Wczytuję dane...

Materiały higieniczne

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Materiały higieniczne

Oferujemy bardzo dobrej jakości materiały higieniczne. W naszej ofercie znajdą Państwo torebki sanitarne, prześcieradła celulozowe oraz toaletowe podkłady higieniczne. Wybierając materiały higieniczne do naszego sklepu zadbaliśmy o najwyższy standard. To produkty wiodących firm z tej branży - jak choćby Linea Trade.

Zapewniamy szeroki wybór materiałów higienicznych w bardzo dobrych cenach. A same zamówienia otrzymają Państwo bardzo szybko - nawet w ciągu 2 dni roboczych! A żeby kupować jeszcze taniej, wystarczy zapisać się na newsletter. Subskrybenci naszego newslettera otrzymują 3% zniżki na zakupy w sklepie sanjo.pl!

Torebki sanitarne

Mamy torebki sanitarne dostępne w opakowaniach handlowych po 100 sztuk. Oferujemy dwie wersje kolorystyczne - czerwoną oraz zieloną. Wykonane z wysokiej jakości celulozy, która zapewnia bardzo dobrą trwałość. Poza tym, materiał jest szczelnie przechowywany wewnątrz takiej torebki, więc nie ma ryzyka jego wydostania się na zewnątrz.

Torebki sanitarne Linea Trade to świetny sposób segregację środków higieny osobistej. Pozwalają na pozbycie się odpadów, zanim włożymy je do kosza na śmieci. Z tego powodu świetnie sprawdzą się w gabinetach lekarskich różnych specjalności (np. ginekologia). Mogą być również stosowane w toaletach.

Prześcieradła celulozowe

Mamy w sprzedaży także wysokiej jakości prześcieradła celulozowe. Idealne jako podkład na kozetki czy fotele zabiegowe w gabinetach lekarskich. Dostępne rolki o szerokościach 50 i 60 cm. Do wyboru różne długości podkładów: 46 i 60 metrów bieżących. Wszystkie prześcieradła celulozowe maja perforację co 38 centymetrów.

Zobacz wszystkie produkty z kategorii Papiery i ręczniki

Zobacz także: