Wczytuję dane...

Jak wybrać suszarkę do włosów na basen

Na co zwracać uwagę przy wyborze suszarki na basen do włosów

Na rynku istnieje wiele modeli suszarek, które różnią się od siebie pod względem ilości zużycia energii, odporności na wilgotność, wielkości oraz poziomu natężenia hałasu. Przy wyborze suszarki basenowej należy kierować się miejscem, w którym będzie użytkowana. Wybór suszarki na basen do włosów, wcale nie jest taki łatwy. Inwestowanie w droższy produkt, zapewni nam gwarancję jakości i ochronę naszych włosów. Uwielbiamy korzystać z kąpieli na basenach, pływalniach, jak również w aquaparkach, zwłaszcza gdy na dworze jest zimno. Po takich kąpielach, warto bardzo dobrze zmyć z ciała oraz włosów chlor, który niekorzystnie na nas oddziałuje. Przy wyborze suszarki do włosów na basen warto kierować się takimi czynnikami jak:

  • Materiał obudowy – suszarki basenowe wykonane z tworzywa sztucznego tj. poliwęglan oraz tworzywo ABS, a także odporna stal nierdzewna w wersji polerowanej lub matowej cieszą się największą popularnością. Suszarki do włosów na basen, które posiadają ceramiczne wykończenie, będą dodatkowo chronić nasze włosy, w przeciwieństwie do suszarki z metalowymi lub plastikowymi elementami, które nierównomiernie suszą, a także spalają nasze włosy.

  • Moc suszarki- Im wyższa moc suszarki do włosów na basen, tym szybsze suszenie włosów, co wiąże się z jej wydajnością przy dużej ilości osób. Suszarki basenowe mają moc, która waha się od 700 do 2450 W.

  • Głośność pracy – suszarki basenowe nie tylko różnią się od siebie wyglądem oraz sposobem działania, ale także głośnością, która jest podana w opisie produktu w decybelach. Ciche suszarki to ok 50-60 db, natomiast duży hałas w trakcie użytkowania suszarki jest, kiedy jej głośność osiąga 70 db.