Wczytuję dane...

Mydła w płynie

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Mydło to podstawowy środek pielęgnacyjny, który powinien znaleźć się w każdej łazience. W często uczęszczanych łazienkach, znajdujących się na przykład w zakładach pracy, restauracjach, galeriach handlowych albo na stacjach benzynowych, korzysta się najczęściej z mydła w płynie. Mydło w płynie jest łatwe w użytkowaniu, a przy tym stosunkowo tanie i łatwo dostępne. Dowiedziono, że mydło w płynie skuteczniej czyści skórę i usuwa mikroby niż klasyczne mydło w kostce. Udostępniamy zarówno tańsze mydła, idealne do codziennego użytku w publicznych łazienkach, a także droższe, luksusowe mydła, które zwracają na siebie uwagę aromatem i skutecznością mycia.

Jak wybrać mydło w płynie?

Naturalne mydło w płynie umożliwia skuteczne pozbycie się zarazków z dłoni już w trakcie mycia trwającego tylko trzydzieści sekund. Aby mieć pewność, że zdołamy się pozbyć niepożądanych mikrobów, warto wybrać mydło, które cechuje się możliwie najlepszym składem i parametrami odpowiadającymi skórze. Istotne znaczenie ma tu wskaźnik pH, a także użyte do produkcji mydła składniki. Na stronach poszczególnych produktów znajdziecie Państwo informację o wartości pH sprzedawanych przez nas mydeł. Wyodrębniliśmy także dodatki zapachowe, dzięki którym można łatwo stwierdzić, jaki aromat może mieć określone mydło. Dla szczególnie wymagających osób przeznaczone są specjalne mydła o właściwościach odkażających. Stworzono je z myślą o miejscach, w których wymagany jest wyższy stopień czystości skóry, takich jak na przykład placówki gastronomiczne.

Czy warto robić duże zapasy mydła?

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo pięciolitrowe kanistry różnorodnych mydeł. Czy warto zaopatrywać się w tak duże ilości? Sprzedawane przez nas produkty są przeznaczone przede wszystkim do łazienek publicznych, w których dochodzi do szybkiego zużywania znacznych ilości mydła. W takich miejscach względy ekonomiczne przemawiają za zaopatrywaniem się w znacznie ilości — dostępne u nas produkty kosztują od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Zapas mydła w płynie 5l można jednak też zrobić na potrzeby prywatnego domu albo mieszkania.

Zapraszamy także do zapoznania się z kategorią mydło w pianie

Zobacz także: