Wczytuję dane...
Dostawa gratis od 500,00 PLN
Darmowy zwrot towaru
Gwarantujemy satysfakcję z zakupu
podstawowe informacje
Model: Airblade dB
Kod producenta: AB14
Gwarancja: 5 lat
Realizacja zamówienia: Na zamówienie - 3 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Kieszeniowa suszarka do rąk Dyson Airblade dB AB14 1600W poliwęglan PC-ABS z powłoką antybakteryjną i certyfikatem HACCP

Kieszeniowa suszarka do rąk Dyson Airblade dB AB14 1600W jest bardzo trwałym, wydajnym i ekologicznym urządzeniem z serii innowacyjnych produktów Airblade polecanym do obiektów o dużym przepływie ludzi, np. użyteczności publicznej, biurowców, stacji paliw, szpitali, gastronomii, etc. Airblade dB AB14 posiada obudowę z tworzywa sztucznego ABS (poliwęglan PC) zapewniającą trwałość i łatwe utrzymanie w czystości przez wiele lat, jest odporna na promieniowanie UV, a dodatkowo komora kieszeni do suszenia rąk pokryta została powłoką antybakteryjną. Nie wymaga konserwacji. Suszarka do rąk Airblade dB AB14 wyposażona jest w bezszczotkowy silnik prądu stałego, moduł sterowania pracą grzałki pozwalający oszczędzać energię oraz w wbudowany filtr HEPA powietrza zasysanego. Posiada certyfikat HACCP dopuszczający do użytkowania między innymi w placówkach gastronomicznych i zakładach produkcji żywności. Dostępna w dwóch kolorach obudowy: srebrnym i białym.

Funkcje suszarki do rąk Dyson Airblade dB AB14 i zalety, które czynią ją niepowtarzalną

O 50 % cichsza praca suszarki

Poziom hałasu emitowanego podczas pracy przez suszarki Dyson Airblade dB został obniżony o 50% w wyniku zredukowania poziomu głośności przepływającego powietrza. Technologia Airblade™ sprawia, że powietrze wydmuchiwane jest z prędkością do 690 km/h przez szczeliny o szerokości zaledwie 0,4 mm. Niektóre dźwięki są zatem nieuniknione ale inżynierom Dyson udało się zredukować dźwięk wytwarzany przez przepływający strumień powietrza, poprzez zaprojektowanie na nowo kształtu szczelin, przez które jest ono wydmuchiwane. Akustycy Dyson usprawnili także poziom i jakość dźwięku wytwarzanego przez cyfrowy silnik Dyson V4.

Cyfrowy silnik Dyson V4

Prace nad najnowszym silnikiem cyfrowym firmy Dyson V4 trwały siedem lat — jest to jeden z najmniejszych na świecie całkowicie zintegrowanych silników o mocy 1600 W. To jedyny w swoim rodzaju silnik suszarki do rąk, który jest w stanie zassać do 35 litrów powietrza na sekundę przez filtr HEPA, umożliwiając osuszenie rąk w ciągu 10 sekund. Ekonomiczny silnik o dużej trwałości generuje impulsy cyfrowe z częstotliwością 6000 jednostek na sekundę, umożliwiając osiągnięcie przez silnik prędkości 90 000 obrotów na minutę. W urządzeniu znajdują się tylko trzy ruchome części, dzięki czemu nie ma konieczności wymiany zużytych pierścieni ślizgowych czy szczotek węglowych.

Najszybsza - czas suszenia 10 sekund

Badania przeprowadzone według protokołu P335 National Sanitation Foundation (NSF P335) wykazały, że większość suszarek do rąk działa o wiele wolniej niż podają ich producenci. Wiele osób rezygnuje z wysuszenia rąk z powodu wolno działającej suszarki. Tymczasem na wilgotnych rękach można przenieść do 1000 razy więcej bakterii niż na suchych. Badania przeprowadzone według protokołu NSF P335 wykazały, że Dyson Airblade™ to najszybsza suszarka do rąk. Suszy ona ręce w higieniczny sposób w 10 sekund. Dzięki zastosowaniu technologii Airblade™ i najnowszego cyfrowego silnika Dyson powstają cienkie strumienie powietrza o dużej prędkości, które usuwają wodę z obu stron dłoni jednocześnie. To najszybsza metoda.

