Wczytuję dane...
Dostawa gratis od 500,00 PLN
Darmowy zwrot towaru
Gwarantujemy satysfakcję z zakupu
podstawowe informacje
Model: CJ3114MT-L
Kod producenta: CJ3114MT-L
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 4 dni
Koszt wysyłki od: 14.90 PLN

Dozownik Mydła w Pianie Bezdotykowy 1.1L Automatic ECO LUXE Kolor Czarny MATT CJ3114MT LOSDI

Dozownik mydła CJ3114MT to nowoczesna propozycja w ramach modułowego systemu dozowania LOSDI. Posiada automatyczne ustawienie i zbiornik mydła w pianie o pojemności 1,1 litra, umożliwiający ponowne napełnianie i zapewniający doskonałą wydajność w obszarach o dużym natężeniu ruchu oraz miejscach publicznych.

Wyposażony w najnowocześniejszy automatyczny czujnik, dozownik pomaga wydłużyć żywotność baterii do imponujących 9 miesięcy. Design, jakość i funkcjonalność - to trzy kluczowe cechy dozownika w płynie z nowej linii ECO-LUXE. Zewnętrzna obudowa wykonana jest w całości z białego tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu, nadając dozownikowi wyjątkowy i efektowny wygląd. Zestaw obejmuje plastikowy zamek i kluczyk, ułatwiające wymianę materiałów eksploatacyjnych oraz chroniące wnętrze urządzenia przed niewłaściwym użytkowaniem.

Dozownik do mydła w pianie LOSDI ECO LUXE - Zastosowanie:

Nowa linia ECO-LUXE powstała z zamiarem poprawy higieny w przestrzeni publicznej, łącząc wzornictwo, jakość, funkcjonalność i zrównoważony rozwój w konkurencyjnych cenach. Zaprojektowany z myślą o optymalnej wydajności, opierając się na doświadczeniu LOSDI jako uznanej marki w dziedzinie higieny profesjonalnej i przemysłowej w ponad 45 krajach. Zróżnicowany i uderzający design dozownika ujawnia wysokie standardy jakości LOSDI, umożliwiając użytkownikowi proste i przyjemne dozowanie.

Charakterystyka Techniczna LOSDI LUXE:

  • Pojemność: 1100 ml
  • Zamek i klucz: zamykanie za pomocą zamka i plastikowego klucza
  • Wymiary: 233 x 110 x 120 mm
  • Materiał: Biały ABS
  • System: zawór zapobiegający kapaniu
  • Dawkowanie: 0,4 ml
  • Przycisk: brak - bezdotykowe dozowanie