Wczytuję dane...

Jakie mydło do automatycznego dozownika?

Dbanie o odpowiednią higienę to podstawa komfortowego i zdrowego trybu życia. Regularne i dokładne mycie rąk w znacznym stopniu zapobiega rozprzestrzenianiu się drobnoustrojów i wirusów, które mogą być niebezpieczne dla organizmu człowieka i przyczyniać się do rozwoju różnego rodzaju chorób. Z tego powodu coraz więcej osób w świadomy sposób podchodzi nie tylko do regularnego mycia rąk, lecz również do stosowania odpowiednich preparatów. W przypadku przestrzeni publicznych, takich jak publiczne toalety, centra handlowe czy też przestrzenie biurowe, niezwykle istotne jest zachowanie odpowiedniej higieny. Z pomocą przychodzą wówczas automatyczne dozowniki, które umożliwiają ograniczenie do minimum kontaktu z potencjalnymi drobnoustrojami. Wybór samego dozownika to jednak nie wszystko. Jakie mydło do automatycznego dozownika wybrać? Jeżeli chcesz znaleźć idealne mydło do dozownika, które umożliwi Ci dokładną dezynfekcję rąk, ten wpis jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy do lektury.

Mydło w płynie – jakie ma korzyści?

Mydło do dozownika w płynie ma wiele korzyści. Przede wszystkim – niezależnie od tego jakie mydło do automatycznego dozownika wybierzemy – jest to bardzo higieniczne rozwiązanie. Odpowiednio dobrana porcja mydła spada bezpośrednio na dłoń, bez konieczności dotykania dozownika lub innych elementów, co ogranicza rozprzestrzenianie się drobnoustrojów oraz pozwala zmniejszyć koszty zakupu środków higienicznych. Jest to sprawdzone rozwiązanie, które odznacza się dużym komfortem użytkowania. Dzięki temu mydło do dozownika w płynie jest jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań w toaletach publicznych. Popularność tego rozwiązania przekłada się na jego niski koszt oraz duży wybór różnego rodzaju mydeł – od zapachowych, aż po te o właściwościach hipoalergicznych.

Kiedy warto wybrać mydło w pianie?

Mydło do dozowników pianowych jest rozwiązaniem, które cieszy się rosnącą popularnością i powoli zastępuje klasyczne mydło w płynie. Główną zaletą tego rozwiązania jest fakt, że mydło do dozownika piany trafia bezpośrednio na dłoń użytkownika. Odpowiednio dobrana porcja zawiera powietrze, które zwiększa objętość mydła. W efekcie, jego ilość jest wystarczająca i nie czujemy potrzeby pobrania kolejnej porcji, co pozytywnie wpływa na wydajność urządzenia oraz minimalizację kosztów. Mydło do dozowników pianowych – nawet w niewielkiej ilości – pozwala także na dokładne umycie dłoni. Do tego zabiegu nie potrzebujemy również dużej ilości wody.

Jakie mydło do dozownika wybrać?

Sanjo automatyczny dozownik wolnostojący nablatowy mydła w płynie 300 ml AS300S

Często zadajemy sobie pytanie: jakie mydło do automatycznego dozownika wybrać? Dozowniki świetnie sprawdzają się w toaletach w miejscach pracy i w toaletach publicznych, ponieważ ograniczają do minimum kontakt z

 różnego rodzaju drobnoustrojami. Jednym z najbardziej oczywistych wyborów będzie mydło do dozownika – na rynku znajdziemy różnorodne produkty w szerokiej gamie zapachów i barw, które możemy wybrać w zależności od indywidualnych potrzeb naszych pracowników lub klientów. Dużą popularność zyskują również produkty hipoalergiczne, które sprawdzą się nawet u osób nieposiadających problemów ze skórą. Dobrej jakości preparaty do mycia rąk w płynie powinny  być dość skondensowane. Wówczas już niewielka ilość mydła wystarczy, aby dokładnie umyć ręce i  pozbyć się drobnoustrojów.

Jakie mydło do dozowników pianowych?

Mydło do dozownika piany nieco różni się od klasycznego mydła w płynie. Posiada ono jednak wiele zalet, z czego najważniejsza to mniejsze zużycie zarówno samego mydła, jak i wody wykorzystanej podczas mycia rąk. Na rynku znajdziemy różnorodną ofertę mydeł w pianie, jednak będzie ona nieco skromniejsza w porównaniu do dostępnych opcji klasycznego mydła w płynie. Trudno jest jednoznacznie określić, które mydło – w piance lub w płynie – będzie lepszym wyborem. Najnowsze badania wykazują jednak, że mydło w pianie jest lepszym rozwiązaniem. Pomimo wyższej ceny, mydło do dozownika piany wystarczy na dłuższy czas  w porównaniu z klasycznym mydłem w płynie. Dodatkowo, używanie mydła w pianie wiąże ze sobą znaczne oszczędności wody. Niezależnie od tego, który rodzaj mydła wybierzesz dla swojej firmy, odwiedź naszą stronę internetową i daj się zachwycić bogatą ofertą mydeł.