Wczytuję dane...

Suszarki kieszeniowe - suche dłonie w 7 sekund!

Spis treści:

  1. Suszarki kieszeniowe - suche dłonie w 7 sekund!
  2. Suszarki kieszeniowe a tradycyjne
  3. Najciekawsze modele kieszeniowych suszarek do rąk

 

 

Suszarki kieszeniowe - suche dłonie w 7 sekund!

Automatyczne suszarki do rąk zrewolucjonizowały rynek urządzeń sanitarnych wyposażających toalety publiczne. I słusznie, bowiem tam, gdzie konieczność olbrzymiej dbałości o higienę, tam też wzmożona potrzeba wprowadzenia innowacyjnych rozwiązań, zapewniających jednocześnie dodatkową oszczędność. Kieszeniowe suszarki do rąk, określane również mianem strumieniowych, stanowią doskonałą alternatywę dla wykorzystywanych dotychczas materiałowych lub papierowych ręczników, a także klasycznych suszarek. Są szybkie, proekologiczne i energooszczędne. Ale to nie wszystko. Wyróżnia je także ponadczasowy design. Dlaczego warto zainwestować w kieszeniowe suszarki do rąk?

Suszarki kieszeniowe a tradycyjne

Kieszeniowe suszarki do rąk sprawdzają się wszędzie tam, gdzie z toalety korzysta na co dzień duża liczba osób. Od klasycznych urządzeń odróżnia je to, że mają zdecydowanie większe rozmiary, podłużny kształt i większą funkcjonalność. Wykorzystuje się w nich nowoczesne silniki cyfrowe.

Tradycyjne suszarki do rąk montowane są na wysokości ramion, kieszeniowe natomiast umieszczane są na wysokości pasa. To, co zasługuje na szczególną uwagę, to przede wszystkim ich oryginalny design, dzięki któremu urządzenia te stanowią niezwykle ciekawy element aranżacyjny łazienkowego wnętrza. Dodatkowym atutem przemawiającym za ich wyborem jest przede wszystkim skrócony czas suszenia - nawet do 7 sekund! Urządzenia te, mimo większych rozmiarów, nadal pozostają zgrabne, a ich obsługa jest bardzo intuicyjna. Istnieje ponadto możliwość regulacji ich mocy, a także odpowiedniego ustawienia mocy grzałki.

Nazwa tego rodzaju urządzeń pochodzi od “kieszeni”, do której wkłada się ręce w celu wysuszenia. Wewnątrz kieszeni znajdują się wywietrzniki oraz specjalne czujniki, które automatycznie uruchamiają suszarkę. Dzięki wysokiej mocy, osiągającej zazwyczaj 1000-1300W, czas pełnego suszenia wynosi jedynie 7 sekund. W urządzenia te wbudowuje się dodatkowo specjalny włącznik, który zapobiega ich przegrzaniu.

Tego rodzaju urządzenia zyskują przewagę przede wszystkim ze względu na ich właściwości higieniczne. Suszarki z filtrem HEPA to doskonały sposób na oczyszczanie powietrza z bakterii, które w przypadku publicznych toalet gromadzą się w ogromnych ilościach, rozprzestrzeniając się przy tym niezwykle szybko. Wspomniany wcześniej filtr HEPA skutecznie zapobiega rozprzestrzenianiu się drobnoustrojów i osadzaniu się ich na dłoniach.

Najciekawsze modele kieszeniowych suszarek do rąk

Kieszeniowe suszarki do rąk występują w wielu ciekawych modelach. Mogą być wykonane z różnego rodzaju tworzyw, a ich funkcjonalność oraz wygląd zależą od indywidualnych preferencji kupującego.

Z całą pewnością warto zwrócić uwagę na modele kieszeniowych suszarek do rąk Warmtec JetFlow z jeszcze większą mocą, osiągającą 1650W i zapewniającą pełne wysuszenie dłoni w jedyne 7 sekund. Urządzenia te występują w kilku atrakcyjnych kolorach, które można dobierać do aranżacji wnętrza. Ich obudowy wykonane są z wysokiej jakości tworzywa ABS, które zapewnia trwałość oraz łatwe utrzymanie w czystości przez wiele lat. Pokryto je także dodatkową powłoką antybakteryjną. Są to suszarki z filtrem HEPA, który zapewnia wysoką higienę suszenia, zatrzymując prawie 100% bakterii. Urządzenia te niwelują problem zalanej podłogi, gdyż woda wędruje do umieszczonego w dolnej części ich obudowy zbiornika.

W niecałe 10 sekund wysuszy także ręce suszarka kieszeniowa Impeco Jet White. Model ten wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz niezwykle oryginalny design, który doskonale odnajdzie się w pomieszczeniach zaaranżowanych w nowoczesnym stylu. Urządzenie posiada niezawodny silnik bezszczotkowy z możliwością regulacji mocy, który plasuje je w grupie najlepszych modeli dostępnych obecnie na rynku suszarek kieszeniowych. Suszarka ta jest niezwykle solidna i stylowa. Jej obudowę wykonano z wysokiej jakości plastiku ABS, który wykazuje dużą odporność na odkształcenia, uderzenia i zadrapania. Urządzenie to może dmuchać lekkim strumieniem ciepłego powietrza lub mocniej, powietrzem osiągającym temperaturę pokojową.

Kieszeniowe suszarki do rąk to połączenie funkcjonalności, wygody, higieny i oryginalnego designu. Stanowią idealne wyposażenie hotelowych i restauracyjnych łazienek. Sprawdzą się też doskonale w publicznych toaletach, w których oprócz wysokiej higieny, liczy się także znaczna oszczędność. Świetnym rozwiązaniem będą również suszarki metalowe do rąk i suszarki merida.