Wczytuję dane...

Łazienki są jednymi z kluczowych pomieszczeń we wszystkich obiektach użyteczności publicznej. Szczególnej staranności wymaga zarówno sam projekt tych przestrzeni, jak również ich właściwe wyposażenie – z uwzględnieniem ilości, indywidualnych potrzeb użytkowników oraz wymogów sanitarnych. Umiejętnie wyposażenie toalety wpływa na jej funkcjonalność, estetykę wnętrza, a przede wszystkim zadowolenie korzystających z niej osób. W ramach marki własnej Sanjo oferujemy kompleksowe wyposażenie łazienek w niezmiennie wysokiej jakości i atrakcyjnych cenach.

Bogata oferta wyposażenia łazienkowego

By sprostać potrzebom i oczekiwaniom klientom, stworzyliśmy wyjątkowo szeroką ofertę wyposażenia łazienek. Nie tylko importujemy produkty znanych i sprawdzonych polskich i zagranicznych firm, ale również sami produkujemy wyposażenie sygnowane marką Sanjo. Specjalnością naszej firmy jest bogaty asortyment suszarek do rąk, w tym nowoczesnych suszarek kieszeniowych oraz hotelowych suszarek do włosów. Uzupełnieniem naszej oferty są liczne akcesoria, w tym dozowniki mydła, podajniki papierowych ręczników, odświeżacze powietrza, naścienne przewijaki dla niemowląt oraz wiele innych produktów z branży sanitarnej. Wszystkie z oferowanych przez nas produktów wyróżnia łatwość konserwacji i codziennego utrzymania w czystości.

Wyposażenie łazienek w sklepie internetowym

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, wypracowaliśmy wysokie standardy współpracy z klientami z branży hotelarskiej, gastronomicznej, oświaty, służby zdrowia, a także innych firm i instytucji. Za sprawą szerokiego, starannie wyselekcjonowanego asortymentu, jesteśmy w stanie dopasować ofertę do indywidualnych wymogów inwestora i aranżowanej przez niego łazienki publicznej. Jednocześnie, zapewniamy konkurencyjne ceny produktów, niskie koszty przesyłki zamówionego towaru oraz jego szybką dostawę. Dla stałych klientów przewidujemy atrakcyjne rabaty. Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą wyposażenia łazienek marki Sanjo.

Zobacz także: