Wczytuję dane...

Papiery toaletowe Jumbo

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Papiery toaletowe

W naszym sklepie znajdziecie Państwo wybór różnorodnych papierów toaletowych, sprzedawanych w paczkach po cztery, sześć, osiem i dwanaście sztuk. Sprzedajemy zarówno zwykłe rolki papieru toaletowego, jak też papier toaletowy Jumbo, charakteryzujący się większą szerokością, długością i wytrzymałością.

Papier toaletowy: duże rolki czy małe?

Wybór papieru toaletowego może być podyktowany jakością wykorzystanego do produkcji materiału, jak też rozmiarem rolki. Do użytku domowego najczęściej stosuje się małe rolki papieru o szerokości 19 centymetrów i długości kilkudziesięciu metrów. Standardową długością rolek Mini Jumbo, które możecie nabyć Państwo za pośrednictwem naszego sklepu, to trzydzieści sześć metrów. Papier toaletowy Jumbo jest na ogół szerszy i dłuższy - jego szerokość to zazwyczaj dwadzieścia sześć centymetrów, a długość rolki sięga niekiedy nawet trzystu metrów. Rolki papieru Jumbo są więc bardzo wydajne i wystarczają na długi czas. Zazwyczaj umieszcza się je w toaletach publicznych, aczkolwiek, z uwagi na znaczną oszczędność, niektórzy ludzie używają ich w domowych łazienkach.

Papier toaletowy jumbo a podajnik.

Przy zakupie papieru toaletowego jumbo należy uwzględnić gabaryty podajnika na papier toaletowy. Podajniki projektuje się zwykle pod kątem określonych typów papierów i chociaż dopuszczają one pewną elastyczność, to jednak w większości przypadków każdy podajnik służy do przechowywania konkretnego rodzaju papieru. Papiery toaletowe Jumbo wymagają większych podajników, w których może się zmieścić szeroka rolka. Standardowe podajniki używane w domach okazują się w tym wypadku niewystarczające. Przed dokonaniem zakupów warto więc sprawdzić dokładne rozmiary kupowanego produktu oraz rozmiary podajnika.

Zobacz nasze czyściwa przemysłowe, ręczniki papierowe i materiały higieniczne