Wczytuję dane...

Suszarki do rąk Merida

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Suszarki do rąk Merida – wysoka jakość i skuteczne działanie 

Wymogiem funkcjonowania każdej toalety publicznej jest zapewnienie odpowiednich warunków higienicznych ludziom, którzy z niej korzystają. W tym celu musi ona posiadać nie tylko dostęp do bieżącej wody, mydło lub żel antybakteryjny, ale również suszarki do rąk. Wiele miejsc oferuje także alternatywę w postaci ręczników papierowych, jednak to rozwiązanie okazuje się być znacznie mniej praktyczne. Dodatkowo podczas wyposażania łazienek warto zwrócić uwagę na suszarki uznanych firm oferujących produkty wysokiej jakości. Dobrym wyborem są suszarki do rąk Merida – to modele automatyczne, wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu w czystości. 

Suszarka do rąk Merida a ręczniki papierowe – co wybrać? 

Suszarki do rąk Merida pomagają w utrzymaniu najwyższego poziomu higieny osób korzystających z toalet publicznych. Co więcej, są znacznie bardziej ekonomicznym wyborem – ręczniki papierowe zużywają się bardzo szybko i nieustannie należy uzupełniać ich zapas. W przypadku suszarek wystarczy jednokrotne zamontowanie ich w odpowiednim miejscu w pobliżu umywalek, o nic więcej nie należy się już martwić. 

Brak szkodliwego wpływu na środowisko to kolejna zaleta, jaką niewątpliwie posiada suszarka do rąk Merida. Jest produktem, który użytkowany jest przez wiele lat, bez potrzeby na wymianę. Dzięki temu nie generuje żadnych niepotrzebnych odpadów, które bezsensownie zaśmiecałyby kosze w łazienkach. W przypadku awarii wystarczy pomoc serwisu, który w krótkim czasie upora się ze wszystkimi usterkami, a produkt będzie w dalszym ciągu możliwy do użytku. Po wielu latach, kiedy produkt przestanie działać z racji na długotrwałą eksploatację, może zostać łatwo zrecyklingowany, co również przyniesie korzyści dla środowiska. 

Suszarka do rąk kieszeniowa Merida – gwarancja najwyższej higieny 

Kieszeniowa suszarka do rąk Merida to wyjątkowy model umożliwiający cichą pracę oraz możliwość wyłączenia grzałki, przez co ręce mogą zostać wysuszone także za pomocą zimnego strumienia powietrza — dzięki temu pozostaną w świetnej kondycji. Ten rodzaj suszarki do rąk posiada wyjątkową budowę. Mianowicie otwór, z którego wydobywa się ciepło, ustawiony jest w górę, toteż użytkownicy toalet nie muszą trzymać uniesionych dłoni, tak jak ma to miejsce w przypadku innych wersji suszarek. Jest to wygodniejsze, ponieważ woda nie kapie w kierunku łokci. 

Warto zauważyć, że suszarka elektryczna do rąk Merida w wersji kieszeniowej zapewnia najwyższą higienę. Urządzenie posiada wbudowany filtr antybakteryjny z warstwą pochłaniającą zapachy oraz filtr HEPA, który zatrzymuje nawet 99,7% bakterii, grzybów oraz groźnych wirusów. O pełnym bezpieczeństwie korzystania z tego typu suszarek świadczy także automatyczne uruchamianie, dzięki któremu nie dotykamy obudowy, która posiada na swojej powierzchni masę szkodliwych bakterii. 

Suszarki do rąk Merida – co oferujemy? 

Zachęcamy do bliższego przyjrzenia się naszej szerokiej ofercie obejmującej elektryczne suszarki do rąk Merida w wersji standardowej oraz kieszeniowej. To najwyższej jakości produkty umożliwiające wysuszenie rąk w zaledwie kilka sekund bez obawy o kontakt z powierzchnią pełną szkodliwych bakterii. 

Zobacz też akcesoria łazienkowe, pojemniki na ręczniki oraz wyprzedaże!

Zobacz także: