Wczytuję dane...

Plastikowe dozowniki do mydła – dlaczego warto je kupić?

Plastikowe dozowniki do mydła są podstawą wyposażenia każdej łazienki – zarówno toalety publicznej, jak i tej domowej. Obecnie często służą do aplikowania płynów dezynfekcyjnych. Ich użycie jest niezwykle proste. Wystarczy, że naciśniesz przycisk umieszczony na ich froncie lub umieścisz dłoń pod czujnikiem, by uzyskać niewielką ilość mydła lub płynu, która doskonale wystarczy na jedno użycie. 

Mają niewielki rozmiar, dlatego mogą zostać umieszczone nawet w toaletach o małym metrażu. Posiadają klasyczną kolorystykę – zostały wyprodukowane w kilku wersjach, zarówno białym, jak i metalicznym odcieniu. Z pewnością dopasują się do wystroju wielu łazienek. Jeśli szukają Państwo nowoczesnych dozowników do mydła, proponujemy czarny model, który doskonale sprawdzi się w stylowych wnętrzach. To świetna propozycja dla osób przykładających szczególną uwagę do detali. 

Czym wyróżniają się plastikowe dozowniki na mydło?

Dozowniki do mydła plastikowe używa się poprzez nacisk na przycisk znajdujący się w ich przedniej części lub w wersji bezdotykowej, umieszczenie ręki pod sensorem ruchu. Są niezwykle ekonomicznym sposobem aplikacji mydła, ponieważ jedna pompka starczy na jedno użycie. W przypadku innych metod często nadużywamy środka czystości, ponieważ jego ilość dobieramy „na oko” – tutaj nie ma to miejsca i jedna dawka jest w zupełności wystarczająca. 

Niezwykle prosty jest także montaż urządzenia. Zdecydowana większość plastikowych dozowników może zostać przykręcona lub przyklejona do ściany. Istnieje również możliwość położenia ich na umywalce. Przy zakupie każdego z nich, nasi klienci otrzymują dołączoną instrukcję, dzięki której w szybkim czasie samodzielnie zamocujesz dozownik w wybranym przez siebie miejscu. Rekomendujemy umieszczenie go około 10 centymetrów powyżej umywalki, po jej prawej stronie. To ułożenie umożliwi praktycznie użytkowanie, bez konieczności przemieszczania mokrych dłoni, chlapiąc podłogę wodą. 

Tworzywo sztuczne, z którego wykonano dozowniki na mydło, jest łatwe w utrzymaniu w czystości. Po pierwsze, nie rysuje się. Mimo dłuższego czasu użytkowania, na jego powierzchni nie powstają jakiekolwiek rysy. Po drugie, wykorzystany do produkcji plastik nie zbiera nieestetycznych odcisków palców. To wysokiej jakości tworzywo, które zachowa bardzo dobry wygląd na długi czas. 

Warto zwrócić uwagę na szybki proces wymiany mydła na nowe. W oferowanych przez nas modelach dozowników łatwo dolejesz brakującą ilość – wystarczy, że jednym ruchem otworzysz przednią pokrywę i uzupełnisz zapas. Możesz także zdecydować się na wersję wraz z wymiennymi wkładami. Korzystając z przezroczystych elementów, na bieżąco skontrolujesz, czy ilość mydła jest wystarczająca, czy też nie i w odpowiednim momencie uzupełnisz. 

Jakie dozowniki do mydła plastikowe oferujemy? 

W ofercie naszego sklepu internetowego odnajdą Państwo wiele różnych wariantów dozowników na mydło – odpowiedni dla siebie model wybierz spośród klasycznych wersji lub tych przeznaczonych do wyjątkowych i eleganckich łazienek. Niezależnie od Twojej decyzji, otrzymasz najwyższej jakości produkt w niskiej cenie. Na co zwrócić szczególną uwagę podczas wyboru dozownika?

Kupując dozownik, zwróć szczególną uwagę na:

  • Pojemność – domowe toalety lub inne rzadko uczęszczane łazienki nie potrzebują dużej ilości mydła. W ich przypadku odpowiednie będą oferowane przez nas dozowniki o pojemności 350 ml. Gdy jednak zależy nam na odpowiednim wyposażeniu toalet publicznych, musimy wziąć pod uwagę dozowniki 0,5 – 1 litra. Zapewnią dostateczny zapas mydła, który nie będzie wymagał ciągłego uzupełniania. 

  • Sposób montażu jest istotny w przypadku miejsc o małym metrażu, które chcą zaoszczędzić jak najwięcej przestrzeni. Decydując się na dozowniki na stojaku, powodujemy większe zatłoczenie w niewielkim już pomieszczeniu – dlatego rekomendujemy wybór produktów możliwych do przykręcenia na ścianie lub do postawienia na umywalce, które są dostępne w naszym sklepie internetowym. 

  • Sposób aplikacji – oferowane przez nas plastikowe dozowniki do mydła można używać poprzez wciśnięcie przycisku lub dzięki metodzie bezdotykowej. Drugi wariant zapewnia doskonałe warunki higieniczne – dłonie nie mają kontaktu z powierzchnią dozownika, a za aplikację mydła odpowiada czuły sensor. 

  • Design dozownika – nasze dozowniki do mydła plastikowe stworzono z myślą o różnego rodzaju przestrzeniach, których właściciele chcą dopasować wygląd do innych urządzeń. Wiele restauracji, sklepów lub gabinetów zabiegowych dba o spójny design wszystkich użytych akcesoriów, dlatego nawet dozowniki muszą prezentować się niezwykle elegancko. U nas otrzymają Państwo czarne i białe dystrybutory, których design przypadnie do gustu nawet największym estetom. 

  • Cena – nasz sklep internetowy proponuje klientom plastikowe dozowniki, których najwyższa jakość idzie w parze w najniższą z możliwych cen. Niezależnie od wybranego modelu nasi klienci nie przepłacają – zakup dozowników jest świetną inwestycją, ponieważ każdy produkt może być użytkowany przez wiele lat i nadal pozostanie w doskonałej kondycji.