Wczytuję dane...

Szczotki do WC

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Szczotki do sedesu

Szczotka do WC to ważny i jednocześnie praktyczny element wyposażenia łazienki zarówno prywatnej, jak i użyteczności publicznej. Szczotka WC ułatwia utrzymanie czystości w toalecie i sprawia, że misa WC pozostaje wolna od zanieczyszczeń. Odpowiednio dobrane szczotki toaletowe spełniają nie tylko praktyczne, ale także estetyczne funkcje. Obecnie dostępne na rynku szczotki do toalet wyróżniają się atrakcyjnym designem, dzięki czemu idealnie dopełniają aranżacje wnętrz.

Szczotki do wc stojące oraz wiszące

Szczotka do WC, żartobliwie określana jako szczotka do kibla może być wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego ABS lub stali nierdzewnej. Ciekawą propozycją są zestawy składające się ze stojaka na papier toaletowy i szczotki toaletowej. Dzięki nim wyposażenie łazienki w jednym stylu staje się jeszcze prostsze. W sklepie internetowym Sanjo.pl szczotki do toalet dostępne są w bogatej gamie zróżnicowanej pod względem materiału, kształtu, koloru i wykończenia.

szczotki WC stojące, jak również zawieszane, metalowe oraz z tworzywa sztucznego: białe, kolorowe, srebrne. Na szczególną uwagę zasługują szczotki do WC z nakrywaną obudową, co niewątpliwie podnosi walory zarówno estetyczne, jak i higieniczne produktu. Nasze szczotki klozetowe sprawdzą się w każdej łazience.

Zobacz szczotki stojące do wc, kosze na śmieci do łazienki