu, czy prędkość silnika. Jest to bardzo ważne, gdyż wybierając suszarki do miejsc, które wyróżniają się dużym natężeniem ruchu, najważniejsze jest, by parametry suszarki były wystarczająco wysokie. Suszarki, jak każda rzecz, ulegają eksploatacji, jednakże niektóre modele są szczególnie odporne i wytrzymałe, przez co mogą być używane przez wiele lat, bez obaw o awarię.

Jak głośne są dzisiejsze metalowe suszarki do rak?

Plastikowe suszarki do rąk są już na rynku wiele lat, jednakże dzisiejsze modele w znaczącym stopniu różnią się od tych, które pamięta się z lat 2000-2010. Tamta generacja wyróżniała się przede wszystkim wysokim poziomem hałasu, który czasami niemalże przypominał startujący samolot. Dzisiejsze automatyczne suszarki do rąk, to innowacyjne urządzenia, które oprócz doskonałych parametrów, charakteryzują się także niskim poziomem wytwarzanego hałasu, co jest ważne szczególnie w przypadkach, kiedy suszarki montowane są w miejscach wymagających zachowania ciszy. Do takich miejsc możemy zaliczyć np. kina, teatry, muzea, biblioteki, czy restauracje. Suszarki obecnej generacji wytwarzają hałas, w granicach 50-70 dB, w zależności od modelu. Są dostępne takie egzemplarze, które wyróżniają się minimalnym natężeniem dźwięku, jednakże zawsze odbija się to na wydłużonym o parę sekund czasie suszenia. Jeżeli hałas nie gra dla nas roli, a zależy nam, by suszarka suszyła ręce maksymalnie szybko, warto wybrać te modele, które mają największą moc.

Dlaczego obudowa suszarki do rąk jest tak ważna?

Wydawać mogłoby się, że obudowa suszarki, to nic nieznaczący dodatek. Nic bardziej mylnego, ponieważ obudowa wpływa w dużym stopniu na żywotność i maksymalny poziom eksploatacji. Suszarki do rąk z metalową obudową są w ostatnim czasie bardzo często wybieraną opcją ze względu na swoje właściwości i elegancki oraz dystyngowany wygląd. Obudowy metalowe, wykonane są w przytłaczającej większości przypadków ze stali nierdzewnej odznaczającej się bardzo wysoką jakością. Dzięki temu taka suszarka jest w stanie przetrwać wiele lat, bez ryzyka złapania rdzy, która definitywnie przekreśla żywotność wielu różnych produktów i urządzeń. Co więcej, dostępne są modele metalowych suszarek do rąk, których obudowa jest specjalnie polerowana, dzięki czemu mocno się błyszczą. Taki wygląd suszarek do rąk jest szczególnie pożądany w miejscach, takich jak ekskluzywne hotele, eleganckie restauracje, etc. Warto zaznaczyć, że dzięki swojemu uniwersalnemu wyglądowi, metalowe suszarki do rąk jesteśmy w stanie bardzo łatwo dostosować do łazienki urządzonej w każdym stylu. Suszarki z metalową obudową doskonale wpasowują się w minimalistyczny nurt dzisiejszej aranżacji wnętrz, tworząc z łazienki spójne i stylowe miejsce.

