Wczytuję dane...

Kosze na śmieci metalowe

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Żadna łazienka nie może obejść się bez porządnego kosza na śmieci, a chcąc nadać indywidualnego charakteru możemy zdecydować się na śmietnik metalowy, który występują w wykończeniu błyszczącym lub matowym. W naszym sklepie znajdą Państwo bogatą ofertę koszów, w której każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swojej łazienki.

Co cechuje kosze metalowe łazienkowe?

Śmietnik metalowy powinien być dostosowany do miejsca, w którym się go umieszcza. Łazienka to miejsce, w którym produkuje się niewielkie ilości suchych odpadków. Z tego powodu najczęściej wyposaża się je w kosze o niewielkiej pojemności. Dominującą część naszej oferty stanowią kosze metalowe na śmieci o pojemności od trzech do pięciu litrów. Tego typu śmietnik metalowy najlepiej sprawdzai się w prywatnych mieszkaniach. Sprzedawane przez nas większe kosze metalowe na śmieci, o pojemności ośmiu, dwunastu, czternastu albo dwudziestu litrów, są przeznaczone raczej do łazienek publicznych. Nic oczywiście nie stoi na przeszkodzie, żeby korzystać z nich w łazienkach domowych. Niewielkie rozmiary sprawiają, że metalowe kosze są niskie, dlatego standardem jest wyposażanie ich w mechanizm otwierający uruchamiany nogą. Mały kosz na śmieci metalowy można w ten sposób wygodnie otworzyć i wyrzucić do niego zużyty ręcznik papierowy albo opakowanie po zużytym kosmetyku. Ciekawą alternatywę dla koszy metalowych otwieranych za pomocą pedału stanowią metalowe kosze naścienne, które służą zwykle do przechowywania odpadków higienicznych i ręczników papierowych.

Rodzaje koszy metalowych

Kosze metalowe na śmieci występują w różnych kształtach, jednak dominującym typem są zdecydowanie kosze metalowe okrągłe. Charakteryzują się walcowatą bryłą i płaską pokrywką; są funkcjonalne, estetyczne i solidnie wykonane. Oferujemy Państwu kilkanaście tego typu koszy, produkowanych przez znane firmy wyspecjalizowane w sprzęcie gospodarczym. Wykonano je z chromowanej stali nierdzewnej. Typowy metalowy kosz na śmieci może służyć do składowania najróżniejszych odpadków, jednak udostępniamy państwu także kosze metalowe dedykowane do konkretnych typów śmieci. Należy do nich specjalny śmietnik metalowy przeznaczony do zużytych ręczników papierowych oraz kosze popielnice.

Zobacz także kosze naścienne, kosze na śmieci plastikowe i kosze do segregacji odpadów.