loadingimg

Wczytuję dane...
Produktów: 0 szt.
na kwotę 0.00 PLN
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:

Podajnik na papier toaletowy

Podajnik na papier toaletowy to niezbędny element wyposażenia toalety. Produkt ten pozwala na zachowanie idealnej higieny w miejscu użyteczności publicznej, a także niweluje rozprzestrzenianie się drobnoustrojów czy bakterii w sanitariatach. Podajnik papieru montowany jest do ściany za pomocą wkrętów dołączonych do opakowania. Dzięki temu, że dostępny jest w różnych wersjach kolorystycznych oraz w rozmaitych kształtach bez problemu można go dopasować do większości łazienek.

Pojemnik na papier toaletowy może być wykonany ze stali nierdzewnej lub odpornego na uszkodzenia tworzywa ABS. Obydwie wersje są bardzo funkcjonalne, a klasyczny design pozwala na zamontowanie ich w każdej toalecie. Podajnik do papieru z tworzywa ABS doskonale sprawdzi się w miejscach o dużym natężeniu, jak np. szkoła, szpitale, centra handlowe. Modele ze stali nierdzewnej idealnie dopełnią wystrój toalet biur, hoteli czy restauracji. Każdy podajnik na papier zamykany jest na kluczyk, dzięki czemu do papieru ma dostęp jedynie osoba powołana, co minimalizuje ryzyko wystąpienia kradzieży.

Jak wybrać pojemnik na papier toaletowy

Podajnik do papieru toaletowego jest dziś nie tylko przedmiotem praktycznym, ale także pełni funkcję ozdobną. Odpowiednio dobrany może dopełnić wystrój łazienki. Dlatego też wybierając podajnik na papier toaletowy warto zwrócić uwagę na materiał, z jakiego jest wykonany. Najtańsze są podajniki plastikowe. Niestety nie są one zbyt trwałe i łatwo ulegają zniszczeniu. Trwalsze i odporniejsze są na pewno podajniki na papier toaletowy z tworzywa ABS. Materiał ten nie ulega odkształceniu, nie rysuje się i jest łatwy w czyszczeniu.

Podajnik papieru z tworzywa ABS to doskonała propozycja do toalet o dużym natężeniu ruchu. Z kolei modele ze stali nierdzewnej są najdroższe, jednakże najbardziej trwałe, odporne na zniszczenia, a przy okazji stylowe i eleganckie. Świetnie sprawdzają się w toaletach restauracji, hoteli czy biur. Z powodzeniem można je zamontować także w łazienkach o dużym natężeniu, w których dochodzi do aktów wandalizmu, gdyż produkty te są naprawdę odporne na uszkodzenia. Kolejną kwestią przy wyborze podajnika na papier toaletowy jest funkcjonalność i wygoda. Warto wybrać model z wizjerem, który umożliwia kontrolę zużytego papieru toaletowego, dzięki czemu na czas będzie można uzupełnić braki.

  • Pojemniki metalowe

    Pojemniki metalowe

  • Pojemniki plastikowe

    Pojemniki plastikowe