Wczytuję dane...

Uchwyty nad wannę

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Uchwyty łazienkowe

Oferujmy metalowe uchwyty na wannę ułatwiające wychodzenie z niej. W ofercie także poręcze do kabin prysznicowych pozwalające na podtrzymanie się w trakcie brania kąpieli. Uchwyty wannowe wykonane są ze stali nierdzewnej w wykończeniu matowym lub błyszczącym. Występują w postaci poręczy prostych jak także kątowych w różnych rozmiarach, dzięki czemu można dopasować produkt do każdej łazienki.

Profesjonalne uchwyty do wanny

Oferujemy najwyższej jakości uchwyty do wanny, idealne rozwiązanie dla osób niepełnosprawnych i seniorów. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, w różnym wykończeniu. Posiadamy szeroki wybór uchwytów, dzięki czemu każdy znajdzie taki, który idealnie wpasuje się do jego łazienki.

Korzystanie z wanny oznacza narażanie się na poślizgnięcie i upadek przy każdej kąpieli. Jest ono też szczególnie uciążliwe dla osób starszych i niepełnosprawnych, które mają dodatkowe trudności z wejściem i wyjściem z wanny. Poręcze i uchwyty pozwalają na ułatwienie korzystania z wanny i stanowią jeden z niezbędnych elementów wyposażenia każdej łazienki. Oferujemy bardzo szeroki wybór uchwytów do wanny, idealnych dla osób niepełnosprawnych i seniorów, a także wszystkich osób, które chcą się czuć w swojej łazience bezpiecznie. Każdy sprzedawany przez nas uchwyt do wanny dla starszej osoby jest wykonany ze stali nierdzewnej i cechuje się wysoką jakością, trwałością i solidnością wykonania.

Uchwyty dla każdego.

Uchwyt do wanny zazwyczaj ma postać krótkiej poręczy mocowanej bezpośrednio do ściany. Tego typu uchwyty są zdecydowanie najpopularniejsze, jednak nie są to jedyne uchwyty dostępne w naszym sklepie. Sprzedajemy profesjonalne produkty o zróżnicowanych kształtach, co umożliwia dobranie idealnego uchwytu dostosowanego do konkretnych potrzeb. Uchwyt do wanny dla niepełnosprawnych należy wybierać w taki sposób, by jak najlepiej spełniał powierzone mu zadanie. W naszym sklepie możecie Państwo zakupić uchwyty do wanny o różnej długości, zarówno proste, jak i wygięte. Długi uchwyt do wanny daje więcej swobody osobie, która bierze kąpiel. Zagięcie jeszcze bardziej ułatwia wchodzenie i wychodzenia do wanny. W naszej ofercie dostępne są też uchwyty wyposażone w mydelniczkę, co stanowi dodatkowe znaczące udogodnienie dla osób starszych i niepełnosprawnych.

Inne akcesoria dla seniorów i osób niepełnosprawnych.

W kategorii „uchwyty nad wannę” możecie Państwo zobaczyć także inne przyrządy, które zwiększają bezpieczeństwo korzystania z łazienki. Należą do nich przede wszystkim specjalne, atestowane siedziska wannowe i prysznicowe dla niepełnosprawnych. Oferujemy także wykonane ze stali nierdzewnej taborety łazienkowe. Taborety posiadają regulację wysokości i specjalne podkładki antypoślizgowe, które umożliwiają stabilne postawienie taborety na kafelkach lub płytkach.

Zobacz wszystkie produkty z kategorii: poręcze i uchwyty dla niepełnosprawnych