Wczytuję dane...

Seria Materline od Bisk - linia produktów

Seria Materline od Bisk - linia produktów

Bisk S.A. - polski producent akcesoriów łazienkowych, a także produktów pokrewnych w tym suszarek do rąk, podajników papieru, a także dozowników mydła. Firma została założona w 1982 r. i od tamtej pory zarządzana jest przez rodzinę założycieli, dokonując ekspansji nie tylko na rynku polskim, ale także w europie środkowej i wschodniej. 

Zgodnie z zapotrzebowaniem rynku pojawiła się marka Masterline, który jest skierowana do klientów instytucjonalnych, a w skład jej oferty wchodzą:

  • suszarki do rąk
  • dozowniki mydła
  • pojemniki na ręczniki
  • pojemniki na papier toaletowy 
  • kosze na śmieci
  • środki czystości
  • uchwyty i poręcze dla niepełnosprawnych
  • a także drobne akcesoria uzupełniające jak uchwyty wc oraz szczotki toaletowe
Linia produktów Masterline charakteryzuje się podwyższoną jakością , jednocześnie starano się utrzymać konkurencyjne ceny. Połączenie tych elementów sprawiło, że produktu z tej serii cieszą się dużym powodzeniem., 
Atrakcyjne wzornictwo doskonale komponuje się z większością toalet publicznych, a poszczególne produkty zostały wykonane zarówno ze stali nierdzewnej jak również z odpornego na uszkodzenia tworzywa ABS. Pozwala to zaaranżować przestrzeń publiczną według własnego gustu, ale także w zależności od możliwości finansowych.
Dla klientów mniej wymagających przeznaczone są akcesoria z tworzywa ABS, które występują w dwóch wersjach kolorystycznych białej, a także srebrnej określanej czasem satynowa. Natomiast klienci, którzy cenią sobie dodatkową odporność produktów na różne akty wandalizmu mogą wybrać akcesoria wykonane ze stali nierdzewnej w wykończeniu na wysoki połysk lub matowym. 
Urządzając łazienkę z serią Masterline możemy bez problemu dobrać pasujące wizualnie do siebie produkty. Poniżej przedstawiamy Państwu przykład produktów z tej samej linii.
Szczotka WC stojącaPojemnik na ręczniki ZZPojemnik na papier toaletowyDozownik mydła 01417Suszarka do rąk 1650 W 00195
Jednym z głównych motywów przewodnich firmy BISK jest hasło bycia elastycznym i odpowiadania na nieustannie zmieniające się potrzeby rynku, dlatego z początkiem 2014 r. seria Masterline wzbogaciła się o nową linię produktów pod nazwą PRO. Seria PRO przeznaczona jest do toalet dla niepełnosprawnych, gdzie niezbędne jest zastosowanie odpowiednich poręczy ,uchwytów a także siedzisk prysznicowych i taboretów, które ułatwiają korzystanie z łazienki. Wszystkie produkty z tej grupy posiadają atest PZH, a także zostały poddane testom na wytrzymałość. Świadczy to o wysokiej jakości produktów. Z pełną listą produktów mogą Państwo zapoznać się w naszym sklepie w kategorii "Dla niepełnosprawnych" lub na stronie firmy BISK