Wczytuję dane...

Baterie łazienkowe i umywalkowe

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Baterie łazienkowe

Baterie łazienkowe to codziennie używany sprzęt podczas codziennej toalety. Musi być wytrzymały, solidnie wykonany, wygodny w obsłudze i przede wszystkim estetyczny, aby dobrze komponował się z resztą wystroju łazienki. Dobrze też, jeśli wszystkie baterie łazienkowe utrzymane są w tym samym stylu.

W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksowe wyposażenie, w tym baterie łazienkowe, dostosowane do różnych rozwiązań, systemów i projektów łazienki. Cały nasz asortyment to najlepsi producenci i najwyższa jakość, dzięki czemu wybierają Państwo wyłącznie produkty z najwyższej półki, w konkurencyjnej cenie.

Rodzaje baterii łazienkowych

Baterie łazienkowe różnią się od siebie przede wszystkim przeznaczeniem, parametrami oraz wielkością, różni je także wygląd. Baterie prysznicowe to zwykle cały system, z możliwością zamontowania deszczownicy lub kranu z wodą. Dobiera się je w zależności od rodzaju kabiny.

Baterie umywalkowe różnią się od siebie pod względem montażu (na umywalce, w ścianie). Są dostępne baterie stojące, wysokie i niskie, a także baterie na fotokomórkę czy czasowe. Te ostatnie stosowane są w łazienkach użyteczności publicznej, hotelach, restauracjach czy biurach.

Różnice pomiędzy bateriami łazienkowymi

Wspomniane różnice pomiędzy bateriami pozwalają na dobór najlepszego rozwiązania dla własnej łazienki i wyposażenia łazienek hotelowych w dobrej jakości sprzęt, który przy tym jest wygodny w stosowaniu. Warto również wziąć pod uwagę stosunek wielkości baterii do umywalki, ponieważ decyduje o komforcie używania baterii.

W naszym asortymencie znajdą Państwo nie tylko baterie umywalkowe o różnym przeznaczeniu, ale również odmiennej estetyce. Posiadamy baterie umywalkowe pasujące do bardziej klasycznych wnętrz, jak i tych nowoczesnych. Dzięki temu można z łatwością wybrać idealną baterię do danego wnętrza.

Jak dobrać baterię łazienkową do swoich potrzeb

Przede wszystkim bateria musi być praktyczna i dobrze pełnić swoją funkcję. Warto dobrać ją mając na uwadze wielkość i projekt łazienki, wielkość umywalki, jej osadzenie. Należy również wziąć pod uwagę styl łazienki i kierować się własnymi preferencjami i wymarzonym wystrojem, ponieważ bateria to również ozdoba łazienki.

W naszej ofercie znajdą Państwo baterie łazienkowe o różnej wielkości, podłączeniach i zaprojektowanych w wielu modnych stylach. To idealny wybór zarówno do użytku domowego, jak i do wykorzystania przy projektowaniu łazienek hotelowych, nawet tych w najwyższym standardzie dla wymagających.

Najlepsze baterie umywalkowe kupisz w Sanjo.pl

Oferujemy najwyższej jakości baterie łazienkowe, wykonane wyłącznie z najlepszych materiałów, co gwarantuje ich trwałość, efektowny wygląd oraz odporność na uszkodzenia. Szeroki asortyment pozwala wybrać model idealny do własnych potrzeb. Nasze baterie umywalkowe to najlepszy wybór w konkurencyjnej cenie.

Zobacz nasze baterie na fotokomórkępojemniki na ręczniki, akcesoria łazienkowe i dostępne wyprzedaże!