Wczytuję dane...

Uchwyty łazienkowe nad wannę

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Uchwyty łazienkowe na wannę

Oferujmy metalowe uchwyty na wannę ułatwiające wychodzenie z niej. W ofercie także poręcze do kabin prysznicowych pozwalające na podtrzymanie się w trakcie brania kąpieli. Uchwyty wannowe wykonane są ze stali nierdzewnej w wykończeniu matowym lub błyszczącym. Występują w postaci poręczy prostych jak także kątowych w różnych rozmiarach, dzięki czemu można dopasować produkt do każdej łazienki.

Profesjonalne uchwyty do wanny

Oferujemy najwyższej jakości uchwyty do wanny, idealne rozwiązanie dla osób niepełnosprawnych i seniorów. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, w różnym wykończeniu. Posiadamy szeroki wybór uchwytów, dzięki czemu każdy znajdzie taki, który idealnie wpasuje się do jego łazienki.

Korzystanie z wanny oznacza narażanie się na poślizgnięcie i upadek przy każdej kąpieli. Jest ono też szczególnie uciążliwe dla osób starszych i niepełnosprawnych, które mają dodatkowe trudności z wejściem i wyjściem z wanny. Poręcze do wanny i uchwyty wannowe pozwalają na ułatwienie korzystania z wanny i stanowią jeden z niezbędnych elementów wyposażenia każdej łazienki. Oferujemy bardzo szeroki wybór uchwytów do wanny, idealnych dla osób niepełnosprawnych i seniorów, a także wszystkich osób, które chcą się czuć w swojej łazience bezpiecznie. Każdy sprzedawany przez nas uchwyt do wanny dla starszej osoby jest wykonany ze stali nierdzewnej i cechuje się wysoką jakością, trwałością i solidnością wykonania.

Uchwyty do wanny dla osób sarszych i niepełnosprawnych

Uchwyt do wanny dla niepełnosprawnych zazwyczaj ma postać krótkiej poręczy mocowanej bezpośrednio do ściany. Tego typu uchwyty są zdecydowanie najpopularniejsze, jednak nie są to jedyne uchwyty do wanny dla seniora dostępne w naszym sklepie. Sprzedajemy profesjonalne produkty o zróżnicowanych kształtach, co umożliwia dobranie idealnego uchwytu dostosowanego do konkretnych potrzeb. Uchwyt do wanny dla niepełnosprawnych należy wybierać w taki sposób, by jak najlepiej spełniał powierzone mu zadanie. W naszym sklepie możecie Państwo zakupić uchwyty do wanny o różnej długości, zarówno proste, jak i wygięte. Długi uchwyt do wanny dla niepełnosprawnych daje więcej swobody osobie, która bierze kąpiel. Zagięcie jeszcze bardziej ułatwia wchodzenie i wychodzenia do wanny. W naszej ofercie dostępne są też uchwyty do wanny dla niepełenosprawnych wyposażone w mydelniczkę, co stanowi dodatkowe znaczące udogodnienie dla osób starszych i niepełnosprawnych.

Inne akcesoria dla seniorów i osób niepełnosprawnych.

W kategorii „uchwyty na wanne” możecie Państwo zobaczyć także inne przyrządy, które zwiększają bezpieczeństwo korzystania z łazienki. Należą do nich przede wszystkim specjalne, atestowane siedziska wannowe i prysznicowe dla niepełnosprawnych. Oferujemy także wykonane ze stali nierdzewnej taborety łazienkowe. Taborety posiadają regulację wysokości i specjalne podkładki antypoślizgowe, które umożliwiają stabilne postawienie taborety na kafelkach lub płytkach.

Zobacz także: poręcze proste, poręcze łukowe, krzesełka pod prysznicwyposażenie toalet publicznych, akcesoria łazienkowe i wyprzedaże.