Wczytuję dane...
Dostawa gratis od 500,00 PLN
Darmowy zwrot towaru
Gwarantujemy satysfakcję z zakupu
podstawowe informacje
Model: CP3006BL-L
Kod producenta: CP3006BL-L
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 4 dni
Koszt wysyłki od: 14.90 PLN

Podajnik do Papieru Toaletowego Jumbo Kolor Czarny ECO LUXE CP3006BL LOSDI

Dozownik papieru toaletowego CP3006BL to nowoczesne rozwiązanie z linii ECO-LUXE, łączące design, jakość i funkcjonalność. Wykonany z wzmacnianego czarnego plastiku ABS, o wymiarach szerokość: 27 cm, wysokość: 27,4 cm, głębokość: 11,5 cm. Pomieści rolki papieru o szerokości do 210 mm i średnicy 220 mm, z tuleją o średnicy do 45 mm, co zapewnia długotrwałe użytkowanie bez konieczności częstej wymiany. Charakteryzuje się designem, który łączy gładkie powierzchnie z falistymi obszarami, nadając produktowi wyjątkowy i zróżnicowany styl. Wyposażony jest w plastikową blokadę i klucz, ułatwiające wymianę materiałów eksploatacyjnych oraz chroniące wnętrze urządzenia przed niewłaściwym użyciem.

Dozownik do ręczników - LOSDI

LOSDI to hiszpański producent produktów do higieny przemysłowej z ponad 22-letnim doświadczeniem. Oferuje szeroką gamę produktów dla kolektywów, obejmującą dozowniki papieru higienicznego, dozowniki mydła, suszarki do rąk, dozowniki ręczników, dozowniki rolek przemysłowych, dozowniki papieru centralnego i wiele innych.

Podajnik do mydła LOSDI - Zastosowanie:

Nowa linia ECO-LUXE wynika z chęci przyczynienia się do poprawy higieny w miejscach publicznych, oferując jakość, funkcjonalność i wzornictwo w konkurencyjnych cenach. Został zaprojektowany w celu osiągnięcia optymalnej wydajności, opierając się na doświadczeniu LOSDI jako uznanej marki w dziedzinie higieny profesjonalnej i przemysłowej w ponad 45 krajach.

Specyfikacja podajnika:

  • Pojemność: Rolka papieru JUMBO, wysokość do 110 mm
  • Średnica rolki: Do 220 mm
  • Dozowanie: Ręczne
  • Waga pustego produktu: 0,449 kg
  • Posiada standardowy klucz zabezpieczający LOSDI, dostarczany z produktem
  • Wymiary dozownika: 274 x 270 x 115 mm
  • Dostępny również w innych kolorach
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...