Wczytuję dane...

Kompleksowe wyposażenie hotelowych łazienek

Kompleksowe wyposażenie hotelowych łazienek

Spis treści:

  1. W hotelu jak w ulu
  2. Wyposażenie ponadstandardowe

Wyposażenie hotelowej łazienki to jedna z pierwszych rzeczy, na które zwracają uwagę goście. Znaczenie ma wielkość, estetyka oraz wyposażenie pomieszczenia. Osoby często i daleko podróżujące na nic nie czekają bardziej, niż na ciepły prysznic i możliwość odświeżenia się przed dobrze doświetlonym lustrem. Kompleksowe wyposażenie łazienek hotelowych dzięki współpracy z rzetelną firmą dystrybucyjną to gwarancja, że wszystkie elementy będą utrzymane w jednej stylistyce, a łazienka będzie nie tylko komfortowa dla gości hotelowych, ale i wygodna w sprzątaniu dla hotelowego personelu.

W hotelu jak ulu

Trzeba pamiętać, że natężenia ruchu w łazienkach hotelowych nie da się porównać z natężeniem ruchu w łazienkach domowych. W hotelu każda bateria prysznicowa, dystrybutor mydła czy deska sedesowa użytkowane są z dużo większą intensywnością, a goście nie zawsze zadają sobie trud, żeby o nie dbać tak, jak dbają o własne domowe wyposażenie sanitariatu. Jakość elementów wyposażenia łazienki hotelowej ma więc znaczenie kluczowe. Jeśli ma to być inwestycja na dłużej i na dodatek niepochłaniająca w ramach konserwacji znacznych kwot pieniędzy oraz czasu, warto kupować pojemniki na mydło, prysznice i baterie prysznicowe oraz inne elementy wyposażenia u dystrybutorów specjalizujących się w dostarczaniu przedmiotów o podwyższonej trwałości oraz wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne. Dobrze prosperujący dystrybutor ceramiki sanitarnej albo elementów wyposażenia łazienek w budynkach użyteczności publicznej zawsze ma na uwadze fakt, że są to przedmioty nabywane w charakterystycznym rytmie. Kiedy pomieszczenia hotelowe meblowane są pierwszy raz, wszystko dopina się na ostatni guzik - każdy element wyposażenia łazienki jest na swoim miejscu a inwestor oraz personel mają pewność, że goście będą zadowoleni z tak zaprojektowanego sanitariatu. Ale wraz z upływem czasu sedesy, pojemniki na papier toaletowy, dystrybutory mydła czy suszarki do rąk zaczynają się psuć i wymagają natychmiastowej wymiany. Jeśli hotel bądź sieć hoteli stale współpracuje z jednym dystrybutorem wyposażenia łazienek, zakup niezbędnych urządzeń odbywa się od ręki a wszelkie wymiany bądź naprawy odbywają się bez konieczności wyłączania pokoju z użytkowania.

Wyposażenie ponadstandardowe

Obok standardowych łazienek hotelowych, w nowoczesnych hotelach znajdziemy także łazienki przystosowane dla osób niepełnosprawnych albo dla rodzin z małymi dziećmi. Obie te grupy gości wymagają specjalnego traktowania i wyposażenia łazienki w dodatkowe elementy jak relingi, poręcze i uchwyty, krzesełka prysznicowe czy przewijak. Przewidując takie ponadstandardowe wyposażenie łazienek dobrze wejść we współpracę z dystrybutorem znający specyfikę rynku i potrzeby obu grup docelowych. Nasza firma od początku swego istnienia jest partnerem hoteli oraz innych obiektów użyteczności publicznej, dlatego ten segment rynku jest nam bardzo dobrze znany. Jesteśmy wstanie zarówno doradzić jak i odradzić zakup konkretnych elementów wyposażenia. W naszych magazynach znaleźć można mnóstwo akcesoriów łazienkowych, które sprawiają, że hotelowa łazienka jest maksymalnie funkcjonalna i higieniczna w użytkowaniu - od odświeżaczy powietrza, przez automatyczne dozowniki, po kosze na śmieci. Często właśnie na pozór drobne elementy wyposażenia przesądzają o wrażeniu klinicznej czystości. Wydaje się wśród elementów wyposażenia łazienek hotelowych to właśnie automatyzacja jest jednym z najważniejszych trendów. Im mniej sytuacji, w których trzeba sięgać dłonią po zwykłą kostkę mydła czy zamykać deskę sedesową, tym większy komfort hotelowych gości. Łokciowe pojemniki na mydło albo samo domykające się deski to wielka wygoda i wysoki standard higieniczny.

Szeroki asortyment produktów do wyposażenia łazienek i toalet hotelowych to niezaprzeczalny walor Sanjo.pl. Cieszymy się zaufaniem klientów branżowych właśnie dlatego, że umiejętnie różnicujemy elementy wyposażenia na te przeznaczone do użytku w gospodarstwach domowych oraz w obiektach o dużym natężeniu ruchu.