Wczytuję dane...

Profesjonalne czyściwa przemysłowe

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Czyściwa przemysłowe

Oferujemy czyściwa przemysłowe w rolkach. Dbamy o to, by każdy znalazł w naszym sklepie coś dla siebie. Zapewniamy konkurencyjne ceny czyściw - już od 24.90 zł za 330 metrów bieżących czyściwa warsztatowego w rolce. Prosimy o kontakt z naszym sklepem celem doboru najlepszego czyściwa do podajnika (ma znaczenie rodzaj i rozmiar podajnika).

Zapewniamy szeroki wybór długości rolek - od 44 nawet do 330 mb. Mamy czyściwa wykonane z makulatury gofrowanej oraz celulozy. Dostępne czyściwa przemysłowe w kolorze białym oraz niebieskim.

Czyściwa przemysłowe - zakres zastosowań

Czyściwa przemysłowe mają niezwykle szeroki zakres zastosowań. Sprawdzą się zarówno w branży produkcyjnej - na przykład, do czyszczenia podłogi na terenie zakładów przemysłowych. Używane są również w warsztatach samochodowych, przemyśle spożywczym, branży medycznej czy też gastronomii. Szeroki wybór czyściw przemysłowych w naszej ofercie pozwoli każdemu dobrać coś dla siebie.

Ich właściwości pozwalają na szybkie oczyszczenie nie tylko samej podłogi, ale także mocno zabrudzonych dłoni oraz różnego rodzaju powierzchni. Mamy w ofercie także skuteczne czyściwa bezpyłowe, które idealnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie czyszczony element wymaga zastosowania materiału niepylącego.

Zobacz także materiały higieniczne i ręczniki papierowe