Wczytuję dane...

Pojemniki na papier toaletowy

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

W naszym sklepie oferujemy Państwu szeroki wybór pojemników i podajników papieru toaletowego. Dobór pojemnika na papier toaletowy ma niebagatelne znaczenie dla wygody korzystania z łazienki. Chociaż jest to element, na który zwracamy niewiele uwagi, to warto zakupić taki, który będzie możliwie jak najlepiej dostosowany do naszych potrzeb. Sprzedawane przez nas pojemniki na papier toaletowy cechują się atrakcyjnym, nowoczesnym wyglądem dostosowanym do nowych wnętrz. Wykonane są z tworzywa sztucznego ABS, które cechuje się dużą wytrzymałością i niewielką masą.

Pojemniki na papier toaletowy i uchwyty na papier: co lepsze?

Podajnik na papier toaletowy to urządzenie, które na ogół spotykamy w łazienkach i toaletach publicznych, natomiast w domach częściej spotyka się uchwyty na papier. Pojemniki na papier toaletowy można jednak z powodzeniem stosować w domach. Do ich głównych zalet należą:

  • estetyczny wygląd,
  • możliwość wyboru koloru pojemnika na papier,
  • rolka papieru toaletowego jest osłonięta, co zwiększa poziom higieny
  • mieszczą większe rolki papieru toaletowego niż uchwyty

Sprzedajemy pojemniki na papier o bardzo różnych kształtach i wymiarach. Zróżnicowanie kształtów i barw pojemników sprawia, że dobór podajnika do papieru toaletowego dopasowanego do wystroju łazienki nie sprawia trudności.

Rozmiary podajników.

Pojemniki i podajniki na papier toaletowy występują w różnych rozmiarach, co określa rodzaj papieru toaletowego, który możemy umieścić w środku. Można wymienić pojemniki przeznaczone na:

  • małe rolki papieru,
  • rolki mini jumbo,
  • rolki midi jumbo,
  • rolki maxi jumbo.

Sprzedajemy pojemniki na papier toaletowy wszystkich wymienionych rodzajów. Warto pamiętać, że poszczególne typy pojemników nadają się do odmiennych typów łazienek. Podajnik na papier toaletowy w zwykłych, małych rolkach oraz w rolkach jumbo mini najlepiej sprawdza się w małych, domowych łazienkach używanych przez najwyżej kilka osób. Pojemnik na papier toaletowy midi jumbo i maxi jumbo zazwyczaj montuje się w publicznych łazienkach, cechujących się znacznym stopniem natężenia ruchu.

Najwyższej jakości dozowniki na papier toaletowy

Pojemnik na papier toaletowy to niezbędny element wyposażenia toalety. Produkt ten pozwala na zachowanie idealnej higieny w miejscu użyteczności publicznej, a także niweluje rozprzestrzenianie się drobnoustrojów czy bakterii w sanitariatach. Podajnik papieru montowany jest do ściany za pomocą wkrętów dołączonych do opakowania. Dzięki temu, że dostępny jest w różnych wersjach kolorystycznych oraz w rozmaitych kształtach bez problemu można go dopasować do pozostałych elementów wyposażenia łazienki.

Podajnik na papier toaletowy

Pojemnik na papier może być wykonany ze stali nierdzewnej lub odpornego na uszkodzenia tworzywa ABS. Obydwie wersje są bardzo funkcjonalne, a klasyczny design pozwala na zamontowanie ich w każdej toalecie. Podajnik do papieru toaletowego z tworzywa ABS doskonale sprawdzi się w miejscach o dużym natężeniu, jak np. szkoła, szpitale, centra handlowe. Modele ze stali nierdzewnej idealnie dopełnią wystrój toalet biur, hoteli czy restauracji. Każdy podajnik na papier toaletowy zamykany jest na kluczyk, dzięki czemu do papieru ma dostęp jedynie osoba powołana, co minimalizuje ryzyko wystąpienia kradzieży. Nasze dozowniki na papier toaletowy wykonane są z najwyższej jakości materiału.

Zobacz nasze pojemniki na papier toaletowy metalowe, suszarki do rąk, dozowniki mydła, suszarki hotelowe do włosówpojemniki na ręczniki, pojemniki plastikowe na papier, poręcze i uchwyty dla niepełnosprawnych