loadingimg

Wczytuję dane...
Produktów: 0 szt.
na kwotę 0.00 PLN
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:

Kosze na śmieci

Kosze na śmieci to standardowy element wyposażenia łazienek. Ważnym akcesorium są też pojemniki na zużyte ręczniki. Szczególnie przydatne są one w toaletach publicznych, w których nie ma elektrycznych suszarek do rąk, a tylko klasyczne ręczniki papierowe. Tego typu produkty wnoszą do wnętrza ład i pozwalają zachować należyty porządek. Współczesne kosze na śmieci oraz pojemniki na ręczniki dostępne są w wielu wariantach do wyboru. Dzięki temu z łatwością można znaleźć produkty, które są nie tylko praktyczne, ale również atrakcyjne wizualnie.

Bez względu na to, czy w grę wchodzi łazienka prywatna czy toaleta publiczna, na pewno warto wybrać kosz funkcjonalny i estetyczny jednocześnie. Najtańsze kosze na śmieci oraz pojemniki na ręczniki wykonane są z plastiku. Ich największą zaletą jest łatwość czyszczenia. Nieco droższe modele wykonane są ze stali nierdzewnej - w wykończeniu matowym lub błyszczącym. Tego typu produkty wyróżniają się dużą trwałością i elegancją.

Pojemniki na zużyte ręczniki

W sklepie Sanjo.pl znajdą Państwo wygodne i funkcjonalne kosze na śmieci oraz pojemniki na ręczniki wykonane z metalu oraz plastiku. Oferujemy kosze stojące oraz kosze wiszące, z pokrywą lub bez, a także z wahadłowym wiekiem. Modele stojące dobrze sprawdzą się w niewielkich toaletach, również w łazienkach prywatnych. Z kolei oferowane przez nas wiszące pojemniki na ręczniki idealnie uzupełnią wyposażenie łazienek publicznych.

Nasze produkty odznaczają się starannością wykonania i odpornością na uszkodzenia. Dodatkowo pojemniki wykonane z połyskliwej stali odznaczają się wyjątkowymi walorami estetycznymi i doskonale wpisują się w aranżację nowoczesnych łazienek. Szeroki wachlarz oferowanych przez nas produktów sprawia, że każdy z Państwa ma szansę wybrać kosze odpowiadające indywidualnym potrzebom i wymaganiom. Zapraszamy!

 • Kosze na śmieci plastikowe

  Kosze na śmieci plastikowe

 • Kosze na śmieci metalowe

  Kosze na śmieci metalowe

 • Kosze naścienne

  Kosze naścienne

 • Kosze do segregacji odpadów

  Kosze do segregacji odpadów