Wczytuję dane...

Pojemniki na ręczniki

Pojemnik na ręczniki papierowe to obok dozowników do mydła, bardzo ważny element wyposażenia toalety publicznej. Jego celem jest utrzymaniu w łazience wysokiego poziomu higieny. Może być stosowany w różnych toaletach publicznych, również w tych dla osób niepełnosprawnych. Podajnik ręczników papierowych świetnie sprawdzi się w restauracjach, hotelach, szkołach, biurach, szpitalach oraz w innych miejscach wymagających utrzymania nieskazitelnej czystości.

Podajnik na ręczniki papierowe

Podajnik na ręczniki papierowe to doskonała alternatywa dla suszarek do rąk, które do pełnej sprawności wymagają zasilenia prądu. Podajnik ręczników papierowych to produkt dedykowany użytkownikom, którzy cenią sobie tradycyjną, jednocześnie ergonomiczną metodę osuszania dłoni. Dzięki niemu szybkie i higieniczne wysuszenie rąk nie stanowi najmniejszego problemu.

Profesjonalny dozownik na ręczniki papierowe

Pojemnik do ręczników papierowych może być wykonany z metalu, plastiku lub tworzywa sztucznego ABS. Większość dozowników dostępna jest w uniwersalnych kolorach, dzięki czemu łatwo dopasować je do konkretnego wnętrza. Pojemnik na ręczniki papierowe przystosowany jest do ręczników listkowych typu ZZ lub ręczników w rolce.