Wczytuję dane...

Wyposażenia sanitariatów ze stali nierdzewnej

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Wyposażenie sanitarne

Bardzo ważną częścią naszej oferty jest wyposażenie zaplecza sanitarnego dla obiektów prywatnych oraz użyteczności publicznej. Oferujemy produkty wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która jest odporna na zniszczenia, uszkodzenia mechaniczne, działanie wysokich temperatur, działanie wody czy pary wodnej. Dostępne u nas wyposażenie ze stali nierdzewnej oprócz doskonałych właściwości sanitarnych, zapewnia również stabilną konstrukcję poszczególnych produktów.

Prezentowane przez nas wyposażenie sanitariatów można łatwo utrzymać w nienagannej higienie i czystości. To naprawdę istotne, zwłaszcza gdy chodzi o toalety publiczne, z których każdego dnia korzysta wiele osób. Sanitariaty ze stali nierdzewnej odznaczają się także atrakcyjnym wyglądem, jak również wyjątkową wytrzymałością. Stalowe miski ustępowe czy pisuary odznaczają się minimalistycznym designem, dzięki czemu idealnie odnajdują się w różnego rodzaju łazienkach. Nasz sklep oferuje starannie wyselekcjonowane produkty od znanych i cenionych producentów, m.in. FANECO. Prezentowane produkty z powodzeniem sprawdzą się w szpitalach, szkołach, centrach handlowych, urzędach, biurowcach, itp.

Stelaże podtynkowe i przegrody pisuarowe

Uzupełnieniem naszego asortymentu są stelaże oraz przegrody pisuarowe - tak niezbędne w toaletach publicznych. Oferujemy produkty o różnych wymiarach. U nas można znaleźć stelaż podtynkowy do pisuaru, jak również stelaż podtynkowy do misy WC. Dostępne u nas stelaże wykonane są ze stali malowanej proszkowo. Z powodzeniem sprawdzą się w toaletach i sanitariatach obiektów użyteczności publicznej o zwiększonym przepływie użytkowników. W naszym sklepie atrakcyjna cena idzie zawsze w parze z doskonałą jakością. Zapraszamy!

Zobacz też akcesoria łazienkowe, kosze na śmieci oraz wyprzedaże na stronie!