loadingimg

Wczytuję dane...
Produktów: 0 szt.
na kwotę 0.00 PLN
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:

Podajnik na ręczniki papierowe

Podajnik na ręczniki papierowe to obok dozowników na mydło, bardzo ważny element wyposażenia toalety publicznej. Jego celem jest utrzymaniu w łazience wysokiego poziomu higieny. Może być stosowany w różnych toaletach publicznych, również w tych dla osób niepełnosprawnych. Podajnik ręczników papierowych świetnie sprawdzi się w restauracjach, hotelach, szkołach, biurach, szpitalach oraz w innych miejscach wymagających utrzymania nieskazitelnej czystości.

Dozownik ręczników papierowych to doskonała alternatywa dla suszarek do rąk, które do pełnej sprawności wymagają zasilenia prądu. Podajnik ręczników papierowych to produkt dedykowany użytkownikom, którzy cenią sobie tradycyjną, jednocześnie ergonomiczną metodę osuszania dłoni. Dzięki niemu szybkie i higieniczne wysuszenie rąk nie stanowi najmniejszego problemu. Pojemnik do ręczników papierowych może być wykonany z metalu, plastiku lub tworzywa sztucznego ABS. Większość modeli dostępna jest w uniwersalnych kolorach, dzięki czemu łatwo dopasować je do konkretnego wnętrza. Pojemnik na ręczniki papierowe przystosowany jest do ręczników listkowych typu ZZ lub ręczników w roli.

Jak wybrać pojemnik na ręczniki papierowe

Wybierając podajnik do ręczników papierowych warto zwrócić uwagę na materiał, z jakiego został wykonany. Na rynku dostępne są pojemniki na ręczniki papierowe ze stali nierdzewnej, tworzywa ABS oraz plastiku. Plastikowy podajnik do ręczników papierowych charakteryzuje się najniższą ceną, jednocześnie jest najmniej trwały. Lepszą opcją są podajniki z wytrzymałego tworzywa ABS, które jest twarde, odporne na zarysowania i niepalne. Metalowy pojemnik do ręczników papierowych jest najdroższy, jednakże bardzo trwały i solidny. Również pod względem estetycznym prezentuje się najlepiej ze wszystkich trzech. Podnosi prestiż wnętrza i każdej przestrzeni dodaje elegancji.

Inną ważną kwestią przy wyborze pojemnika na ręczniki papierowe jest funkcjonalność, a przede wszystkim pojemność. W przypadku toalet często użytkowanych warto postawić na większe podajniki tak, aby nie trzeba było non stop ich uzupełniać. Dobrze też jest wybrać podajnik ręczników papierowych z wizjerem umożliwiającym kontrolowanie ilości wkładu. Dzięki temu w toalecie nigdy nie zabraknie ręczników. Kolejna kwestia to podajnik na ręczniki a rodzaj ręczników. W toaletach publicznych najlepiej sprawdzają się ręczniki składane, dlatego tu warto wybrać pojemnik na ręczniki ZZ. Natomiast pojemnik na ręczniki papierowe w rolce dobrze sprawdzi się w gastronomii, a więc w kuchniach restauracji, barów czy kawiarni.

 • Plastikowe pojemniki na ręczniki ZZ

  Plastikowe pojemniki na ręczniki ZZ

 • Metalowe pojemniki na ręczniki

  Metalowe pojemniki na ręczniki

 • Pojemniki na ręczniki w rolkach

  Pojemniki na ręczniki w rolkach

 • Stojaki na czyściwo, podajniki czyściwa

  Stojaki na czyściwo, podajniki czyściwa