Wczytuję dane...
Dostawa gratis od 500,00 PLN
Darmowy zwrot towaru
Gwarantujemy satysfakcję z zakupu
podstawowe informacje
Model: CP3525B-L
Kod producenta: CP3525B-L
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 4 dni
Koszt wysyłki od: 14.90 PLN

Podajnik do Papieru AutoCut ECO LUXE Kolor Biały CP3525B LOSDI

Podajnik Autocut papieru CP3525B to nowoczesny element linii ECO-LUXE, łączący gładkie i faliste powierzchnie dla lepszych wrażeń wizualnych i dotykowych. Kompaktowa konstrukcja pozwala dostosować go do każdej przestrzeni dzięki zmniejszonym wymiarom.

Wykonany w 100% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu, podobnie jak reszta linii ECO-LUXE, podajnik jest bardzo wytrzymały i trwały, doskonale sprawdzający się w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Doskonale skalibrowany mechanizm wewnętrzny umożliwia łatwe przeciąganie papieru przez system tnący, zapewniając doskonałą wydajność nawet przy mokrych dłoniach.

Podwójne okienko boczne pozwala monitorować stan papieru, a koło bezpieczeństwa ułatwia umieszczanie i dostrajanie papieru. Zewnętrzna obudowa w całości wykonana z recyklingowego białego plastiku nadaje podajnikowi nowoczesny wygląd. Zamek i plastikowy kluczyk ułatwiają wymianę materiałów eksploatacyjnych oraz chronią wnętrze urządzenia przed niewłaściwym użytkowaniem.

Design, Jakość i Funkcjonalność - ECO-LUXE w Białym Wydaniu

Trzy główne cechy podajnika z linii ECO-LUXE - design, jakość i funkcjonalność. Zewnętrzna obudowa w 100% z recyklingowego białego plastiku nadaje podajnikowi nowoczesny charakter. Składa się z zamka i plastikowego kluczyka, ułatwiających wymianę materiałów eksploatacyjnych oraz chroniących wnętrze urządzenia przed niewłaściwym użytkowaniem.

Podajnik AutoCut - Zastosowanie:

Linia ECO-LUXE przyczynia się do poprawy higieny w przestrzeni publicznej, oferując wzornictwo, jakość, funkcjonalność i zrównoważony rozwój w konkurencyjnych cenach. Zaprojektowany z myślą o optymalnej wydajności, opierając się na doświadczeniu LOSDI jako uznanej marki w dziedzinie higieny profesjonalnej i przemysłowej w ponad 45 krajach. Zróżnicowany i uderzający design podajnika ujawnia wysokie standardy jakości LOSDI, umożliwiając użytkownikowi proste i przyjemne dozowanie.

Charakterystyka Techniczna:

  • Pojemność: Rolka Ręcznik Wysokość do 210mm i średnicy 205mm
  • Zamek i klucz: zamykanie za pomocą zamka i plastikowego klucza
  • Wymiary: 378 x 280 x 229 mm
  • Materiał: Biały ABS
  • System: Autocut
  • Dawkowanie: listek
Polecamy