Wczytuję dane...

Siedzisko pod prysznic

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Wyposażenie toalet i łazienek publicznych wymaga uwzględnienia w nich rozwiązań przeznaczonych dla osób o różnych potrzebach i oczekiwaniach. Szczególną grupę użytkowników stanowią osoby niepełnosprawne oraz w podeszłym wieku. To z myślą o nich, naszą ofertę kompleksowego wyposażenia rozbudowaliśmy o poręcze i uchwyty dla niepełnosprawnych.

W tej kategorii produktów nie mogło zabraknąć również praktycznych krzesełek prysznicowych dedykowanych seniorom oraz osobom niepełnosprawnym. Zamontowane w łazienkach publicznych – na przykład na basenach, w hotelach czy w szpitalach, znacznie podnoszą komfort codziennego użytkowania tych przestrzeni.

Zalety siedziska pod prysznic

Uniwersalne krzesełka łazienkowe stanowią doskonałe rozwiązanie, umożliwiające samodzielne wzięcie prysznica przez osobę z ograniczeniami ruchowymi. Wygodne siedzisko pozwala na wykonanie zabiegu pielęgnacyjnego bez trudu i zmęczenia. Co ważne – oferowane przez nas siedziska można składać, aby były równie praktyczne dla w pełni sprawnych osób.

Ciekawym rozwiązaniem poza siedziskami prysznicowymi, które przedstawiamy w tej kategorii, są też taborety łazienkowe. Antypoślizgowe nóżki zapobiegają przemieszczaniu się krzesełka pod prysznicem. Świetnym wyposażeniem dla publicznej wanny będą z kolei siedziska, które można dopasować do każdej niemal wanny.

Jak wybrać odpowiednie siedzisko prysznicowe

Naszym klientom polecamy w szczególności lekkie i stabilne siedziska dla niepełnosprawnych i seniorów, wykonane ze stali węglowej. Ich solidna, odporna konstrukcja, łatwość montażu do ściany i uchylna konstrukcja są gwarancją zadowolenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Zobacz także poręcze dla niepełnosprawnych kątowe