Wczytuję dane...
Dostawa gratis od 500,00 PLN
Darmowy zwrot towaru
Gwarantujemy satysfakcję z zakupu
podstawowe informacje
Model: Filtr HEPA AP350W+
Kod producenta: F2-AP350W
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki od: 14.90 PLN

Filtr Hepa H13 do oczyszczacza Warmtec AP350W+

Nasz Filtr Hepa H13 został specjalnie zaprojektowany do oczyszczacza powietrza AP350W+, oferując niezawodną ochronę przed szkodliwymi zanieczyszczeniami i zapewniając świeże i zdrowe powietrze do oddychania. Z jego zaawansowaną technologią filtracji, możesz cieszyć się czystym powietrzem w swoim domu lub biurze przez długi czas.

Trwała Ochrona przez 12 Miesięcy: Żywotność filtra wynosi około 12 miesięcy, ale jest to zależne od częstotliwości użytkowania oraz od poziomu zanieczyszczeń w pomieszczeniu. Niezależnie od tego, możesz być pewien, że nasz filtr Hepa H13 będzie działać z maksymalną wydajnością przez długi okres czasu, chroniąc cię przed mikroskopijnymi zanieczyszczeniami.

Skuteczne Usuwanie Cząstek: Filtr Hepa H13 eliminuje cząstki o wielkości mniejszej niż 0,3 µm z ponad 99,97% skutecznością. To oznacza, że kurz, roztocza, bakterie, wirusy, grzyby i wiele innych drobnych cząstek, które są niewidoczne gołym okiem, nie mają szans przed tym filtrem. Ponadto, filtr przechwytuje cząstki pyłu zawieszonego PM 2,5 z niewiarygodną efektywnością wynoszącą 99,9%.

Ochrona Twojego Zdrowia: Dzięki naszemu Filtrowi Hepa H13 możesz oddychać świeżym powietrzem, wolnym od szkodliwych substancji. Bez względu na to, czy jesteś w domu, w biurze czy w innym pomieszczeniu, nasz filtr działa w ciszy, dbając o Twoje zdrowie i komfort.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...