Mocna i trwała - 5 lat gwarancji

Konstrukcja suszarki do rąk Dyson Airblade dB zapewnia długi czas eksploatacji. Poddano ją wielokrotnym próbom trwałości i wytrzymałości na działanie agresywnych czynników fizycznych i chemicznych. Suszarki do rąk Dyson Airblade dB poddano również próbom w środowisku rzeczywistym, aby zagwarantować, że sprawdzą się w warunkach intensywnej eksploatacji. Dzięki wytrzymałej konstrukcji z trwałych materiałów suszarka Dyson Airblade dB może być stosowana w miejscach o natężonym przepływie użytkowników, gdzie może być narażona na dewastację. Jej działanie polega na wytwarzaniu cienkich strumieni powietrza o prędkości 690 km/h umożliwiających suszenie rąk, dlatego nie wymaga stosowania żadnego elementu grzejnego narażonego na zużycie i awarie.

 

 

Najbardziej higieniczna suszarka do rąk

Inne suszarki do rąk są niehigieniczne. Nie oczyszczają pobranego w łazience powietrza z bakterii i wirusów. Zasysają zanieczyszczone powietrze i wydmuchują je z powrotem na ręce. W suszarce do rąk Dyson Airblade dB wykorzystano filtry H13 HEPA. Zatrzymują one 99.9% bakterii i wirusów znajdujących się w powietrzu w łazience. Dlatego ręce suszone są czystszym, a nie zanieczyszczonym powietrzem.
Bezdotykowa obsługa - Czujniki podczerwieni uruchamiają przepływ powietrza.
Antybakteryjna powłoka - Eliminuje do 99.9% bakterii z powierzchni.

Certyfikat HACCP
Suszarka do rąk Dyson Airblade dB w ramach systemu HACCP uzyskała atest zgodności z normami bezpieczeństwa sanitarnego na potrzeby przemysłu spożywczego i gorzelniczego. Zastosowane technologie stanowią rozwiązanie licznych problemów, które dawniej wiązały się z suszarkami do rąk. Suszarkę Dyson można łatwo wyczyścić, a jej uruchomienie nie wymaga dotknięcia. Odznacza się również szybkim cyklem suszenia. Dzięki zastosowaniu filtra HEPA ta suszarka łączy w sobie cechy, które w znaczący sposób zmniejszają ryzyko skażenia drobnoustrojami, w konsekwencji spełniając międzynarodowe normy bezpieczeństwa sanitarnego HACCP obowiązujące w przemyśle spożywczym.

Niższe koszty eksploatacji i niewielki wpływ na środowisko

Inne metody suszenia rąk są drogie w eksploatacji. Ręczniki papierowe trzeba stale uzupełniać i utylizować.
Emisja CO2 dla suszarki do rąk Dyson Airblade™ jest ponad 72% mniejsza niż w przypadku suszarek innych producentów. W porównaniu z ręcznikami papierowymi jest to ponad 68% mniej. Suszarka do rąk Dyson Airblade dB wywiera mniejszy wpływ na środowisko pod względem emisji dwutlenku węgla i oddziaływania na jakość ekosystemu (na podstawie wyników analizy cyklu życia LCA).

Parametry techniczne i użytkowe:

 • Dostepne kolory obudowy: srebrny lub biały
 • Materiał obudowy: poliwęglan PC-ABS z powłoką antybakteryjną
 • Napięcie znamionowe zasilania: 220-240 V~ 
 • Częstotliwość znamionowa prądu: 50 - 60 Hz 
 • Sposób uruchamiania: automatyczny (sensory podczerwieni)
 • Sposób wyłączania: automatyczny po 30 s (zabezpiecznie przed ciągłym włączeniem)
 • Rodzaj silnika: cyfrowy silnik Dyson Digital Motor V4 bezszczotkowy DC
 • Moc znamionowa: 1600 W
 • Prędkość silnika: 90000 rpm 
 • Szybkość nawiewu: 690 km/h
 • Wydmuch powietrza: 35 litrów na sekundę
 • Zakres temperatury w czasie pracy: do 40°C
 • Średni czas suszenia: do 10 sekund 
 • Filtrowanie powietrza zasysanego: filtry H13 HEPA
 • Poziom hałasu: 49 dB 
 • Wymiary (wys/szer/gł): 661 x 303 x 247 mm 
 • Rodzaj montażu: naścienny
 • Waga : 8,2 kg (11 kg z opakowaniem)
 • Gwarancja: 5 lat
 • CE deklaracja zgodności producenta
 • Certyfikat HACCP
 • Klasa wodoodporności obudowy: IPX-5 

Opakowanie fabryczne zawiera:

 • suszarkę do rąk Dyson Airblade dB AB14 1600W
 • instrukcję obsługi i montażu 
 • elementy montażowe
 • kartę gwarancyjną producenta / importera

 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...