Wczytuję dane...

Suszarki do włosów oraz suszarki do rąk to podstawowe elementy wyposażenia łazienek w hotelach, hostelach, pensjonatach oraz publicznych toaletach. W domu i biurze z kolei świetnie sprawdzi się oczyszczacz powietrza. Produkcją tego typu sprzętu zajmuje się firma Warmtec, która gwarantuje produkty najwyższej jakości. Specjalizuje się w produkcji wszelkich urządzeń grzewczych.

Suszarki do włosów Warmtec
Suszarka do włosów to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia łazienki w hotelach. Dostępne są modele suszarek o mocy 900W (suszarki basenowe), 1200W i 1800W. Posiadają one uchwyty, które pozwalają je bez problemu zamontować do ściany. Dzięki temu można je umieścić w najbardziej wygodnym i dostępnym miejscu w łazience. Uchwyty zostały wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego ABS, które zapewnia ich trwałość. Ponadto suszarki Warmtec posiadają 2-stopniową regulację mocy grzałki oraz podwójne zabezpieczenie przed przegrzaniem. Będą odpowiednie do hotelowej łazienki, na basenie, a także w domu. Można zdecydować się na zakup suszarek w kolorze białym lub czarnym.

Suszarki do rąk Warmtec
Suszarka do rąk to elektryczne urządzenie, która osusza dłonie dzięki strumieniowi powietrza. Są różne rodzaje suszarek, m.in. automatyczne oraz na przycisk. W przypadku tych pierwszych urządzenie zaczyna działać w momencie umieszczenia dłoni pod suszarką. Te drugie uruchamia się poprzez naciśnięcie przycisku, a wyłącza się samo po upłynięciu określonego czasu. Bardzo często montowane są w toaletach publicznych. Można zakupić suszarki do rąk Warmtec o różnej mocy, np. 950W, 1650W, 1800W i 2500W oraz różnych kolorach tj. biały, srebrny, czarny, a nawet czerwony. Prezentują się bardzo nowocześnie, stylowo, a co ważne są proste w montażu.

Oczyszczacz powietrza Warmtec
Coraz częściej i więcej mówi się o tym, że powietrze jest bardzo zanieczyszczone. W tej sytuacji do domu lub biura warto zakupić oczyszczacz powietrza. Skutecznie usuwa z powietrza kurz, pyłki roślin, drobnoustroje, smog, a także szkodliwe związki chemiczne. Takie urządzenia posiadają intuicyjny panel sterujący oraz wiele funkcji, np. tryb ręczny, automatyczny oraz sleep.

Wszystkie urządzenia Warmtec są najwyższej jakości. Do tego producent na wszystkie urządzenia, zarówno suszarki do włosów, suszarki do rąk i oczyszczacze powietrza zapewnia 2-letnią gwarancję.