Wczytuję dane...

Gumowe, lateksowe oraz nitrylowe rękawiczki jednorazowe

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Rękawiczki jednorazowe nitrylowe, gumowe oraz lateksowe

Rękawiczki jednorazowe odgrywają istotną rolę w zachowaniu bezpieczeństwa. Są wykorzystywane jako indywidualny środek ochrony przed minimalnymi zagrożeniami oraz powierzchownymi uszkodzeniami naskórka. Chronią przed zabrudzeniem, bakteriami czy wirusami. Świetnie sprawdzają się nie tylko przy pracach porządkowych, ale także w przemyśle chemicznym, do prac septycznych czy badań diagnostycznych.

W ofercie naszego sklepu posiadamy jednorazowe rękawiczki uniwersalne, które idealnie dopasowują się do kształtu prawej i lewej ręki. Dzięki temu, że dobrze przylegają do dłoni, nie ograniczają żadnych czynności. W trosce o dobro naszych Klientów, proponujemy rękawice lateksowe oraz nitrylowe. Te ostatnie odznaczają się właściwościami antyalergicznymi, przez co szczególnie polecane są osobom ze skłonnościami do alergii skórnych.

Rękawice gospodarcze

Uzupełnieniem naszej oferty są gumowe rękawice gospodarcze, w tym rękawice kuchenne - do sprzątania, zmywania i wykonywania różnych innych prac domowych. Gumowe rękawice świetnie sprawdzą się też przy pieleniu i pracach w ogrodzie, chroniąc dłonie przed zabrudzeniem i zniszczeniem. Polecamy rękawice gospodarcze w różnych rozmiarach i kolorach do wyboru. Oferowane przez nas produkty są wytrzymałe i bardzo dobrze spełniają swoją rolę ochronną.

Zobacz także kategorię mopy i ściągacze do wody