Wczytuję dane...
Odstąpienie od umowy

Prawo odstąpienia od umowy dla konsumenta

Informujemy, iż w przypadku zakupienia towaru po 25.12.2014 r. mają Państwo prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia zawarcia umowy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować Andax Andrzej Jasiński, ul. Boh. Warszawy 110, e-mail: kontakt@sanjo.pll, tel. 697831203 o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną).

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, bądź formularza elektronicznego zawartego poniżej, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Informację na temat prawa odstąpienia od umowy znajdziecie Państwo tutaj: Pouczenie odstąpienia od umowy sprzedaży towarów

Formularze odstąpienia od umowy znajdziecie Państwo tutaj: Formularz odstąpienia od umowy sprzedaży towarów

Nie masz czasu iść na pocztę? Chcesz nadać paczkę zwrotną bez drukowania etykiety? Wraz z AlleKurier przygotowaliśmy dla Ciebie możliwość skorzystania z WYGODNEGO ZWROTU. Skorzystaj z poniższego formularza:

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej w przypadku, gdy umowa dotyczyła sprzedaży rzeczy.

W przypadku, gdy umowa dotyczyła zakupu rzeczy proszę odesłać lub przekazać nam towar na adres Andax Andrzej Jasiński, ul. Boh. Warszawy 110, e-mail: kontakt@sanjo.pll, tel. +48 697831203 niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

W przeciwnym wypadku będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

W przypadku, jeżeli zażądali Państwo rozpoczęcia świadczenia usług przed upływem terminu do odstąpienia od umowy, w przypadku usług płatnych zapłacą nam Państwo kwotę proporcjonalną do zakresu świadczeń spełnionych do chwili, w której poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy.

Uprawnienie do odstąpienia od umowy oraz szczegółowe informacje znajdą Państwo w regulaminie sklepu.

UWAGA!!! Powyższe informacje dotyczące odstąpienia od umowy zgodnie z przepisami dotyczą zakupu pomiędzy naszą firmą, a konsumentem tzn. zakupy dokonane na firmę sp. z o.o., S.A. nie podlegają powyższym przepisom. W tym przypadku mają zastosowanie wewnętrzne przepisy firmy dotyczące zwrotu towarów pomiędzy przedsiebiorcami.