Wczytuję dane...
Dostawa gratis od 450,00 PLN
Darmowy zwrot towaru
Gwarantujemy satysfakcję z zakupu
podstawowe informacje
Model: FP-3
Kod producenta: FP-3
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 14.90 PLN
Producent: MPS International

FP- 3 to kwasowy środek do mycia, dezynfekcji i pielęgnacji toalet i urządzeń sanitarnych. Przydatny do usuwania rdzy oraz nierozpuszczalnych w wodzie substancji mineralnych takich jak: kamień wodny i moczowy.

FP-3 to produkt o dużej lepkości. Dobrze przylega do powierzchni pionowych. Pozostawia długotrwały, świeży i przyjemny zapach morski z cytryną.

Wyrób posiada świadectwo PZH nr HŻ/03172/99 oraz pozwolenie nr 0794/04 z dnia 05.04.2004r. wydane przez Ministerstwo Zdrowia, Departament Zdrowia Publicznego. Wartość pH (produkt nie rozcieńczony) ok. 1,5

OBSZAR ZASTOSOWANIA:

Wszystkie powierzchnie kwasoodporne w obszarze zmywalnym: muszle klozetowe, wanny, umywalki, zlewy, metalowe odpływy zlewów, glazura, terakota, armatura metalowa.

MIEJSCE ZASTOSOWANIA:

- lokale użyteczności publicznej, - przemysł spożywczy, - gospodarstwa domowe.

SPOSÓB ZASTOSOWANIA:

Mycie ręczne. Nakrętkę uchwycić w oznakowanym miejscu i pokonując opór nacisnąć i odkręcić w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara.

DOZOWANIE:

- mycie i dezynfekcja toalet: skierować aplikator pod obrzeże muszli klozetowej i równomiernie naciskając butelkę nanieść preparat, pozostawić go na minimum 15 min. Przy silnych zabrudzeniach preparat pozostawić na około 1 godzinę. Następnie wyszorować muszlę klozetową. Po zakończeniu mycia spłukać wodą. - mycie i dezynfekcja powierzchni typu terakota, glazura, płytki PCW, stal kwasoodporna: - warunki brudne: sporządzić roztwór z 1 litra wody (zimnej lub ciepłej) i 40 g płynu lub 10 litrów wody i 400 g płynu; - warunki szczególnie brudne: sporządzić roztwór z 1 litra wody (zimnej lub ciepłej) i 50 g płynu lub 10 litrów wody i 500 g płynu. 1 g = ok. 1 ml. płynu FP-3 Nanieść roztwór preparatu na mytą powierzchnię i spłukać po min. 15 minutach.

W celu uzyskania szybszego działania myjącego zaleca się stosować preparat nie rozcieńczony.

Podczas sprzątania używać rękawic gumowych.

ZAKRES DZIAŁANIA:

Działa na testowe szczepy bakterii i grzybów: - Escherichia coli NCTC 8196, - Proteus vulgaris NCTC 4635, - Staphylococcus aureus NCTC 4163, - Pseudomonas aeruginosa NCTC 6749, - Candida albicans ATCC 10231, - Trichophyton mentagrophytes. UWAGI NIEBEZPIECZEŃSTWA: Xi - Substancja drażniąca - Działa drażniąco na oczy i skórę. - Przechowywać poza zasięgiem dzieci. - W przypadku zanieczyszczenia oczu przemyć natychmiast dużą ilością wody, zwrócić się o pomoc lekarką. - Nosić odpowiednie rękawice ochronne. - Po połknięciu skonsultować się natychmiast z lekarzem i pokazać opakowanie lub etykietę. - Nie mieszać z innymi środkami czyszczącymi.

        

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...