Wczytuję dane...

Poręcze i uchwyty

Uchwyty dla niepełnosprawnych

Osoby w podeszłym wieku, niepełnosprawni oraz osoby po przebytych urazach potrzebują pomocy, by samodzielnie móc wyjść z domu, umyć się czy skorzystać z łazienki. Nie zawsze mogą liczyć na pomoc innej osoby, nie zawsze zresztą chcą to robić. To zupełnie zrozumiałe. Każdy z nas chce być przecież samodzielny. Dlatego też oferujemy szeroki wybór rozwiązań, które mogą pomóc w tych trudnych sytuacjach.

Sanjo posiada w swojej ofercie szeroki zakres udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Wśród nich wymienić możemy poręcze i uchwyty dla niepełnosprawnych, krzesełka prysznicowe i taborety. To starannie zaprojektowany sprzęt, idealnie nadający się do wykorzystania zarówno w domowych łazienkach, jak i w obiektach użyteczności publicznej. 

Poręcze dla niepełnosprawnych proste

Jedną z naszych propozycji są poręcze proste. To poręcze dla niepełnosprawnych o bardzo szerokim zastosowaniu. Mogą zostać zamontowane w pobliżu wanny, prysznica czy sedesu, ułatwiając samodzielne wstawanie, siadanie czy przemieszczanie się. W ofercie naszej firmy znajdziesz je w wielu różnych wymiarach i wersjach kolorystycznych.  Wszystko to w dobrej cenie.

Co wyróżnia poręcze proste dostępne w ofercie Sanjo? Przede wszystkim optymalny, ergonomiczny kształt, który sprawia, że korzystanie z nich jest proste i intuicyjne nawet dla osób posiadających poważne ograniczenia ruchowe. Co więcej, są również estetyczne i nowoczesne - nie zaburzą więc wyglądu łazienki. Słowem, jest to rozwiązanie, które spełni twoje oczekiwania.

Poręcze dla niepełnosprawnych łukowe

Poręcze łukowe to rozwiązanie dla bardziej wymagających osób, które doskonale sprawdzi się w łazienkach na basenach, w hotelach oraz innych obiektach publicznych. Poręcze łukowe dostosowane są do osób o różnym wzroście, są również znacznie bardziej stabilne. Dzięki dwóm ramionom mogą wytrzymać bowiem znacznie większe obciążenie.

Oferowane przez nas poręcze łukowe wykonane są z wysokiej jakości emaliowanej stali węglowej, która jest materiałem trwałym, solidnym i prezentującym się estetycznie. Co więcej, oferujemy je w wielu różnych wymiarach oraz wersjach kolorystycznych. Każdy z naszych klientów znaleźć może więc to, czego potrzebuje, by zapewnić niepełnosprawnym komfort i bezpieczeństwo.

Poręcze dla niepełnosprawnych kątowe

Kolejną propozycją, jaką znajdziesz w ofercie naszej firmy, są poręcze kątowe. To idealne rozwiązanie w przypadku, w którym chcemy zapewnić niepełnosprawnemu możliwość przysunięcia się (za pomocą poziomej części poręczy) oraz wstawania (dzięki pionowej części poręczy). Ten typ poręczy doskonale sprawdzi się również w małych pomieszczeniach, gdzie nie ma szansy na zamontowanie wielu różnych udogodnień.

Poręcze kątowe z naszego asortymentu są solidne i trwałe. Wysoka jakość wykorzystanych materiałów oraz dbałość o każdy szczegół sprawiają, że jest to rozwiązanie, które z powodzeniem może służyć pomocą przez wiele lat. Tym bardziej, że poręcze są odpowiednio zabezpieczone przed korozją i prezentują się naprawdę estetycznie. Ich zaletą jest też spory wybór modeli o różnych wymiarach.

Uchwyty nad wannę

Korzystanie z wanny jest dla osób niepełnosprawnych oraz tych w podeszłym wieku poważnym problemem. Wejście i wychodzenie z wanny można jednak ułatwić poprzez zamontowanie nowoczesnych, antypoślizgowych uchwytów nad wannę. Takie właśnie uchwyty znajdziesz w ofercie naszej firmy. Co więcej, są dostępne w bardzo dobrych, przystępnych cenach.

Czym wyróżniają się uchwyty nad wannę dostępne w naszej ofercie? Przede wszystkim są lekkie, łatwe w utrzymaniu czystości, a także antypoślizgowe. Ich montaż jest prosty i nie wymaga doświadczenia. Szeroki wybór rodzajów uchwytów nad wannę sprawia, że każdy z naszych klientów może znaleźć rozwiązanie idealnie dopasowane do konkretnej łazienki. 

Siedziska prysznicowe

W naszej ofercie znajdziesz również praktyczne i łatwe w montażu siedzisko prysznicowe, które doskonale sprawdzą się zarówno w łazienkach publicznych, jak i prywatnych, ułatwiając osobom niepełnosprawnym i starszym korzystanie z prysznica. Krzesełka nie ślizgają się, są także łatwe w utrzymaniu czystości. Wyróżniają się solidną, ale lekką konstrukcją.

Zobacz nasze poręcze proste dla niepełnosprawnych