Wczytuję dane...

Podajniki i pojemniki na ręczniki papierowe

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Pojemnik na ręczniki papierowe to obok dozowników do mydła, bardzo ważny element wyposażenia toalety publicznej. Jego celem jest utrzymaniu w łazience wysokiego poziomu higieny. Może być stosowany w różnych toaletach publicznych, również w tych dla osób niepełnosprawnych. Podajnik ręczników papierowych świetnie sprawdzi się w restauracjach, hotelach, szkołach, biurach, szpitalach oraz w innych miejscach wymagających utrzymania nieskazitelnej czystości.

Podajnik na ręczniki papierowe

Podajnik na ręczniki papierowe to doskonała alternatywa dla suszarek do rąk, które do pełnej sprawności wymagają zasilenia prądu. Podajnik ręczników papierowych to produkt dedykowany użytkownikom, którzy cenią sobie tradycyjną, jednocześnie ergonomiczną metodę osuszania dłoni. Dzięki dozownikowi do ręczników papierowych szybkie i higieniczne wysuszenie rąk nie stanowi najmniejszego problemu.

Profesjonalny pojemnik na ręczniki papierowe

Pojemnik do ręczników papierowych może być wykonany z metalu, plastiku lub tworzywa sztucznego ABS. Pojemniki na ręczniki papierowe dostępne są uniwersalnych kolorach, dzięki czemu łatwo dopasować je do konkretnego wnętrza. Pojemnik na ręczniki papierowe mogą mieć różne zastosowania, może to być pojemnik do ręczników listkowych typu ZZ lub pojemnik do ręczników w rolce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pojemników na papier do rąk 

Sprawdź też dozowniki mydła, pojemniki na papier, poręcze i uchwyty dla niepełnosprawnych, suszarki do rąk oraz przeczytaj jakie pojemniki na ręcznik papierowy wybrać do biura!