Wczytuję dane...

Recenzja suszarki hotelowej do włosów Sanjo HD-P1

Recenzja suszarki hotelowej do włosów Sanjo HD-P1

W naszej ofercie pojawił się nowy model suszarki do włosów o nazwie Sanjo HD - P1. Marka Sanjo powstała z myślą o klientach, którzy oczekują produktów dobrej jakości w atrakcyjnej cenie i tak też jest w przypadku tego modelu. 

 Suszarka dysponuje mocą 1200 W, wyposażona w termik zapobiegający jej przegrzaniu. 

Dla pełnej kontroli siły nawiewu na rączce został umieszczony dwustopniowy przełącznik jej regulacji. Pozwala to dostosować nadmuch do potrzeb użytkownika. W celu zapobiegnięcia pozostawieniu włączonej suszarki producent zastosował dodatkowy włącznik, który należy przytrzymać podczas jej użytkowania.  

Suszarka Sanjo HD-P1 występuje tylko w jednej wersji kolorystycznej białej z chromowaną osłoną wiatraka nadmuchu. Chromowana wstawka nadaje atrakcyjnego wyglądu i sprawia wrażenie produktu ekskluzywnego, dzięki czemu może być ciekawym i atrakcyjnym elementem wystroju czy to wnętrza pokoju hotelowego czy też łazienki. Niewielkie wymiary zewnętrzne pozwalają na montaż na niewielkiej przestrzeni.

Atrakcyjna cena sprawia, iż ten model cieszy się dużym powodzeniem wśród klientów, a prosta konstrukcja gwarantuje bezawaryjne działanie co potwierdzają 24 miesiące gwarancji udzielane na tą suszarkę. Suszarka przeznaczona jest głównie do branży hotelarskiej, ale coraz częściej znajduje ona zastosowanie na basenach, a także w prywatnych łazienkach.

 Główne zalety suszarki do włosów Sanjo HD-P1:

  • atrakcyjna cena
  • gwarancja 24 miesiąca
  • niewielkie wymiary
  • dwustopniowa regulacja mocy nawiewu
  • zabezpieczenie przed przegrzaniem

Zobacz także: