Wczytuję dane...

Suszarki basenowe – czym są i jak działają?

Suszarki basenowe do włosów to podstawowe wyposażenie wielu obiektów sportowych, takich jak pływalnie, aquaparki oraz siłownie. Dzięki nim każdy ich użytkownik może osuszyć się w zaledwie kilka minut – urządzenia zostały wyprodukowane z myślą o częstym użytkowaniu przez szerokie grono osób. Posiadają silną moc i są wystarczające zarówno do szybkiego pozbycia się wody i wilgoci z ciała, a także z włosów. Osoby posiadające długie i gęste włosy, które zazwyczaj wymagają więcej czasu na całkowite wysuszenie, nie muszą mieć powodów do obaw – suszarki basenowe bez trudu poradzą sobie nawet z nimi. 

Suszarki do włosów basenowe i hotelowe

Suszarki to również częste wyposażenie wielu łazienek hotelowych. Są praktycznym rozwiązaniem, które znacznie ułatwia gościom podróż, odciążając ich bagaż o wagę standardowej suszarki. Wysoka jakość wykonania i silny nadmuch ciepłego powietrza sprawiają, że suszarki do włosów basenowe w niczym nie ustępują profesjonalnym urządzeniom. Pojawiają się coraz częściej w hotelach i pensjonatach o zarówno wysokim, jak i niższym standardzie – ich niewielka cena i dobra dostępność umożliwiają umieszczenie suszarek w wielu miejscach. 

Obecność suszarek hotelowych podnosi poziom danego pensjonatu lub hotelu. Goście otrzymują praktyczne urządzenie, które znacznie ułatwia codzienną higienę osobistą, skracając czas, jaki byłby potrzebny do naturalnego wyschnięcia włosów, czy też ciała.

Jakie suszarki basenowe i hotelowe oferujemy?  

Oferujemy suszarki basenowe i do hoteli o silnej mocy nadmuchu, w uniwersalnym białym kolorze. Dzięki niemu będziesz w stanie dopasować je łazienek urządzonych w niemal każdym wystroju. Szczególnie sprawdzą się w przypadku miejsc, w których stosowana jest jasna kolorystyka wraz z subtelnymi dodatkami. 

Suszarki basenowe składają się z uchwytu oraz dyszy wylotowej, z której wydobywa się strumień gorącego powietrza. Przy pomocy elastycznej rury możesz manipulować ciepłem w dowolny sposób – ustawisz dyszę pod wybranym przez Ciebie kątem i osuszysz dowolną część ciała. Możesz również używać suszarki w wielu różnych pozycjach, przykładowo stojąc lub siedząc. Gwarantujemy, że wąż dopasuje się do Ciebie i nie ograniczy Twoich ruchów.

Produkty wykonano z wytrzymałego tworzywa sztucznego, które nie zniszczy się mimo intensywnego użytkowania. Jego niewątpliwą zaletą jest także prostota w utrzymaniu w czystości. Do pozbycia się zanieczyszczeń i bakterii z powierzchni suszarki nie potrzebujesz specjalistycznych substancji. Wystarczy, że przetrzesz je ścierką wraz z płynem dezynfekującym. 

Nasze suszarki basenowe do włosów zostały wyposażone w podwójne zabezpieczenie przed przegrzaniem, co pomoże zachować ich żywotność na długo. Dodatkowo każda z nich posiada regulację mocy – łatwo dopasujesz ciepło do swoich preferencji. 

Jak używać suszarki basenowej? 

Sposób użytkowania suszarki basenowej jest niezwykle prosty. Urządzenie nie wymaga używania jakichkolwiek przycisków. Jedyne co musisz zrobić to podnieść suszarkę z uchwytu, w którym została umieszczona – to spowoduje jej uruchomienie. Jak dokładnie to działa?

Automatyczne włączanie umożliwia sensor znajdujący się wewnątrz uchwytu. Rozpoznaje moment, w którym suszarka nie jest używana oraz wychwytuje jej ruch. W przypadku, gdy zarejestruje poruszenie się dyszy, szybko przekazuje informacje o zmianie jej położenia do reszty urządzenia. Wtedy automatycznie następuje start działania suszarki. 

Jeśli nieuważnie pozostawimy urządzenie włączone, po niedługim czasie działania wyłączy się samo, dzięki wbudowanemu wyłącznikowi czasowemu. 

Dlaczego warto kupić basenowe suszarki do włosów? 

Suszarki basenowe do włosów to niezwykle praktyczne urządzenia, które obecnie są niezbędnikami w każdej pływalni, siłowni, hotelu, czy też aquaparku. Pozwalają na szybkie osuszenie się, bez konieczności korzystania z własnego sprzętu. Czym się wyróżniają? 

  • Suszarki basenowe i hotelowe umożliwiają osuszenie nawet długich włosów w zaledwie kilka minut – działają szybko i z dużą siłą ciepłego nawiewu 

  • Działanie suszarek basenowych jest ciche i z pewnością nie zakłóci spokoju osób spędzających czas na pływalni, siłowni, czy też SPA. Mimo dużej siły, z jaką działają, ich dźwięk słyszalny jest jedynie z bliskiej odległości.

  • Są niewielkie, dlatego bez trudu można umieścić kilka z nich lub większą ilość w niewielkiej przestrzeni – nie zajmą dużej ilości miejsca i doskonale sprawdzą się w łazienkach oraz przebieralniach o małym metrażu. 

  • Produkt jest niezwykle lekki i jego użytkowanie zupełnie nie jest męczące, nawet jeśli potrzebujemy dłuższego czasu na wysuszenie włosów lub ciała. Niska waga spowodowana jest produkcją z często wykorzystywanego tworzywa sztucznego i brakiem użycia niepotrzebnych akcesoriów, jakie często mają miejsce w przypadku standardowych suszarek. 

  • Za pomocą suszarek basenowych możesz wysuszyć także ubrania. Jeżeli po przyjściu do szatni woda nieopatrznie przedostała się z Twojego ciała na ubranie podczas przebierania się, użyj suszarki i w zaledwie kilka minut uzyskasz zupełnie suchą koszulkę, czy też spodnie.