Moc suszarki do rąk ma znaczenie

Szukając suszarki, która wysuszy ręce w jak najkrótszym czasie, należy zwrócić szczególną uwagę na jej moc. Warto pamiętać także, że suszarki, które mają dużą moc (2500 W) są głośniejsze, niż te standardowe o mocy 1350- 1800 W, jednakże różnice w natężeniu hałasu wynoszą 15-20 dB, co nie jest aż tak dużą wartością. Doskonałym przykładem suszarki, która wyróżnia się dużą mocą, jest model LUPUS 2500 W firmy Sanjo. Suszenie rąk, tym konkretnym modelem jest niezwykle szybkie, gdyż szybkość nawiewu wynosi ok. 108km/h. Dzięki temu, całkowite wysuszenie rąk od momentu przyłożenia ich pod czujnik wynosi tylko około 15 sekund. Temperatura suszenia jest bardzo optymalna dzięki czemu nie jest zbyt duża, ale na tyle wysoka, by w jak najszybciej wysuszyć ręce. Jej temperatura oscyluje w granicy 54 stopni Celsjusza. Jedną z większych zalet, oprócz czasu suszenia, jest także ruchoma dysza, dzięki której jesteśmy w stanie precyzyjnie skierować strumień powietrza dokładnie tam, gdzie chcemy. Pozwala to na jeszcze bardziej dokładne suszenie. Obudowa suszarki LUPUS została zrobiona ze stali nierdzewnej, dlatego wyróżnia się ona odpornością na wszelkie czynniki zewnętrzne, na które wystawiona jest suszarka podczas codziennej eksploatacji. Warto zaznaczyć także, iż zostało w niej zastosowane wykończenie matowe szczotkowane, dzięki czemu suszarka dobrze komponuje się z łazienkami urządzonymi w każdym stylu. Modele z serii LUPUS są także bardzo oszczędne, ponieważ suszarka wyłącza się już po kilku sekundach, jeśli fotokomórka nie wyczuje żadnego ruchu. Dzięki temu zużycie prądu jest tylko wtedy, kiedy potrzeba wysuszyć ręce. Tak dokładny czujnik przekłada się na spore oszczędności pod względem zużytej energii elektrycznej. Jeśli chodzi o poziom natężenia hałasu w suszarce LUPUS od Sanjo, to wynosi on 70dB. Ogromna moc i suszenie trwające kilkanaście sekund sprawia, że suszarka LUPUS 2500 W jest doskonałym wyborem w restauracjach, hotelach, kinach, galeriach handlowych, a także w domach prywatnych. Suszarka ta posiada wszystkie niezbędne certyfikaty, jak choćby certyfikat CE.

Metalowe suszarki, czyli wygoda także w Twoim domu, czy mieszkaniu!

Metalowe suszarki do rąk są coraz częściej spotykane także i w domach prywatnych. Dzieje się tak, ponieważ suszarka to niezwykle praktyczne urządzenia, które oszczędzają nie tylko nasz czas, ale także i pieniądze. Osoby, które decydują się na suszarkę we własnym domu, czy mieszkaniu, często podpatrują ten pomysł z zagranicznych programów o wystrojach wnętrz. Na Zachodzie Europy, czy w USA suszarki w domowej łazience są coraz bardziej powszechne, ze względu na swoją praktyczność, a także aspekt ekonomiczny i ekologiczny.

Dlaczego metalowe suszarki do rąk sprzyjają walkę o środowisko naturalne?

Używanie suszarek do rąk, zamiast papierowych ręczników niesie wiele korzyści dla naszego środowiska naturalnego. Dzieje się tak, ponieważ ręczniki papierowe są nie tylko nieekonomiczne, ale także nie sprzyjają ochronie środowiska. Jedyny koszt, jaki ponosi się w przypadku suszarki do rąk, oprócz kosztu zakupu, to opłata za energie elektryczną, która bardzo często pochodzi już z odnawialnych źródeł energii. W niektórych modelach wymienia się także ewentualnie filtry HEPA, jeśli suszarka jest w niego wyposażona. W przypadku papierowych ręczników należy pamiętać, żeby stale mieć ich odpowiednią ilość. Kolejnymi kosztami są specjalne worki na zużyte ręczniki, a także opłaty za regularny wywóz śmieci. Co więcej, raz użyty ręcznik papierowy jest już bezużyteczny. Z tego powodu ręczniki papierowe zostawiają o wiele większy „ślad węglowy” niż suszarki do rąk. To, że automatyczne suszarki do rąk stają się powoli obecnym standardem, widać już na etapie planowania nowych obiektów budowlanych, ponieważ suszarki są uwzględniane w początkowych projektach.

