Wczytuję dane...
Dostawa gratis od 500,00 PLN
Darmowy zwrot towaru
Gwarantujemy satysfakcję z zakupu
podstawowe informacje
Model: CP3010B-L
Kod producenta: CP3010B-L
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 4 dni
Koszt wysyłki od: 14.90 PLN

Podajnik do Ręczników w Roli Kolor Biały ECO LUXE CP3010B LOSDI

Dozownik papieru w roli CP3010B to nowoczesne rozwiązanie z linii ECO-LUXE, łączące design, jakość i funkcjonalność. Wykonany z wzmacnianego białego plastiku ABS, o wymiarach szerokość: 20 cm, wysokość: 31 cm, głębokość: 22 cm. Pomieści rolki papieru o średnicy do 210 mm, co zapewnia długotrwałe użytkowanie bez konieczności częstej wymiany.

Dozownik papieru w roli jest jednym z najczęściej używanych urządzeń ułatwiających suszenie rąk. Znajduje zastosowanie w kuchniach, klinikach medycznych, dentystycznych, fizjoterapeutycznych i innych zakładach pracy. Jego konstrukcja jest zgodna z resztą serii ECO-LUXE, przeplatając gładkie powierzchnie i pofalowane obszary, aby uzyskać produkt wysokiej jakości o unikalnym i efektownym wzornictwie z przyjemnym dotykiem. Wyposażony w plastikowy klucz i zamek.

Nowa linia ECO-LUXE

Nowa linia ECO-LUXE wynika z chęci przyczynienia się do poprawy higieny w miejscach publicznych, oferując jakość, funkcjonalność i wzornictwo w konkurencyjnych cenach. Został zaprojektowany w celu osiągnięcia optymalnej wydajności, opierając się na doświadczeniu LOSDI jako uznanej marki w dziedzinie higieny profesjonalnej i przemysłowej w ponad 45 krajach.

Charakterystyka podajnika do ręczników deClean:

  • Pojemność: Ręcznik w roli, nawet do 300 mb
  • Dozowanie: Ręczne
  • Materiał: Wzmacniany plastik ABS
  • Posiada standardowy klucz zabezpieczający LOSDI, dostarczany z produktem
  • Wymiary dozownika: 220 x 310 x 220 mm
  • Dostępny również w innym kolorze