Wczytuję dane...

Wyposażenie i akcesoria dla hoteli i pensjonatów

Spis treści:

  1. Kompleksowe rozwiązania
  2. Hotelowe łazienki
  3. Dopasowanie do niepełnosprawnych
  4. Profesjonalne środki czyszczące
  5. Akcesoria łazienkowe
  6. Promocje i specjalna oferta dla Hoteli

 

 

Prysznic w hoteluOferujemy wyposażenie hoteli i pensjonatów, które potrzebują nie tylko podstawowego wyposażenia łazienek, ale przede wszystkim praktycznych i gustownych akcesoriów na lata. Wnętrza hoteli i pensjonatów wyposażamy w niezbędne akcesoria, w tym produkty dostosowane dla niepełnosprawnych.

Nasze produkty charakteryzuje nienaganna konstrukcja, doskonały design oraz łatwość użytkowania. Oferujemy główne wyposażenie łazienek, takie jak elementy armatury, baterie łazienkowe, suszarki do włosów, suszarki do rąk, podajniki czy uchwyty, jak również drobne elementy wyposażenia, jak materiały higieniczne, sprzęt do sprzątania czy dekoracje łazienkowe.

Kompleksowe rozwiązania

Nasza kompleksowa oferta odpowie na pełne potrzeby właścicieli toalet publicznych, pomieszczeń sanitarnych w gastronomii, obiektach komercyjnych czy hotelach. Oferujemy sprzęt, taki jak suszarki do rąk, podajniki, pojemniki na papier, dozowniki mydła czy inne niezbędne w wyposażeniu obiektu sprzęty.

Kompleksowe rozwiązania wymagają jednak nie tylko kompleksowego wyposażenia, ale również materiałów i środków czystości, które pozwolą zachować sprzęty w nienagannym ładzie i porządku, a dzięki temu zapewnić klientom należny komfort. Wszystkie niezbędne materiały, a także profesjonalną chemię gospodarczą znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu.

Promocje

 

Hotelowe łazienki

Łazienka w hoteluHotelowa łazienka musi spełniać określone kryteria wyposażenia i czystości, ponieważ jej wygląd i standard nierzadko rzutuje na całą opinię hotelu i komfort gości. O standardzie decyduje w dużej mierze wyposażenie, które ułatwia pobyt gościom oraz utrzymanie czystości personelowi. Produkty Sanjo pozwalają stworzyć ciekawe, w pełni wyposażone wnętrze.

W naszej ofercie znajdą Państwo pełne wyposażenie wnętrz sanitarnych, odpowiadające na potrzeby różnorodnych hoteli i pensjonatów. Oferujemy produkty w różnorodnych stylach, dzięki czemu każdy właściciel obiektu znajdzie akcesoria w odpowiadającym własnemu gustowi designie, kolorystyce oraz zastosowaniu.

 

Dopasowanie łazienki hotelowej do osób niepełnosprawnych

Produkty, które oferujemy nie tylko spełniają najwyższe normy jakościowe, ale również nie ograniczają korzystających, w tym niepełnosprawnych. Odpowiednia wysokość podajników, ich kształt, udogodnienia wyposażenia łazienek i pomieszczeń sanitarnych umożliwiają wygodne korzystanie wszystkim klientom hoteli i pensjonatów.

Obsługa gości niepełnosprawnych wymaga od właścicieli odpowiednich rozwiązań. Łazienki z uwzględnieniem takich potrzeb wyposażamy w niezbędne poręcze i krzesełka prysznicowe, które zapewniają pełne bezpieczeństwo użytkownikom. Dzięki temu znacznie zwiększa się oferta hoteli i pensjonatów, a także podnosi standard obiektów, co wpływa na ich zyski.

Profesjonalne środki czyszczące do łazienek hotelowych

Oferujemy profesjonalne środki czystości, które bez trudu pozwolą utrzymać najwyższy standard dowolnych obiektów. Nasz sprzęt oraz profesjonalna chemia czyszcząca została wyselekcjonowana pod kątem najlepszych producentów, co gwarantuje jakość, ułatwia znacznie pracę personelowi, a gościom zapewnia standard, którego oczekują.

Nie tylko jednak chemia gospodarcza, ale również wszystkie niezbędne akcesoria decydują o przebiegu prac porządkowych w obiektach. Dzięki akcesoriach sklepu Sanjo,pl wyposażą Państwo kompleksowo pomieszczenia sanitarne i łazienki, co może znacznie wpłynąć na poziom usług i opinię odwiedzających placówkę.

Wyposażenie hotelowe

 

Akcesoria łazienkowe do hoteli i pensjonatów

Wystrój łazienek, szczególnie w miejscach gdzie należy spełnić określone wymogi jakościowe, jest istotną częścią całego funkcjonowania hotelu. Utrzymywanie wysokiego standardu oraz atmosfery danego hotelu jest łatwiejsze dzięki dodatkom i dekoracjom łazienkowym, które nie tylko spełniają swoją funkcję, ale także uprzyjemniają gościom pobyt, tworząc estetyczne wnętrze.

W naszej ofercie zadbaliśmy o pełne wyposażenie pomieszczeń łazienkowych, w tym dekoracje i akcesoria łazienkowe. Nasze suszarki do rąk, podajniki, a także wieszaki, akcesoria do przechowywania i wszystkie inne oferowane dekoracje pozwalają stworzyć wnętrze przytulne i funkcjonalne, a także pełne nowoczesnych udogodnień.

 

Promocje i specjalna oferta dla Hoteli

Dla właścicieli pensjonatów i hoteli przygotowaliśmy specjalną ofertę oraz liczne promocje, które pozwolą im wyposażyć kompleksowo swoje wnętrza w unikalne produkty w korzystnych cenach. Pozwoli to na utrzymanie określonych standardów oraz łatwiejsze utrzymanie czystości powierzchni łazienkowych, a tym samym wyższą jakość usług.