Wczytuję dane...

Siedziska pod prysznic

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Krzesła pod prysznic dla niepełnosprawnych

Wyposażenie toalet i łazienek publicznych wymaga uwzględnienia w nich rozwiązań przeznaczonych dla osób o różnych potrzebach i oczekiwaniach. Szczególną grupę użytkowników stanowią osoby niepełnosprawne oraz w podeszłym wieku. To z myślą o nich, naszą ofertę kompleksowego wyposażenia rozbudowaliśmy o poręcze i uchwyty dla niepełnosprawnych.

W tej kategorii produktów nie mogło zabraknąć również praktycznych krzesełek prysznicowych dedykowanych seniorom oraz osobom niepełnosprawnym. Siedzisko pod prysznicem dla niepełnosprawnych zamontowane w łazienkach publicznych – na przykład na basenach, w hotelach czy w szpitalach, znacznie podnoszą komfort codziennego użytkowania tych przestrzeni.

Zalety siedziska pod prysznic

Uniwersalne krzesełka łazienkowe stanowią doskonałe rozwiązanie, umożliwiające samodzielne wzięcie prysznica przez osobę z ograniczeniami ruchowymi. Wygodne siedzisko pod prysznic pozwala na wykonanie zabiegu pielęgnacyjnego bez trudu i zmęczenia. Co ważne – oferowane przez nas siedziska pod prysznic można składać, aby były równie praktyczne dla w pełni sprawnych osób.

Ciekawym rozwiązaniem poza siedziskami prysznicowymi, które przedstawiamy w tej kategorii, są też taborety łazienkowe. Takie krzesełko pod prysznic posiada antypoślizgowe nóżki dzięki czemu nie przemieszcza się ono pod na śliskiej od wody nawierchni. Świetnym wyposażeniem dla publicznej wanny będą z kolei siedziska, które można dopasować do każdej niemal wanny.

Jak wybrać odpowiednie siedzisko prysznicowe

Naszym klientom polecamy w szczególności lekkie i stabilne siedziska pod prysznic dla niepełnosprawnych i seniorów, wykonane ze stali węglowej. Ich solidna, odporna konstrukcja, łatwość montażu do ściany i uchylna konstrukcja są gwarancją zadowolenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Zobacz także poręcze dla niepełnosprawnych kątowe