Metalowe suszarki do rąk, jako element dekoracyjny łazienki

Najnowsze modele metalowych suszarek do rąk, są nie tylko bardzo praktyczne, ale także i stylowe. Metalowa obudowa może być wykończona w różny sposób, dzięki czemu możliwe jest idealne dopasowanie suszarki do innych metalowych elementów znajdujących się w łazience. Interesującą nowością, są dziś suszarki, ze wbudowanym oświetleniem LED, jak np. OMEGA 1800 W firmy Sanjo. Ta innowacyjna suszarka wyróżnia się małym poborem mocy, przy bardzo szybkim czasie suszenia, który wynosi od 7 do 10 sekund. Co więcej, suszarka OMEGA jest zaliczana do klasy „High speed hand dryer”. Klasa ta wyróżnia wysokowydajne suszarki, które posiadają silniki najnowocześniejszej konstrukcji pozwalające na ograniczenie mocy suszarki, czyli także i koszty jej utrzymania, przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności. Warto zaznaczyć, że specjalnie zaprojektowana dysza wywiewu wpływa na zwiększenie prędkości nawiewu. Dodatkowym atutem suszarki OMEGA 1800 W jest wcześniej wspomniane oświetlenie LED. Takie nowoczesne modele pozwalają na projektowanie łazienki w taki sposób, by wszystkie jej elementy idealnie ze sobą współgrały.

Metalowe suszarki do rąk, czyli najwyższy poziom higieny

Dbanie o najwyższy poziom higieny w miejscach, które charakteryzują się wysokim natężeniem, jest niezwykle istotne. Pandemia koronawirusa całkowicie redefiniowała nasze podejście do zasad higieny, dlatego dziś łazienki w miejscach publicznych muszą być sterylnie czyste. Suszarki automatyczne idealnie wpasowują się w ten trend, ponieważ pozwalają na bezkontaktowe osuszanie świeżo umytych rąk. Dotykają papierowego ręcznika rękami, które dopiero co zostały umyte, zwiększamy szanse na zarażenie się różnymi wirusami, które żerują na papierze. Metalowe suszarki automatyczne włączają się za pomocą fotokomórki, dzięki czemu nie trzeba dotykać żadnej powierzchni, co w znaczącym stopniu przyczynia się do zwiększenia poziomu higieny. Warto zaznaczyć, że posiadamy w naszym sklepie także suszarki z wbudowanymi filtrami HEPA, które tak filtrują powietrze, że jest ono w 99,9% wolne od wszelkich zarazków, drobnoustrojów, patogenów, bakterii, czy wirusów. Dzięki suszarkom możliwe jest utrzymanie najwyższego poziomu higieny, dlatego są one dziś standardem w łazienkach znajdujących się w miejscach publicznych. Co więcej, z powodu pandemii suszarki stały się prawdziwym wzorem ukazującym jak ważne jest dziś zachowanie wszystkich środków ostrożności przed zarażeniem. Brak kontaktu z jakimikolwiek przyciskami pozwala na skuteczne przeciwdziałanie rozprzestrzeniającemu się wirusowi.

W naszym sklepie znajdzie cie Państwo metalowe suszarki do rąk renomowanych firm, takich jak Dyson, Faneco, Levante, Moon, Ekaplast. Impeco, In-Tec, Linea Trade, Merida, Sanjo, Bisk czy Warmtec. Wszystkie suszarki wyróżniają się najwyższą jakością dzięki czemu zakup takiej suszarki jest prawdziwą inwestycją na długie lata. Atrakcyjne ceny sprawiają, że każdy może pozwolić sobie na zakup metalowej suszarki automatycznej do rąk.

Zobacz także suszarki do rąk kieszeniowe, suszarki do rąk plastikowe, akcesoria łazienkowe i wyprzedaże aktualnie dostępne na stronie.