Wczytuję dane...

Metalowe dozowniki na mydło

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Dozowniki mydła z metalu

Wykonany z metalu dozownik na mydło to nowoczesne, wygodne i higieniczne rozwiązanie do każdej łazienki oraz toalety publicznej. Uniwersalne i atrakcyjne wzornictwo pozwala na wkomponowanie dozownika w każdą przestrzeń - klasyczną lub nowoczesną. W naszym asortymencie można znaleźć urządzenia znanych i cenionych na rynku producentów, m.in. FANECO i BISK. Proponujemy dozowniki na mydło metalowe tradycyjne, wyposażone w ergonomiczne przyciski dozowania mydła, a także modele automatyczne, bezdotykowe.

Najlepsze dozowniki metalowe

Prezentowane przez nas dozowniki na mydło metalowe to bardzo praktyczne i profesjonalne rozwiązania zmniejszające ryzyko rozwoju drobnoustrojów i podnoszące poziom higieny. Stal nierdzewna, z której wykonane są nasze dozowniki to materiał niezwykle trwały, odporny na uszkodzenia i odkształcenia. To dzięki niemu, prezentowane urządzenia zachowują swój elegancki wygląd przez długie lata. Dużą zaletą sprzedawanych przez nas dystrybutorów na mydło metalowych jest intuicyjny montaż oraz wyjątkowo prosta obsługa. Nasz sklep to kwintesencja najwyższej jakości i profesjonalizmu. Tylko u nas dobra cena idzie w parze z doskonałą jakością proponowanych urządzeń!

Zobacz nasze dozowniki mydła plastikowełokciowe dozowniki mydła, automatyczne dozowniki mydłaakcesoria łazienkowe i wyprzedaże.