loadingimg

Wczytuję dane...
Produktów: 0 szt.
na kwotę 0.00 PLN
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
FP-3 Płyn do mycia i dezynfekcji muszli i sanitariatów 0,75 L
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 6,60 / 8,12 PLN *
Koszt wysyłki od: 14.00 PLN
*cena netto / brutto
 • MPS International
 • Producent: MPS International
 • Model: FP-3
 • Kod producenta: FP-3
 • Realizacja zamówienia: 2 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Opis produktu
 • Opinie Klientów

FP- 3 to kwasowy środek do mycia, dezynfekcji i pielęgnacji toalet i urządzeń sanitarnych. Przydatny do usuwania rdzy oraz nierozpuszczalnych w wodzie substancji mineralnych takich jak: kamień wodny i moczowy.

FP-3 to produkt o dużej lepkości. Dobrze przylega do powierzchni pionowych. Pozostawia długotrwały, świeży i przyjemny zapach morski z cytryną.

Wyrób posiada świadectwo PZH nr HŻ/03172/99 oraz pozwolenie nr 0794/04 z dnia 05.04.2004r. wydane przez Ministerstwo Zdrowia, Departament Zdrowia Publicznego. Wartość pH (produkt nie rozcieńczony) ok. 1,5

OBSZAR ZASTOSOWANIA:

Wszystkie powierzchnie kwasoodporne w obszarze zmywalnym: muszle klozetowe, wanny, umywalki, zlewy, metalowe odpływy zlewów, glazura, terakota, armatura metalowa.

MIEJSCE ZASTOSOWANIA:

- lokale użyteczności publicznej, - przemysł spożywczy, - gospodarstwa domowe.

SPOSÓB ZASTOSOWANIA:

Mycie ręczne. Nakrętkę uchwycić w oznakowanym miejscu i pokonując opór nacisnąć i odkręcić w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara.

DOZOWANIE:

- mycie i dezynfekcja toalet: skierować aplikator pod obrzeże muszli klozetowej i równomiernie naciskając butelkę nanieść preparat, pozostawić go na minimum 15 min. Przy silnych zabrudzeniach preparat pozostawić na około 1 godzinę. Następnie wyszorować muszlę klozetową. Po zakończeniu mycia spłukać wodą. - mycie i dezynfekcja powierzchni typu terakota, glazura, płytki PCW, stal kwasoodporna: - warunki brudne: sporządzić roztwór z 1 litra wody (zimnej lub ciepłej) i 40 g płynu lub 10 litrów wody i 400 g płynu; - warunki szczególnie brudne: sporządzić roztwór z 1 litra wody (zimnej lub ciepłej) i 50 g płynu lub 10 litrów wody i 500 g płynu. 1 g = ok. 1 ml. płynu FP-3 Nanieść roztwór preparatu na mytą powierzchnię i spłukać po min. 15 minutach.

W celu uzyskania szybszego działania myjącego zaleca się stosować preparat nie rozcieńczony.

Podczas sprzątania używać rękawic gumowych.

ZAKRES DZIAŁANIA:

Działa na testowe szczepy bakterii i grzybów: - Escherichia coli NCTC 8196, - Proteus vulgaris NCTC 4635, - Staphylococcus aureus NCTC 4163, - Pseudomonas aeruginosa NCTC 6749, - Candida albicans ATCC 10231, - Trichophyton mentagrophytes. UWAGI NIEBEZPIECZEŃSTWA: Xi - Substancja drażniąca - Działa drażniąco na oczy i skórę. - Przechowywać poza zasięgiem dzieci. - W przypadku zanieczyszczenia oczu przemyć natychmiast dużą ilością wody, zwrócić się o pomoc lekarką. - Nosić odpowiednie rękawice ochronne. - Po połknięciu skonsultować się natychmiast z lekarzem i pokazać opakowanie lub etykietę. - Nie mieszać z innymi środkami czyszczącymi.

        

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...