Wczytuję dane...

Drążki rozporowe do zasłon prysznicowych

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Drążki rozporowe prysznicowe

Zasłonki prysznicowe to bardzo przydatny element wyposażenia łazienki. Zatrzymują wodę i tym samym chronią łazienkę przed zalaniem, a także ciekawie zdobią wnętrze. Aby zamocować zasłonkę w swojej łazience, należy posiadać drążek rozporowy. Jest to specjalna rurka, dzięki której mocowanie zasłonki jest nie tylko proste, ale także bezpieczne, wygodne i trwałe.

Drążki prysznicowe

Sklep Sanjo oferuje profesjonalne drążki do zasłonek prysznicowych w różnych kształtach i rozmiarach do wyboru. Posiadamy zarówno drążek uniwersalny, jak również drążek rozporowy Bisk. Prezentowane produkty zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Jako materiał wykończeniowy został użyty chrom lub aluminium. Zawieszenie zasłony prysznicowej na drążku rozporowym jest bardzo proste i nie wymaga zlecania tej czynności fachowcom. Kółka niezbędne do zawieszenia zasłonek - także do nabycia w naszym sklepie.

Rodzaje drążków rozporowych - łukowy, kątowy

W naszym sklepie dostępne są kątowe i łukowe drążki do zasłonek prysznicowych. Poza nimi, oferujemy także drążki uniwersalne do łazienki. Wszystkie trzy rodzaje drążków przeznaczone są do montowania nad wannami lub brodzikami, w celu wydzielenia części prysznicowej. Drążki montuje się do ściany na dwóch uchwytach ściennych lub rozprężne od ściany do ściany, w zależności od rodzaju drążka. Prezentowane drążki są estetyczne wizualnie oraz bardzo wytrzymałe. Ich zaletą są również atrakcyjne ceny. Zapraszamy!

Zobacz nasze kółka do zasłonek prysznicowych, zasłonki PEVA