Wczytuję dane...

Jakie pojemniki na ręcznik papierowy wybrać do biura?

Ręcznik papierowy to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia toalet publicznych. Jeżeli nie zdecydujesz się na umieszczenie w nich suszarki automatycznej, pojemnik jest rzeczą obowiązkową. Pozwala w wygodny i higieniczny sposób korzystać z ręcznika papierowego, który w biurze jest użytkowany nieustannie. Porozrzucane ręczniki papierowe bez odpowiedniej ochrony nie zachęcają do użytkowania, często wręcz odstraszają swoim niechlujnym wyglądem. Zadbaj więc o ich odpowiednią ochronę i wybierz wysokiej jakości pojemnik. Sprawdź, jaki rodzaj pojemnika wybrać i umieść go w widocznym miejscu łazienki.

Rodzaje pojemników na ręcznik papierowy

W przypadku najczęściej używanego wyposażenia toalet publicznych warto zadbać o wysoką jakość materiałów, z którego zostało ono wykonane. Przyjrzyjmy się produktom dostępnym na rynku. Z jakimi pojemnikami obecnie się spotykamy? Rodzaje pojemników na ręcznik papierowy, jakie są dostępne na rynku to przede wszystkim modele stalowe, plastikowe oraz stworzone z tworzywa sztucznego ABS.  

Na wstępie warto zaznaczyć, że nie każdy z nich sprawdzi się w toaletach publicznych. Mowa tutaj o pojemnikach plastikowych. To modele najtańsze, wybierane najczęściej przez klientów chcących wyposażyć łazienkę bardzo niskim kosztem. Niestety, o ile początkowa cena zachęca do zakupu, tego typu pojemnik może szybko się zniszczyć, przez co zaistnieje konieczność zakupu nowego sprzętu. Podwójny wydatek znacząco przewyższy kwotę, jaką należałoby wydać jednorazowo na wysokiej klasy pojemnik. Warto potraktować więc zakup jako inwestycję.

Plastikowe pojemniki są także znacznie mniej estetyczne, niż modele stalowe. Estetyka ma szczególne znaczenie, jeśli urządzasz elegancką toaletę w reprezentacyjnym miejscu. Pozornie, pojemnik na ręcznik papierowy nie ma znaczenia w ogólnym wystroju łazienek, jednak to właśnie szczegóły tworzą największą różnicę.

Podsumowując – czym kierować się przy wyborze pojemnika na ręczniki papierowe? Zdecydowanie jest to tworzywo wykonania! Sprawdź, czym charakteryzują się wytrzymałe i eleganckie pojemniki stalowe i z tworzywa ABS.

Jak dobrać pojemniki na ręczniki papierowe do biura? – Zalety pojemników stalowych

Woda, mydło i żele antybakteryjne nie stanowią zagrożenia dla kondycji pojemników na ręczniki papierowe wykonanych z tworzywa ABS lub stali. Mimo częstego użytkowania i kontaktu ze środkami czystości, sprzęt nie zniszczy się i nie zaistnieje potrzeba jego wymiany. Poznaj zalety pojemników na ręczniki papierowe wykonanych z najwyższej jakości materiałów.

Pojemniki na ręcznik papierowy stalowe to najczęściej wybierany model tego typu wyposażenia łazienkowego. Posiadają bardzo dobry stosunek ceny do jakości, dobrze prezentują się w każdej publicznej toalecie, a także pozwalają na łatwe usunięcie z ich powierzchni bakterii oraz wszelkich zanieczyszczeń.

W przypadku pojemników stalowych niezwykle ważna jest nienaganna estetyka. Najwyższej jakości modele zostały wykonane ze stali nierdzewnej szczotkowanej. Dodatkowo sprawdź boki produktu, który zamierzasz zakupić. Najlepiej, jeśli producent zadbał o ich dokładne zespawanie oraz wyszlifowanie. Dzięki temu dobrze się prezentują oraz nie pozwolą na skaleczenie się lub zadrapanie podczas wyjmowania z nich ręczników. Zaletą są również schowane zawiasy, które działają bez zarzutu przez cały okres użytkowania pojemnika.

Na koniec detal, o którym wiele użytkowników zapomina. Każdy pojemnik posiada zamek, którym otwieramy komorę służącą przechowywaniu ręcznika papierowego. Upewnij się, że i on został wykonany z wysokiej jakości stali. Dzięki temu pozostanie wytrzymały i nie będzie konieczności jego wymiany.

Czym kierować się przy wyborze pojemnika na ręczniki papierowe? Wypróbuj pojemniki z ABS!

Podczas wyposażania toalet publicznych coraz częściej stawia się na nowoczesne rozwiązania. Jeśli chcesz wypróbować inne warianty pojemników na ręczniki papierowe niż stal i niskiej jakości plastik, koniecznie sprawdź modele wykonane z wytrzymałego tworzywa ABS.

Kilka słów o samym ABS – tworzywo jest wykorzystywane w niemalże każdej branży, podczas produkcji wielu przedmiotów codziennego użytku. Swoją popularność zyskało dzięki dużej wytrzymałości na zniszczenia – a w szczególności silne uderzenia. Kolejną zaletą pojemników z ABS jest ich estetyka. Tworzywo pozostaje odporne na powstawanie zarysowań, dzięki czemu nawet po wielu latach intensywnego użytkowania nie ma na sobie żadnych ubytków. Ponadto, można obrobić je w bardzo łatwy sposób, co z kolei wpływa na możliwość formowania produktów o ciekawych kształtach – zauważ, że pojemniki z ABS, w przeciwieństwie do stalowych, posiadają zaokrągloną formę.

To nieszablonowe i praktyczne rozwiązanie stosowane w nowoczesnych i eleganckich biurach oraz instytucjach. Pojemnik z pewnością wyróżni się, a także łatwo skomponujesz go z resztą wyposażenia łazienkowego. Podczas zakupów zwróć uwagę na modele posiadające w przedniej części okienko, za pomocą którego możesz łatwo kontrolować zużycie ręcznika papierowego.