Wczytuję dane...

Przewijaki dla niemowląt w miejscach publicznych

Czy warto kupić przewijak ścienny do swojej firmy?


Spis treści:

  1. Jakie są zalety takiego rozwiązania i co możemy zyskać dzięki poczynieniu takiej inwestycji?
  2. Kto powinien zainwestować w przewijaki?
  3. Korzyści z nabycia przewijaka
  4. Rodzaje przewijaków
  5. Jaki przewijak wybrać?

Jakie są zalety takiego rozwiązania i co możemy zyskać dzięki poczynieniu takiej inwestycji?

W obecnych czasach rynek jest dosłownie przesycony ilością sklepów, restauracji czy stacji benzynowych, a także wielu innych firm oferujących niemalże każdy rodzaj usług czy też produktów. Nic zatem dziwnego, że zdecydowana większość przedsiębiorstw stara się pozyskać sympatię potencjalnych klientów, a dzięki temu umocnić swoją pozycję na rynku. Niemniej jednak nie każdy wie, w jaki sposób uzyskać opisany powyżej rezultat. A tymczasem istnieją proste i zarazem tanie rozwiązania, które z powodzeniem pozwolą nam osiągnąć określony cel. Jednym z nich jest inwestycja w odpowiednie wyposażenie, takie jak chociażby przewijak dla dzieci.Przewijak naścienny poziomy z atestem PZH

Kto powinien zainwestować w przewijaki dla niemowląt?

Przewijanie dzieci stanowi jedną z najczęstszych czynności wykonywaną przez świeżo upieczonych rodziców. Z kolei przewijaki ścienne to oczywiście nic innego, jak tylko rodzaj podstawki mocowanej do ściany, która umożliwia wygodne i proste przewinięcie umieszczonego na nim dziecka. Warto dodać, iż brak przewijaka generuje sporą ilość problemów, gdyż automatycznie komplikuje zadbanie o najbardziej podstawową potrzebę malucha. Gdzie wobec tego warto umieścić przewijak i jakie firmy powinny nabyć opisywany rodzaj sprzętów? Przewijaki ścienne świetnie sprawdzą się w każdej toalecie, do której każdego dnia wchodzi znaczna ilość osób. Stanowią one rodzaj przyrządu, który z pewnością docenią mamy i tatusiowie odwiedzający wraz z pociechą restaurację czy też nocujący w wybranym hotelu. Są to bowiem miejsca, w których spędzamy sporą ilość czasu i które muszą być wyposażone w toalety. Podobnie sytuacja kształtuje się w przypadku galerii handlowej, stacji benzynowej, urzędu czy po prostu toalety publicznej. Jak więc łatwo zauważyć, ścienny przewijak powinien być dostępny w miejscu, w którym spędzamy sporą ilość czasu i do którego zabieramy naszą pociechę.

Korzyści z nabycia przewijaka dla niemowlaka

Nabycie przewijaka ściennego dla prowadzonego przez nas biznesu związane jest ze sporą liczbą korzyści. Po pierwsze, odpowiednie wyposażenie toalety stanowi w obecnych czasach swego rodzaju standard. Jeśli więc nie chcesz pozostać w tyle za konkurencją, to zdecyduj się na jego zakup oraz instalację. Poza tym zamontowanie przewijaka sprawi, iż firma będzie postrzegana przez klientów na zasadzie przedsiębiorstwa przyjaznego dzieciom i dostosowanego do ich potrzeb. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że wszystkie wymienione uprzednio korzyści niejako automatycznie zwiększają poziom zaufania klientów, co z kolei przyczynia się do powiększenia grona stałych nabywców.

Rodzaje przewijaków dla niemowląt

Wnękowy przewijak naściennyOgólnie możemy wyodrębnić przewijaki naścienne oraz przewijaki wolnostojące przy czym w przypadku łazienek w miejscach publicznych znaczna większość to przewijaki montowane na ścianie. Zajmują one zdecydowanie mniej miejsca w przestrzeni i można je w prosty sposób schować, a w zasadzie złożyć i zajmują stosunkowo mało miejsca na ścianie. Spośród wspomnianych przewijaków możemy wyróżnić wykonane z tworzywa sztucznego lub metalu.  Chociaż po dokładnej analizie rynku wynika, że w obydwu przypadkach mamy do czynienia z tworzywem sztucznych, a wersje metalowe różnie się przede wszystkim zewnętrzną obudową wykonaną z metalu, bo wkłada i tak jest z tworzywa. Możemy również rozróżnić jeszcze wersje naścienne oraz  wnękowe, te drugie są co prawda mniej popularne i przeważnie występują w obudowie metalowej, ale w sytuacji gdy zależy nam na tym, aby taki przewijak nie odstawał od ściany możemy go w nią wkomponować dodatkowo oszczędzając pare centymetrów. Zatem metalowy przewijak wnękowy mimo, iż mało popularny również znajdzie zastosowanie w toalecie.

Jaki przewijak wybrać?

Niemniej jednak zanim zakupisz przewijak, w pierwszej kolejności zastanów się nad tym, który model wybrać. Na jakie cechy artykułu warto zwrócić uwagę? Przede wszystkim przewijak ścienny powinien odznaczać się solidnością i być łatwy w obsłudze. Najlepiej, jeśli zdecydujemy się na model, który będzie można zarówno otworzyć, jak i zamknąć używając tylko jednej ręki. Nie kupujmy jednak urządzeń, które mogą podnieść się samoczynnie, gdyż są one po prostu niebezpieczne. A jeśli już o bezpieczeństwie mowa, to przewijak powinien być wyposażony w regulowany pas bezpieczeństwa dla dziecka oraz posiadać wklęsły kształt. Warto również zwrócić uwagę czy dany przewijak posiada atest PZH, a dokładnie Świadectwo Jakości Zdrowotnej jest to o tyle ważne, że daje nam gwarancję, że produkt został wykonany z bezpiecznych dla zdrowia dziecka materiałów.