Wczytuję dane...

Mydło w piance

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Obecnie dostępne są na rynku dwie alternatywy dla tradycyjnego mydła w kostce: mydło w płynie i mydło w pianie. Mydło w płynie cieszy się zdecydowanie większą popularnością, jednak mniej rozpowszechnione mydło w pianie również stanowi interesującą propozycję dla każdego, kto chce zastąpić mydło w kostce.

Co cechuje mydło w pianie?

Mydła w pianie aplikuje się za pomocą specjalnych dozowników do takiego mydła; gotowe mydło jest, jak wskazuje jego nazwa, spienione. Pianka pełni kilka różnych funkcji, z których niektóre mają znaczenie użytkowe, a inne estetyczne. Mydła w pianie wyglądają lepiej, dzięki czemu są chętnie stosowane w eleganckich, reprezentatywnych miejscach – w hotelach, dobrych restauracjach czy bankach. Spienienie mydła ma także wpływ na przebieg samego mycia. Mycie rąk z użyciem mydła w pianie jest zdecydowanie łatwiejsze i szybsze – dzięki spienieniu, mydło o wiele łatwiej rozprowadza się po skórze. Płukanie rąk wymaga z kolei mniejszej ilości wody. Te właściwości sprawiają, że używanie mydła w piance pozwala obniżyć koszty eksploatacji łazienki. Ma to znaczenie zwłaszcza w znacznie obciążonych łazienkach, w których obserwuje się duże zużycie mydła.

Czy warto robić duży zapas mydła w pianie?

Nasz sklep proponuje państwu pięciolitrowe kanistry mydła w pianie, których ceny plasują się na nieco wyższym poziomie niż ceny mydeł w płynie. Czy warto więc kupować tak duży zapas mydła w nieco mniej korzystnej cenie? Naszym zdaniem – tak. Mydła w pianie cechują się znacznie większą wydajnością przy tej samej efektywności. W naszym sklepie znajdziecie Państwo kilka różnych rodzajów mydła w pianie o różnych aromatach. Na poszczególnych podstronach produktowych znajdą państwo informacje dotyczące pojemności, zapachu i wartości wskaźnika pH sprzedawanych produktów.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą środków czystości

Zobacz także: